Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE (N7000) [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun) (1429. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.805
Cevap
134
Favori
1.312.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14271428142914301431
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kobra rom hayal kirikligi oldu bende :( o kadar cok takiliyor ki telefon anlatamam. Kernelle falan mi alakalidir acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luis Suarez

Kobra rom hayal kirikligi oldu bende :( o kadar cok takiliyor ki telefon anlatamam. Kernelle falan mi alakalidir acaba?

kernel olarak "PhilZ-cwm6-XXLT4-OXA-4.93.6-signed.zip" i deneyin...
    ben uzun süre severek kullanmıştım, 3-5 gündür kitkat olduğu için
    Dirty Unicorn 8.2 kullanıyorum ama bundan bıkacak olsam
    yükleyeceğim rom kobra olurdu herhalde...

nasıl yüklediniz... yülkemeden önce tüm wipe işlemlerini yaptınız mı acaba ?

birde sanki rom lar sanki telefon seçiyor... birinin çok güzel dediği rom a diğeri
    çok berbat bulabiliyor... bu ilginçliği hiç anlayamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: avci26

quote:

Orijinalden alıntı: Luis Suarez

Kobra rom hayal kirikligi oldu bende :( o kadar cok takiliyor ki telefon anlatamam. Kernelle falan mi alakalidir acaba?

kernel olarak "PhilZ-cwm6-XXLT4-OXA-4.93.6-signed.zip" i deneyin...
    ben uzun süre severek kullanmıştım, 3-5 gündür kitkat olduğu için
    Dirty Unicorn 8.2 kullanıyorum ama bundan bıkacak olsam
    yükleyeceğim rom kobra olurdu herhalde...

nasıl yüklediniz... yülkemeden önce tüm wipe işlemlerini yaptınız mı acaba ?

birde sanki rom lar sanki telefon seçiyor... birinin çok güzel dediği rom a diğeri
    çok berbat bulabiliyor... bu ilginçliği hiç anlayamadım

Wipe islemlerini yaptim deneyimliyim bu konuda ama sanirim kernel sorunlu benim. Aksam deniycem hocam sag ol

• pedere vermiştim N7000'imi geri alıp, buralara mı takılsam.
    Sadece adam gibi kullanıcılar kalmış "gibi" görünüyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar lollipop uyumlu modemler(basband) hangileri bilen varmı

• [ROM][CM12][Lollipop][Android 5.0.2] NightOwl BETA 9.0.1 yayınlandı
    http://forum.xda-developers.com/galaxy-note/development/rom-t2938649
    Macera arayanlara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bombus -- 9 Mart 2015; 20:29:11 >
  • Bombus B kullanıcısına yanıt
    geçen aralık xda'dan bauner'a RC sürümünü sorduğumda daha birçok sorunu düzeltmelerinin gerektiğini
    şimdilik beta ların çıkacağını demişti, RC sürümünü gözlükle... pardon 4 gözle bekliyoruz ,

bakalım nezaman çıkacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avci26 -- 7 Mart 2015; 16:19:32 >
  • Bende Dirty Unicorns V 8.2 kurdum, bakalım bu nasıl?
  • Bombus B kullanıcısına yanıt
    5-6 günlük (kitkat) Dirty Unicorns 8.2 denemesinden sonra (kürkçü dükkanı misali) Kobra v.4 rom a geri dönüş yaptım...

bu çarşamba da nasip olurda anlaşırsak üstüne para verip Note 2 ile takas yapacağım

eğer takas işlemi olmazsa RC vers.nuna kadar LOLİ yi denemeyi pek düşünmüyorum
    düşünen varsa da kolay gelsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avci26 -- 9 Mart 2015; 23:59:34 >
  • Evet lollipop denemesinden bende vazgeçtim. İlk başta eksikleri vardı. Sorun değil dedik eksik de olsa kullandık. Fakat son güncelleme olan OWI 9.0.1 de ciddi hatalar baş göstermeye başlayınca, artık can sıkmaya gerek yok deyip dirty unicorns v8.2 yükledik bakalım.
  • Bri lolipop kullanıcısı olarak bende hiç macera aramayın diyorum. Resurrection Remix versiyonu ilk başlarda işte bu dedirtsede gün geçtikçe kabusa dönüştü. Isınma, donma, pil tüketimi ve kapanma sorunları oluştu. Takılmadığı zamanlarda gerçekten çok hızlı ama buna değmez.

En güzeli offical roma dönmek galiba. Hem 2.el satarken de daha rahat satılır diye düşünüyorum.
  • Jerky J kullanıcısına yanıt
    eğer stock rom düşünüyorsanız size rus romu'nu önerebilirim,
    birde kernel olarak "raw_kernel_r5_TW.zip" kurarsanız rahat edersiniz gibime geliyor

ben 5-6 günlük kitkat denemeden sonra italyanların "Kobra v4 rom"una dünüş yaptım
    yarın biri ile (note1+para verip) note 2 ile takas etmeyi düşünüyorum, olursa...

olmazsa da sorun değil, gittiği yere kadar note1 kullanırız :D
  • beyler cm 12 5.0.2 nin sorunlarını yazarmısınız
  • quote:

birde kernel olarak "raw_kernel_r5_TW.zip" kurarsanız rahat edersiniz gibime geliyor

ben 5-6 günlük kitkat denemeden sonra italyanların "Kobra v4 rom"una dünüş yaptım
    yarın biri ile (note1+para verip) note 2 ile takas etmeyi düşünüyorum, olursa...

offical rom derken eski haline döndürmek istiyorum aslında. Orjinal romu nereden bulabilirim acaba?

H.sonu satışa çıkartıcam tekrar nexus 5 e geri dönücem muhtemelen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jerky

quote:

offical rom derken eski haline döndürmek istiyorum aslında. Orjinal romu nereden bulabilirim acaba?

H.sonu satışa çıkartıcam tekrar nexus 5 e geri dönücem muhtemelen.

stock rom = Orjinal rom... rus romunun pek çok (+)ları var, türkçe diliyle kurulabiliyor ama karar senin
    tabiki, orrjinal romları sammobile'dan bulup odin ile (ek bir işleme gerek kalmadan) yazdrılabilirsin
    N7000 TUR rom linkleri:http://www.sammobile.com/firmwares/database/GT-N7000/TUR/

kolay gelsin...

• quote:

Orijinalden alıntı: BY_Kertenkele

beyler cm 12 5.0.2 nin sorunlarını yazarmısınız

Yukarıda ki mesajlarımda önceki sürümlerde yaşadığım sıkıntıları yazmıştım. OWI 9.0.1 ile çoğu sorun çözüldü. Fakat hala ciddi hatalar var. Hatalar herkesde farklılık gösteriyor.
    9.0.1 ile yaşadığım sıkıntılar:

-PC ye USB ile balantı sorunu (Win xp, 8.1 ve linux da denendi) bağlantıda sıkıntı, kopmalar
    - Isınma (ben yaşamadım)
    -Bluetooth da kopma otomatik tekrar bağlanamama
    -Wifi de kopma (bende olmadı)
    -Yüklenen bazı programlardan kaynaklı kilitlenmeler
    -Ani pil boşalması (ben yaşamadım)
    -Browser çakışması chrome ve firefoxu denedim 10-15 dakikada kullanımda atma sorunu
    vb.
    Tamamlarlarsa çok hızlı ve güzel bir rom olacak.

• Bu Note 1 sayfasındaki son yazım...

Bugün itibariyle Note 2 ye "terfi" etmiş durumdayım...
    yardım edip emeği geçen herkese çok teşekkürler

artık bu sayfaya çok nadir bir bakış atarım tıpkı Ace2'mi
    sattığım halde arasıra da olsa Ace 2 sayfasına baktığım gibi

herşey gönlünüzce olsun, ALLAH(cc)a emanet olalım
  • quote:

Bu Note 1 sayfasındaki son yazım...

Bugün itibariyle Note 2 ye "terfi" etmiş durumdayım...
    yardım edip emeği geçen herkese çok teşekkürler

artık bu sayfaya çok nadir bir bakış atarım tıpkı Ace2'mi
    sattığım halde arasıra da olsa Ace 2 sayfasına baktığım gibi

herşey gönlünüzce olsun, ALLAH(cc)a emanet olalım

Darısı başımıza

• Facebook Messenger Kullanımına Son !

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE (N7000) [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun)

Arkadaşlar size çok güzel bir haberim var, Bataryanız çok mu hızlı gidiyor ? Ram kullanımı sinirinizi mi bozuyor ? ama aynı zamanda MESSENGER denen hain programı kullanmaktan da vazgeçemiyorsanız işte size çözüm.

Verdiğim linklerden Android Sürümünüze Uygun Facebook uygulamasını indirin ve yükleyin. ( yükleme biraz zaman alacak )

Programı açmadan Verdiğim ChatReEnabler dosyasını yükleyin tamam deyin ve sonra facebook programını açıp istediğiniz gibi chat yapabilirsiniz.

Android 4.0 ila 4.4.4 arası olanlar için FacebookV27.APK

Android 5.0 ve üstü için Facebookv27.APK

NewFacebookChatReEnabler.apk

Umarım işinize yarar gerçekten MESSENGER programı kadar ram ve batarya harcayan bir program yoktur herhalde biran önce bu işlemi yapın ve geri dönüşlerinizi başta Rom ve Mod konuma olmakla beraber herşekilde bana iletebilirsiniz.

• Dirty Unicorns v8.1 bu romu tavsiye edermisiniz
  • 
Sayfa: önceki 14271428142914301431
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.