Şimdi Ara

F1 2011 Eski Save Yedeklerini Kullanamıyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Forum üzeirnde arama yaptım ancak sorunla ilgili bir konu başlığı bulamadım belki F1 2011 Ana konu üzerindeki mesajlarda sorunu çözüp paylaşan bir arkadaş olmuştur ama ben göremedim neyse uzatmadan sadede geliyorum .

Daha önceden 2 sezon oynayıp sonradan format atmak zorunda olduğum için Belgelerimdeki F1 2011 save dosyalarının bir yediğini almıştım . format attıktan sonra oyunu kurup save dosyalarını attığım zaman görmüyor. Ayrıca Yeni profil oluşturduktan sonrada denediğimde yine eski yedeklediğim save i görmüyor. bazı mesajlarda GT...SJZ_0 ve ..._1 dosyaları ile ilgili gerekli değişikler anlatılmış onuda denedim ancak yine bir sonuç alamadım.

Konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar varsa eğer yardımlarını bekliyorum . Çözümü yoksada belirtin lütfen bende artık yeni bir sezon açarak sıfırdan başlarım . yardımlarınız için teşekkür ederim ..

• Sorununa çözüm olmayacak ama bir dahaki sefere save alırken:

C:\Users\kullanıcı adın \AppData\Local\Microsoft altındaki

GFWLive ve XLive adlı 2 klasöründe yedeğini al.

C:\Users\Kullanıcı adın \Documents\My Games altındaki klasöründe yedeğini al.

Ben genelde her yarıştan sonra bu 3 klasörü yedeklerim.Format yada herhangi bir sebepten dolayı

savelerin ve hatta oyun silinse bile bu 3 dosyayı geri yükleme yapınca kaldığın yerden devam edersin.
    Kolay gelsin
  • Hocam çok teşekkür ederim bilgi için. En azından şimdi sezona başlamak için herhangi bi engel kalmadı .. :)
  • Bendede vardı bu sorun çok sağol hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.