Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE (N7000) [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.805
Cevap
134
Favori
1.312.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardesler su s note daki resimlerden birini yanlilikla sildim onu nasil bulabilirim :)))
  • samsung note ekranda beyaz veya gri zemin ağırlıkta olan bir anda görüntüye dikkatle bakın. beyaz yada gri alanı homojen olarak görünmüyor yani beyaz alanda griye yekın bir leke var ve bu aşağıya dogru devam ediyor.
    yan yana 2-3 sıra çok belirgin değil ama anlaşılmayacak gibi de değil. çok hassas bir şekilde bakın. bir başka note ekranda bugun test edeceğim, sonucu size yazarım. Bu önemlii bir durum değildir ama beyaz veya gri alanın homojen olması gerekirdi.
    ekran büyüklüğünden mi baska bir sebepten mi bilemiyorum. Belki de sadece benim ekranımda olan bir durumdur. beyaz ve gri zeminli alan dışında belli olmuyor. Ekranla ilgili bir durum olduğu belli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

Siri ile karsilastirmak cok sacna ayni sey benim telefonda yapiyor demisler.siriye naber diyorsun cevap veriyor.uzerinde ne var diyorsun cevap veriyor.en yakin restoran nerde diyorsun cevap veriyor.yarina kaydet ajandaya diyorsun yapiyor.ben 4s de kullandim ilk basta heves ama sonra pek gereksinim duymuyorsun.

"uzerinde ne var diyorsun cevap veriyor"

Hocam NOTE u incelemediğin çok belli.Bu saydıklarının TÜMÜNÜ ve çok daha fazlasını yapıyor NOTE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taytaylan -- 17 Aralık 2011; 16:45:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasarbasaran

arkadaşlar nette 2 yıl garantili 1700 1799 arası fiyatlar çıkıyor ben vatanbilgisayardan 1968 tl ye aldım niye bu kadar fiyat farkı var acaba bunlar kaçak olabilirmi?

http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-samsung-n7000-galaxy-note-cep-telefonu-fiyati,573520.html?ref=315

sitedeki ucuz olanların neredeyse hepsi garantili ama paralel ithalat ürünleri yani garantileri sadece ithalatçı firmalarının teknik servisleri sınırlıdır, sizin ise aldığınız cihaz vatandan büyük ihtimal distribütör garantisi altındadırki aradaki fiyat farkıda çok doğaldır...yok daha ucuz olanları derseniz onlarda kaçak cihazlar,imei kaydı olmayan veya sonradan kayıt altına alınan cihazlardır..

• telefon iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avarelveco -- 1 Ocak 2012; 15:40:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasarbasaran

arkadaşlar nette 2 yıl garantili 1700 1799 arası fiyatlar çıkıyor ben vatanbilgisayardan 1968 tl ye aldım niye bu kadar fiyat farkı var acaba bunlar kaçak olabilirmi?

http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-samsung-n7000-galaxy-note-cep-telefonu-fiyati,573520.html?ref=315

Bence Grey İthalat oldukları içindir... Gerçi Grey İthalat olup daha yüksek fiyata satılanları da var... Aman dikkat...

Samsung Türkiye nin resmi ithalatçılarından biri olupta 1727 TL ya satabileceklerini sanmıyorum...

Ayrıca Grey Garantili yani 2 yıl garantili aynı fiyatta ...

Sırf fiyattan bile Grey İthalat olduğu yani Grey Garantili olduğu anlaşılıyor.. Grey Garanti 2 yıl olup resmi ithalatçılara göre bazı dezavantajları vardır... Bu dezavantaj parça değişimi gerektirecek arızalarda daha uzun tamirat sürmesi demektir...

Kısacası ucuz diye Grey Garantili alıp Samsung Türkiye nin tanıdığı resmi ithalatçılardan biridir diye sanılmamalı...

Grey İthalat (Paralel İthalat) uygun fiyatlı oluşu inkar edilemez... Ama bazı uyanıklar Grey Garantili (Paralel İthalat) lı ürünleri Resmi İthalatçı diyerek Grey fiyatından daha yüksek fiyatta satış yapmaktalar..

Örnek olarak başıma geldi... Nokia marka bir telefon almıştım... Firma ismini vermek istemiyorum adamlar telefonu biraz uyguna satıyorlar fiyatı da Grey İthalat lılar gibi düşük değil. Resmi İthalatçıların ortalam fiyatları kadar da yüksek değildi... İşin aslını telefonum arızalandığında yetkili servise götürdüğümde öğrenmiştim : Telefon Resmi İthalatçılar kanalıyla gelmediği için yani Paralel İthalat (Grey İthalat) ürün tamiri yapılamayacağı söylenmişti... Nokia yı zar zor iade ettim yerine fiyat farkını ödeyerek Resmi ithalatçı garantili olanı almıştım...

Her ucuz veya her biraz ucuz gibi olan ürün GREY GARANTİLİ (PARALEL İTHALAT) olabilir... Aman dikkat...

• quote:

Pil korkunc derecede abartilmis.sabah full doluyken cikardik saat 11, pil %56 da. Taş catlasa 1 saat internette gezdim.

Bir arıza var gibi ...

Arka planda işlemciye yük bindiren bir programdan bile kaynaklanabilir...
  • benide ekleyebilirsiniz listeye
  • Ben de forumdan bir arkadaş ile bu akşam aldım Şu an ne bulursam yüklüyorum, ilk Android telefonum, bazı sorunlarım var ama iyi anlaşacak gibiyiz
  • quote:

Pil korkunc derecede abartilmis.sabah full doluyken cikardik saat 11, pil %56 da. Taş catlasa 1 saat internette gezdim.

Bir problem olabilir sabah dediginiz kacta telefonu actiniz kac saat ve nasil kullandiniz arka planda senkronizede olan uygulamalariniz var midir. Normalde en kotu 10 saat idare etmesi lazim diye dusunuyorum fakat cihazinizda teknik bir sorun da olabilir ilerleyen gunlerde yine durum ayni sekilde devam ederse garantiye gondermekte yarar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crysis_88

bu telefonun yurt dışında en iyi uygun fiyata nerde bulabilriz ? 2 bin liradan başlıyo burda. bu fiyata en iyisninen bi laptop alınır. en fazla 1. 1 buçuk milyar veririm bu telefona. tabi yurt dışı fiyatı olarak. nereden geitrtelilm bu telefonu ? fiyat olarak bilginizi var mı ??

Bir çok kez bu konuda yazıldı çizildi ama bir kez daha yazayım.

Almanya dan birine aldırma ya da alma şansınız var ise, Amazon.de sitesinde 508 Euro, Almanya'da ki herhangi bir SATURN mağazasında nakit (kredi kartı geçmiyor) 519 EURO.

Pasaport kaydını yurda getirdiğiniz de kendiniz halletmelisiniz bu arada.

Saygılarımla...
  • Bende varım arkadaşlar Androit Türkiyeden 1749 liraya aldım inceleme fırsatım olmadığı için geldiğinde çok büyük kaba gibi geldi ama alışıyor insan bi okadarda şık bi eksiğini görmedim s 2 yanında küçücük kaldı bu arada piksel farkıda yıkıyo geçiyo
  • sanmıyorum 200 eurodan sonra gümrüğe takılır...
  • Benide listeye ekleyebilirsiniz. Tab 7" i de çıkarmadım elimden. tab dan son derece memnunum. note la da çok iyi anlaşacak gibiyiz. bir süre sonra tab ı elden çıkaracağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: taytaylan

quote:

Orijinalden alıntı: xug

quote:

Orijinalden alıntı: taytaylan

Arkadaşlar bir de şarj cihazından, prize takılıyken baya bi hışırtı geliyor.Sizde de var mı?

10 gunden beridir kullaniyorum gece sessiz ortamda yanimda sarja takili oluyor ve ben simdiye kadar herhangi bir ses duymadim.

Ara sıra oluyor o ses.Neyse yahu,biz de bulduk,kusur arıyoruz:))))))

Merhaba aynı hışırtı sesi yakından dinlediğinde bendede var bir önceki htc şarj cihazındada aynı ses vardı bence bir problem olacağını sanmıyorum

• Selamlar bende klube katildim artik bende note sahihiyim :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: avarelveco

ben yeni androide geçtim yeni aldım daha apk leri sd dosyalarıyla falan yüklüyorum sıkıntı değil ama rar dosyası olarak inenlerin içine meta-inf falan gibi dosyalar var onları nasıl yükleyebilirim
    biraz araştırdım netten .zip ' i .jar yap dediler telefon görür dediler görmedi o zip dosyasının içinde jar çıkıcak onu çıkart dediler öyle jar dosyası olmuyor bunların içinde yardımcı olursanız sevinirim

Hangi dosyayi indirdinki metainf olan
  • quote:

Orijinalden alıntı: noyancelebi

quote:

Orijinalden alıntı: avarelveco

ben yeni androide geçtim yeni aldım daha apk leri sd dosyalarıyla falan yüklüyorum sıkıntı değil ama rar dosyası olarak inenlerin içine meta-inf falan gibi dosyalar var onları nasıl yükleyebilirim
    biraz araştırdım netten .zip ' i .jar yap dediler telefon görür dediler görmedi o zip dosyasının içinde jar çıkıcak onu çıkart dediler öyle jar dosyası olmuyor bunların içinde yardımcı olursanız sevinirim

Hangi dosyayi indirdinki metainf olan

Arkadas wm programi kuruyor galiba
    Arkadasim apk uzantili programi kuracaksin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arka planda wassap ,gmail,tango,facebook,3g,wifi,viber,weather ,döviz widgetları filan hepsi açık heralde ondAN OLUYOR.aDVANCED KİLLER a basıyorum 1 4application kapatıyor,niye bu kadar uygulama çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erkan_Furkan

sanmıyorum 200 eurodan sonra gümrüğe takılır...

Gumruk kanunu yine degisti normalde 150$ di ama galiba 75$ a kadar cektiler haberiniz olsun. Ayrica yurtdisindan 10dolar bile olsa telefon yurda sokulmuyor direk geri gonderiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vyc -- 18 Aralık 2011; 13:25:40 >
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.