Şimdi Ara

*** ASUS Eee PC 1215B Netbook (AMD) PAYLAŞIM ALANI *** İNCELEME VE FOTOLAR EKLENDİ *** (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
4
Favori
27.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.asus.com.tr/Eee/Eee_PC/Eee_PC_1215B/#specifications BEN 1 AY ÖNCE ALDIM C60 İŞLEMCİ 6 GB RAM VAR HERŞEYİ MÜKEMMEL AMA İŞLEMCİ DÜŞÜK ACABA İŞLEMCİYİ E 450 FLN YAPABİLİRMİYİM ?????
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanmat

quote:

Orijinalden alıntı: mr.d@y

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ptrezor

rica ederim umarım işini görmüştür.

hepsini hallettim çok saol.

yalnız bu yukarda sol üstte 2 tuş var.sağdakini anladım fakat soldakinin ne işe yaradığını anlamadım.

hocam o bulut işletim sistemini(tam adını bilmiyorum) açıyor sade internete girip bikaç temel şeyleri yapabiliyosun pc kapalıyken o tuşa basarsan açabilirsin ben win 8 e geçtiğimden beride açılmıyor :D

tekrar teşekkürler.
    cihazı genel anlamda beğendim.açıkçası ihtiyaçlarımı karşılıyor.harddiskten az bir ses geliyor fakat duyulacak düzeyde değil.hd filmlerde (720P) vcl playerde takılma vardı biraz.fakat k-lite codec ile takılma olmadı.
    vcl playerde k-lite ye göre daha fazla ses çıkıyor.ama vcl playerdede takılma oluyor.başka ses+görüntü performansı yüksek media player var mı?
    yardımcı olan tüm arkadaşlara tekrar teşekkür ederim.

splash pro dene kesin cozum oluyor. ama proya serialle yukseltmen lazım deneme surumu olmayacak. deneme olursa takılıyor gene . ben splash proda hiç bir codege gerek kalmadan 1080p video cok rahat izliyorum .

• Arkadaşlar merhaba,

Bende bu modeli kullanmaktayım, bi konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim. win7 görüntüsünü program kullanmadan xp stiline çevirebilir miyiz? içinde gelen orjinal temada yazılar çok soluk görünüyor. aslında istediğim xp de mevcut olan yeşil tema . tşk
  • merhaba arkadaşlar. laptopumun fan sesinden rahatsızım bir video çektim, sizlerin de laptopu aynı şekilde mı çalışıyor?

http://www.youtube.com/watch?v=ghNewVpnmDE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurakman1512 -- 26 Aralık 2012; 22:20:58 >
  • Benden böyle bi ses gelmiyo tozlandimi acaba bu arada benim ram 2gb 4 daha ekleyince performans çok farkediyormu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARKADAŞLAR BİRAZ KARACAHİL SORUSU GİBİ OLACAK AMA BU MERETE WİNDOWS 8 i usb den nasıl kurucaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: _UETS_

ARKADAŞLAR BİRAZ KARACAHİL SORUSU GİBİ OLACAK AMA BU MERETE WİNDOWS 8 i usb den nasıl kurucaz

windows 8 iso dosyasını biçimlendirilmiş bi usb ye atıyosun(iso nun içini kendisini atma) daha sonra pc yi yeniden başlatıp boot menüsünden usb den başlatman yeterli
  • arkadaşlar Windows 8 32 bit kurdum ksayol tuşlarını yükleyemedim nasıl yapacaz .fn tuşu ile ekran parlasklığı ayarlama çalışıyor.ses kapatıp açma çalışmıyor mesela
  • bazı tuşlar bendede çalışmıyor asus bizim pc için win8 driverlerini çıkarınca sorun çözülür umarım
  • arkadaşlar bizim pc için win8 driverleri çıkmış ben kurdum şuan herşey sorunsuz çalışıyor yakın zamandada ssd bağlayıp rami 6gb yapıcam sonuçları burdan bildiririm driver için link:
    http://www.asus.com.tr/Eee/Eee_PC/Eee_PC_1215B/#download
  • merhaba,

bu ürünün sıfırını internette araştırdım bulamadım, sizlerin bildiği mağaza var mı bu ürünü satan ?

teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wigioou

merhaba,

bu ürünün sıfırını internette araştırdım bulamadım, sizlerin bildiği mağaza var mı bu ürünü satan ?

teşekkürler.

biz alalı uzun zaman olduğu için takip etmedik bi ara vatanbilgisayar sattı ordada kısa zamanda tükendi

• beyler home basic yüklesem performans artışı olur mu ? cevabıma alıntı yaparsnız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Watchmaan

beyler home basic yüklesem performans artışı olur mu ? cevabıma alıntı yaparsnız sevinirim.

basic denemedim ama win7 home premium denedim bişi farketmedi 6-7 aydır windows 8 kullanıyorum gayet memnunum

• quote:

quote:

beyler home basic yüklesem performans artışı olur mu ? cevabıma alıntı yaparsnız sevinirim.

basic denemedim ama win7 home premium denedim bişi farketmedi 6-7 aydır windows 8 kullanıyorum gayet memnunum

bizim bu netbook'un bir alt modeli ev arkadaşımda var adam xp kurdu netbook eski halinden çok rahat 2 kat hızlandı. Her alanda daha hızlı oldu şuan. acaba diyorum starterden kurtulsam hızlanır mı . pek sorunum yok gerçi fakat mesela youtube'tan şarkı dinlerken aynı anda yan sekmelerde gezdiğimde pc kasıyor . saol cevabın için bu arada.
  • quote:

quote:

quote:

bizim bu netbook'un bir alt modeli ev arkadaşımda var adam xp kurdu netbook eski halinden çok rahat 2 kat hızlandı. Her alanda daha hızlı oldu şuan. acaba diyorum starterden kurtulsam hızlanır mı . pek sorunum yok gerçi fakat mesela youtube'tan şarkı dinlerken aynı anda yan sekmelerde gezdiğimde pc kasıyor . saol cevabın için bu arada.

youtube den şarkıyı 1080p dinlemediğim sürece sıkıntı olmuyor onuda rahat açıyorda başka işler yapınca kasıyor dediğin gibi.
    xp denemedim ama xpnin win7den hafif olduğu aşikar yani hızlı çalışması normal ben xp sevmiyorum ondan win8 yükledim bundanda memnunum masaüstü gibi çok yüklenmeden kullanıyorum kasılmadan güzelce çalışıyor

• Almayı dusunuyorumm ikinci el buldum ama ne kadar eder.fiyat konusunda bilgi verirseniz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: durduyay

Almayı dusunuyorumm ikinci el buldum ama ne kadar eder.fiyat konusunda bilgi verirseniz sevinirim

Bu cihaz 5 kurus etmez. O kadar yavaş ki aldığım zamandan beri çok az kullandım. Internette gezmek bile işkence, 2 kere üstüne çıkıp kırma teşebbüsünde bulundum hanım engelledi. Gitti bana ipad aldı evimize huzur geldi. Buna da itunes kurdum sadece ipadımı yedekleme amacıyla ve müzik vs itunes için kullanıyorum. Bu arada o kadar az kullanmama rağmen 3-5 ay sonra ekran kartı arızalandı ana kartı değiştirdiler.
    Tavsiyem evde 1 tane güçlü bir pc olacak (macbook da olabilir) 1 tane de sağa sola götürmek webde gezmek film izlemek uygulamalarla zaman geçirmek için filan ipad.
    Bu cihazı alacan TEPE TEPE VURA VURA ODUNLAYA.........kullanacaksın. Ben cihazı satmak bile istemedim sattığım adam bana hergün söver kul hakkına filan girer diye öle duruyor orda bak yine sinirlerimi bozdu :)

• Bu cihazı kullanıpta işlemci değğiştiren var mı ? Varsa alıntı yaparsa sevinirim.
  • quote:

arkadaşlar bizim pc için win8 driverleri çıkmış ben kurdum şuan herşey sorunsuz çalışıyor yakın zamandada ssd bağlayıp rami 6gb yapıcam sonuçları burdan bildiririm driver için link:
    http://www.asus.com.tr/Eee/Eee_PC/Eee_PC_1215B/#download

Hocam durum ne ?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.