Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE (N7000) [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun) (1414. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.806
Cevap
134
Favori
1.312.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14121413141414151416
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kadirman37

Geçende telefonumun ekranı kırılmıştı, yaptırmak için 300-350 arası fiyat verdiler
    Ben de dün Nexus 5 aldım
    Şunu farkettim gibi android gerçekten hızlı bir işletim sistemi ancak en gelişmiş arayüz de touchwiz.TW güzel, eğlenceli, kullanıcıya zevk veren bir sistem
    Lakin takılmalar, donmalar her şeyi bozuyor
    Yani nexus hiç heyecan uyandırmadı bende, sade, düz. İlgi çeken eğlenceli bir kısmı yok

Nexus 5 yerinde bir tercih güzel günlerde kullanmanız dileğiyle. Size tavsiyem nova launcher 3.1 sürümünü yükleyerek TW özelliği katmanız. Göreceksiniz elinizde bir samsung izlenimi verecek. Nova launcher bir çok TW hızlıdır. Bu yüzden deneyin bana hak vereceksiniz. Görünüm ve histen kaydırma hızı - animasyon hızını ışktan daha hızlı yapın ve telefonu yeniden başlatın. Ve tabi ki google playden Galaxy s5 icon pack indirmeyi unutmayın. Onu da görünüm ve histen simge paketiden değiştirebilirsiniz. İyi seyirler...

• Geldik bir gecenin sonuna,yardıma ihtiyacı olan arkadaşlar beni etiketler ise daha hızlı dönüş yapabilirim. Şimdilik Allaha emanet olun...

Elimde N7000 ait aksesuarlar bulunmakta ilgilenenler olursa özelden ulaşabilirler.
    Hepsini uygun fiyata verebilirim, parça parça da satabilirim. Liste aşağıdaki gibidir.

1 ADET SAMSUNG ORJİNAL DERİ KILIF
    2 ADET SİLİKON KILIF SİYAH - ŞEFFAF
    1 ADET ALÜMİNYUM MAVİ KILIF
    1 ADET YAN SANAYİ OTG
    1 ADET SAMSUNG ARAÇ ŞARJI VE TELEFON TUTUCU ORJİNAL
    3 ADET EKRAN KORUYUCU
    1 ADET KAPAKLI CÜZDAN KILIF
    1 ADET HARİCİ ŞARJ STANDI
    1 ADET USB KABLO
    1 ADET KAPAKLI KILIF BEYAZ
    2 ADET ORJİNAL BATARYA (BİR TANESİ SIFIR KULLANILMADI)
  • Kaç kere denedim olmadı hatta 4.04 stock yükleyip denedim 4.1.2 stock yükleyip denedim hala aynı stock romlarda şarja taktığımda sarj duraklaltıldı batarya sıcak diyor farklı bir rom kurmaya çalıştığımda bu hatayı almıyorum ama rom açılmıyor.Birde kalemi note3deki gibi kullanabileceğimz bir rom var mı?
  • Kaç kere stocka dönüp denedim hatırlamıyorum hatta stock romu değiştirip denedim hala aynı.stock romda sarja taktığımda şarj duraklatıldı batarya sıcaklığı yüksek uyarısnı alıyorum rom yükleyemiyorum bari ona bir çare bulamazmıyım?
  • Kaç kere stocka dönüp denedim hatırlamıyorum hatta stock romu değiştirip denedim hala aynı.stock romda sarja taktığımda şarj duraklatıldı batarya sıcaklığı yüksek uyarısnı alıyorum rom yükleyemiyorum bari ona bir çare bulamazmıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: demirhanmeb

Sıfır kapalı kutu N7000 e 700TL vermeye değer mi ?En son surumu yuklenip Root ile hafifletilse hala tatlı tatlı kullanılırmı...yoksa çagı kapandı mı ?

o paraya zenfone 5 al daha iyi. ram olsun işlemci olsun çok daha iyi. n7000 kullanıyorum birçok rom denedim ramden dolayı şişiyor bir zaman sonra. özellikle android için 1gb ram yetmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neoAyhan

quote:

Sıfır kapalı kutu N7000 e 700TL vermeye değer mi ?En son surumu yuklenip Root ile hafifletilse hala tatlı tatlı kullanılırmı...yoksa çagı kapandı mı ?

o paraya zenfone 5 al daha iyi. ram olsun işlemci olsun çok daha iyi. n7000 kullanıyorum birçok rom denedim ramden dolayı şişiyor bir zaman sonra. özellikle android için 1gb ram yetmiyor.

N11 de 1000 tl ye 100, 1500tl ye 200tl aninda indirim var. 700 note1 e vereceğine 900 küsür e note3 neo al, hatta 1250 ye note3 9005 al.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• zigmo kullanıcısına yanıt
    Tavsiyenize teşekkürler
  • xxfkcanxx kullanıcısına yanıt
    Batarya değiştirip deneme şansın varsa bir dene. Sonra yorum yapalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: haxal

quote:

Orijinalden alıntı: neoAyhan

quote:

N11 de 1000 tl ye 100, 1500tl ye 200tl aninda indirim var. 700 note1 e vereceğine 900 küsür e note3 neo al, hatta 1250 ye note3 9005 al.

alıcı olan ben değilim ki benim mesajı alıntılamışsın :)

• quote:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Swiftkey, TouchPal gibi uygulamaların bulut hesaplarına bağlanmak için google a bağlanması gerekiyor sizde biliyorsunuz. Sorunum tam olarak burada bağlanmak için tıklıyorum fakat en sonunda güvenli bağlantı kurulamadı geçici bir sorun veya veri hizmeti kullanılmıyor diye hata veriyor düzeltemedim yardımcı olursanız çok sevinirim.. Kullandığım rom Xperia Z rom @zigmo tavsiyesi..

Ayrıca 2. olarakta program kurmaya kalkıştığımda sağ alt köşede bulunan Kur tuşuna bir türlü basamıyorum yani aktif değil anlam veremedim sadece iptal tuşu basılabiliyor.. Sizde de böyle bir sorun var mı acaba? Orada ki dokunmatikte sorun var diyecek arkadaşlar olabilir herhangi bir sıkıntı yok dokunmatikte sadece kurulumda yapıyor..@zigmo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blocktrade -- 27 Ekim 2014; 11:52:44 >
  • Arkadaşlar,

Biraz önce 64 GB One Plus One siparişi vermiş bulunuyorum. express kargo dahil 323 Euro'ya mal olacak bana.
    Bu fiyata bu aleti alabilmek gerçekten güzel. Vergi iadesi de alabilirsem benim için cidden güzel bir alış-veriş olacak.
    Yaklaşık 1.5 ay sonra aranızdan ayrılmış olacağım :)
    Esenlikle kalın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardicli2000

quote:

Orijinalden alıntı: Thenough

quote:

Orijinalden alıntı: boramat

quote:

Orijinalden alıntı: Thenough

beyler benim anlamadığım benim home tuşu çalışmıyorsa download moda ve recovery moda nasıl giriyor telefon açıldığında işlevini kaybediyor anlamadım gitti orginal romada döndüm sorun hale aynıydı bitane apk buldum onu denicem button saviorhttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.smart.swkey&hl=tr onu denicem

https://play.google.com/store/apps/details?id=itosisato.setsunasato.kokoroduyosato&hl=tr

teşekkürler benim yülediğimde çok güzel bütün fiziksel tuşları dokunmatik olarak yapıyorsun ekranın yanın sağında küçük bi işaret beliyor ona dokunca çıkıyolar şeffaf şekilde böyle idare etcez artık

build.prop dosyasına

qemu.hw.mainkeys=0

satırını ekleyin. İzinleri düzeltin. Yeniden başlatın. Androdin stock screen button ları geri gelir. Nova ile sorunsuz kullanabilirsiniz.

240 dpi'da düzgün çalışıyor mu hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: zigmo

quote:

Orijinalden alıntı: gangstacent

telefon acılırken power tusu calısıyor ama tus kilinde ve recovery menüsünün icinde calısmıyor ???

Tuş mekanizması iç kısımdan bozulmuş en yakın serviste değişmenizi tavsiye ederim. Kullanmaya devam ederseniz işlemcide deformasyona yol açabilir bilginize...

Ustam acılırken nasıl acılıyo
  • glaxy note un en son cıkmıs turkıye resmı romunun lınkını verebılırmısınz lutfen
  • Bugün Note 4 alarak aranızdan ayrılıyorum arkadaşlar. 3 senedir kullandığım telefonum güç tuşu arıza yaptığı için ve anakart değişmesi gerektiği için emekliye ayrıldı
  • Orjinal batarya nerden bulurum arkadaslar,mevcut batarya 2 saat gitmiyor.
  • neoAyhan kullanıcısına yanıt
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-galaxy-note-n7000-aksesuarlari-178527275/detay/

kullanmadığım sıfır orjinal var.istersen hepsini de satabilirim.
  • secooo kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun kardeşim ama güç tuşuyla anakartın hiç bir alakası yok. kime gösterdin bilmiyorum ama istersen tamirini yapabilirim. adresime kargolarsan.
  • 
Sayfa: önceki 14121413141414151416
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.