Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE (N7000) [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun) (1441. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.806
Cevap
134
Favori
1.312.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14371438143914401441
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: blurskyline

seni hatırlıyorum galiba :D

cihazın maşallahı var. suan lineageos 14.1 rom kurulu. oyun için kullanıyorum sadece. sorunsuz.
    Beni hatırlamayan Note 1 kullanıcısını Allah taş eder NOTE 8 DEN SELAM OLSUN

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayfresh

Selam arkadaşlar. Hala kullanan kaldımı bilmiyorum ama emektar bir köşede gıcır gıcır duruyor. bir sorum var şimdi

Telefonun ana hafızası 2gb ve usb olarak 12 gb görünüyor böylemiydi. Cihazı hala olan bir arkadaş storage bölümünün bir ekran görüntüsünü atabilirmi acaba :)
    Telefonun mevcut hafızası 16 gb o şekilde görmen gayet normal.

• quote:

Orijinalden alıntı: mersinaki

Şu an ki en hızlı ve sorunsuz rom hangisi arkadaşlar ? Tabi halen kullanan kaldı ise :)

Cihazın şarj girişi bozuktu onu alıp kendim değiştirirken sim kart girişini bozdum :( Bir sorunu çözerken başka bir sorun çıkarttık yani :) Ama şarj girişini değiştirdim :D
    Xda geliştiricileri takip etmen lazım. Ama zamanında buraya sıfırdan sorunsuz kurulum yapmayı anlatmıştım. Şuan mevcut sürümde android 8 e kadar destekleyebilir ama geliştiren var mı o muamma ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: dionysos1977

Ben note 3 alınca babama vermiştim. S7 alınca babama note 3 ü yolladım note 1 bana gelir geldi ama çalışmıyor. Aslında götürüp tamir ettirip sonra da araç navigasyon olarak kullanmayı düşünebilirim ama tamirciye girmeye üşeniyorum. Hala prıl pırıl duruyor.
    elimde yedek parça var. Bir tane arızalı note 1 iki tane orjinal batarya ve sınırsız ekran koruyucu isteyen varsa hepsini 150 tlye yollarım. Yanında sıfır kılıfta yollarım. Hediye...

• Sağolasın.

Yabancı forumda birisi güvenlik kamerası olarak kullanıyorum demiş. Bir uygulama vardı onunla güvenlik kamerası gibi kullanabiliyorsunuz :)
  • 
Sayfa: önceki 14371438143914401441
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.