Şimdi Ara

Almanya'da Büyük Battlefield 3 Problemi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
11.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Battlefield 3 geçtiğimiz hafta içinde Avrupa çıkışını da Amerika çıkışını da gerçekleştirdi. 3 milyona yakın ön sipariş satışı gerçekleştiren yapım ilk haftasında da 5 milyonluk barajı aşmıştı. Ancak Battlefield 3'ün etkisi her yerde normal gitmiyor

Battlefield 3'ü Origin'e Almanya sınırları içerisinden kayıt yaptırırken belirtilen ön sözleşmede yer alan bir madde, Alman oyuncuları kızdırdı. Yer alan maddeye göre Battlefield 3'ü oyuncular bilgisayarlarında bulundurduğu sürece Electronic Arts, istediği bilgiyi bilgisayarlardan kopyalayabilecek. Evet, özel bilgileri de.

Örnek olarak Amazon'un resmi forumlarında bir kullanıcı, Origin'in, kendisinin vergileri kayıt ettiği programları transfer ettiğini öne sürmüş ve bunu bir http://videoya kayıt etmiş. Ayrıca diğerlerine göre pek de önem arz etmese de Battlefield 3 bu sebeplerden dolayı Amazon tarihinde en düşük oylamayı alan oyun oldu.

Bu arada alınan oyunlar geri ödemeye de açık olduğundan dolayı Electronic Arts'la birlikte Amazon da bir zarar durumu içerisinde. Amazon tarafından yapılan açıklamaya göre sadece Almanya bölgesinden geri dönen oyunlar kendilerine yaklaşık 90,000€'luk bir kayıba yol açtı

Electronic Arts'ın bu anlayışı sadece internet üzerinde de sınırlı kalmadı. Birçok yerel gazete bu durumu halkı uyarmak için kullandı. Electronic Arts ise şimdilik suskunluğunu koruyor. 

Yeni Shooter oyununda data transferi

• Yapma bunu ea.
  • Harbiden sikandal var. Ne demek bütün bilgileri kopyalama ya. Devlet bile yapmıyor onu
  • Ea bu para ile doymadı artık oyuncuların donunuda istiyor
  • yılın oyunu hangisi olur bilmem ama yılın sıkandalı oldugu kesin :) boyle bişey yok ya EA yı bombalamak lazım
  • milleti keriz mi sandın ea oyun çıktığından beri pislik bir hal almaya başladın
  • EA gibi bir firma bu hataları nasıl yapar ya bundan önce de inceleme kopyaları düşük puan veren mercilere gönderilmemişdi Batelfield 3 bence rezalet bir sınav veriyor.
  • oyunun bu zamana kadar gerek video olsun gerek bilgi olsun pohpohladın ama hakkını verelim oyun gerçektende güzel fakat gelelim bu işe gerçektende yaptıkları ayıp sen ne yapıcaksın milletin özel bilgilerini sanki önemli bir adamsında sana vericekler tüm bilgilerini bu konuda ea ye tamamen karşıyım ...
  • EA ne yapmaya çalışıyor acaba o kadar reklam emek arasına niye bir de bunu sokmuş.İlk açtığımda BF3 kutusunun yakıldığı resmi görünce ulan abartmışlar yine dedim ama okuyunca sonuna kadar haklılar bu işi sonuna kadar götürmeliler bizler de onlarda tüm oyuncular unutmamalı unutturmamalı.
  • KÜFÜR ETMEK İSTEMİYORUM.!
  • Amerika'nın işleri bunlar......
  • bugün bunun için bir crack çıktığını biliyormusunuz...ea çakal ama sağolsun gruplar var...ea'nın trojanını kaldıran crack kullansın orjinal oyun kullanan arkadaşlar...multiplayer için sorunsuz çalışıyormuş deneyenlerin yorumlarını okudum

özel bilgileri almak ne ya..bi miktir git ea..razor akar

This release is dedicated to our fans worldwide who bought this game on
    legal way and don't want to install the trojan from Electronic Arts to play
    online.

EA Trojan - It's in the game...ehm...It was in the game!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senseman62 -- 1 Kasım 2011; 22:37:38 >
  • dolandırıcılık işinede girdiler.. maddesını kullanıp dolandırıcılık yapıcak aklı sıra yazıklar olsun...
  • EA'ya yakıştıramadım.
  • Orijinal tehlikeli hale geldi korsan takılın :) Ama hakatten bu ciddi bir mesele EA ne yapmaya çalışıyor! Özel bilgileri kopyalayacakmış, iyi valla!
  • büyük ihtimalle herhangi bir ea oyunu o bilgisayarda korsan olarak oynanıyormu diye öğrenmeye çalışıyorlardır.
  • Niye sadece Almanya onu anlamadım.
  • EA'ye rahat battı
  • ilk kez almanya'da mı farketmişler
  • Bir ara NFS'de de böyle bir söylenti vardı diye hatırlıyorum. Yapma EA!
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.