Şimdi Ara

Energy Sistem'den orta seviye yeni tabletler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
3.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Android işletim sisteminin tabletlere uygun Honeycomb ve ardından akıllı telefon ve tabletler için dizayn edilmiş Ice Cram Sandwich sürümü ile tablet üreticileri üst seviye ürünlerini geliştirmeye devam ediyor. Bununla birlikte orta seviyeye yönelik tablet modelleri de geliştirilmeye devam ediyor.

Çoklu ortam ürünlerinin üreticilerinden Energy Sistem firması orta seviye segmente hitap edecek Energy Tablet i serisine ait 4 yeni modelinin tanıtımını yaptı. Energy Tablet i828 HD, Energy Tablet i824, Energy Tablet i724 ve Energy Tablet i504.

Energy Tablet i828 HD modeli 8 inç 4:3 oranında 1024 x 768 piksel 5 noktadan dokunmatik kapasitif LCD ekran, Android 2.3 işletim sistemi ile Honeybomb stilinde yüzde 20 performans artışı sağlayan arayüz, 512MB DDR3 RAM, 1.2 GHz hızında ARM Cortex-A8 tabanlı Rockchip 2918 işlemci, 2MP arka / VGA ön kamera, WiFi, HDMI çıkışı, USB girişi, 8GB hafıza, microSDHC desteği ve 4000mAh batarya özellikleri sunuyor. 19 Kasım'da satışına başlanacak modelin fiyatı 229€.

Energy Tablet i824 modeli 8 inç 4:3 oranında 800 x 600 piksel 5 noktadan dokunmatik kapasitif LCD ekran, Android 2.3 işletim sistemi ile Honeybomb stilinde yüzde 20 performans artışı sağlayan arayüz, 512MB DDR3 RAM, 1.2 GHz hızında ARM Cortex-A8 tabanlı Rockchip 2918 işlemci, VGA ön kamera, WiFi, HDMI çıkışı, 4GB hafıza, USB girişi, microSDHC desteği ve 4000mAh batarya özellikleri sunuyor. 19 Kasım'da satışına başlanacak modelin fiyatı 199€. 

Energy Tablet i724 modeli 7 inç 16:9 oranında 800 x 480 piksel çoklu dokunmatik kapasitif LCD ekran, Android 2.3 işletim sistemi ile Honeybomb stilinde yüzde 20 performans artışı sağlayan arayüz, 512MB DDR3 RAM, 1 GHz hızında ARM Cortex-A8 tabanlı Rockchip 2918 işlemci, VGA ön kamera, USB girişi, WiFi, HDMI çıkışı, 4GB hafıza, microSDHC desteği ve 4000mAh batarya özellikleri sunuyor. 19 Kasım'da satışına başlanacak modelin fiyatı 159€.

Energy Tablet i504 modeli 5 inç 16:9 oranında 800 x 480 piksel dokunmatik LCD ekran, Android 2.1 işletim sistemi, ARM9 600MHz + DSP 560MHz şeklinde çift çekirdekli işlemci, 720p oynatma desteği, VGA arka kamera, USB girişi, WiFi, 4GB hafıza, microSDHC desteği özellikleri sunuyor. Piyasaya çıkış tarihi belli olmayan modelin fiyatı ise 139€.

• i724 modeli gayet alınabilir duruyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.