Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE (N7000) [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun) (1399. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.806
Cevap
134
Favori
1.312.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13971398139914001401
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son yayınladıgım xperia romu bir haftadan beridir kullanıyorum. Ne bir kasma.nede bir donma yaşadım. Çok stabil.çalışmakta ve.şarj süresi gayet başarılı. Günlük net açıkken 12 saati geçiyor. Ve bekleme modunda 40 saate yakın performans sunuyor. Dediğim eksiklikleri tavsiye ettiğim şekilde yaparsanız. Çok memnun kalacaksınız. Şimdilik bu kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zigmo

Son yayınladıgım xperia romu bir haftadan beridir kullanıyorum. Ne bir kasma.nede bir donma yaşadım. Çok stabil.çalışmakta ve.şarj süresi gayet başarılı. Günlük net açıkken 12 saati geçiyor. Ve bekleme modunda 40 saate yakın performans sunuyor. Dediğim eksiklikleri tavsiye ettiğim şekilde yaparsanız. Çok memnun kalacaksınız. Şimdilik bu kadar.

tavsiye kısmını biraz daha açabilirsen , tadından yenmeyecek bu rom ,
    bende kullanıyorum , görsellik ve işlevsellik olarak gerçekten başarılı

• Herkese merhaba, telefonuma s5 romu atabilir miyim? Rom konusunda hiç bir bilgim yok yapabilir miyim sizce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakcd

Herkese merhaba, telefonuma s5 romu atabilir miyim? Rom konusunda hiç bir bilgim yok yapabilir miyim sizce ?

455. sayfadaki yazdıklarımı harfiyen uygulayabilirsin.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: burakcd

Herkese merhaba, telefonuma s5 romu atabilir miyim? Rom konusunda hiç bir bilgim yok yapabilir miyim sizce ?

455. sayfadaki yazdıklarımı harfiyen uygulayabilirsin.

Cepten bulamiyorum. Link verir misin?
    Tsk.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cekale C kullanıcısına yanıt
    Cepten bulamazsın çünkü, bilgisayardan baktığında 455. Telefonda farklı.

• zigmo kullanıcısına yanıt
    Yapabilir miyim sence ya, telefonun yalan olma gibi durumu olabilir mi yanlış bir şey yaptığım zaman ?
  • ben "Xperia-Z-ized_NOTE_v1.0" yükleyip denedim

sevemediğim yönleri: açılıştaki uzun süren anim. ve onu kapatamadığım,
    tema farklı geldi alışamadım, nova'yı ve "Next Launcher 3D Shell v3.16 build 138 Patched" da denedim ama
    onlarada alışamadım

güzel bulduğum tek yönü ise; tablet lerdeki gibi ana sayfanın yan çevrildiğinde yatay değişmesi...

tabiki zevkler renkler tartışılmaz ve farklıdır... wipe'ları yapıp odin ile rus romuna döndüm...

şimdilik telefonu satana kadar buna devam ...

root'ta gitmiş ama zaten benim için (+sı -si pek yoktu)

• avci26 kullanıcısına yanıt
    Tavsiyeleri yaptın mı bilmiyorum..boot box uygulamasıyla animasyonu değiştirebilirdin. Tabi ki bu kullanımla alakalı bir durum. Stock romu kullanana kadar bunu kullanman daha mantıklı. Ayrıca telefona nova launcher kurduktan sonra bir sürü ayar yapmak gerekir.size.referans olması için ekran görüntülerini paylaşacağım.

• burakcd B kullanıcısına yanıt
    Yaparsın meraklanma 455. Sayfaya odaklan gerisini bana bırak. Ben orada anlattım sen sadece uygula. Son rom tavsiyem xperia note bilgin olsun.

• quote:

Tavsiyeleri yaptın mı bilmiyorum..boot box uygulamasıyla animasyonu değiştirebilirdin. Tabi ki bu kullanımla alakalı bir durum. Stock romu kullanana kadar bunu kullanman daha mantıklı. Ayrıca telefona nova launcher kurduktan sonra bir sürü ayar yapmak gerekir.size.referans olması için ekran görüntülerini paylaşacağım.

işte tavsiyelere şu yapılması gerekli ayarları eklersen bi zahmet
  • Benim canavarın son hali. bazı arkadaşlar ayarların tavsiyesini istemiş. arkadaşlar çoğu uygulama zaten ekstra bir ayar yapmadım. cpu ayarlarının ekran görüntüsünü attım. ona göre cpu ayarları yaparsınız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zigmo -- 27 Ağustos 2014; 2:27:42 >

• Birkaç gündür DU V7.9 kullanıyorum. Performans gayet iyi. Pil biraz çabuk gidiyor ama benim için çok sorun değil.Forest kernel yükleyim dedim telefon açılmadı başa dönmek zorunda kaldım. Batterystatus programı ile baktım rıjl de takılma yok. Benim yüklediğim programlar pil yiyiyor olabilir. Gelelim sorunlara çok nadirde olsa donma oluyor. 3 günde bir kere dondu o da bu mesajı yazarken ilginç. Birde yapı kredi mobil bankacılık uygulaması çalışmıyor. Bunun için bir çözüm bulmadım. Sırf bu uygulama için rom değiştirmek istemiyorum. Ne yapacam bilemedim.

• eduham E kullanıcısına yanıt
    Forest kerneli ilk kurulumda adapte etmen gerekiyor. yoksa n7000 yazısında kalıyor. wipe yapmayı bir dene belki düzellir.RILJ takılı kalıyor dememiştik RIlj çok batarya götürüyor. 3g modundan 2g moduna alırsan şarjı uzun gider. eğer google ğlay hizmetlerinden bir kök dizin dosyası sildiysen açılmayabilir. donma vs olaylarını sürekli yaşayacaksın. bu romlar zaten telefon seçiyor bunu hepimiz biliyoruz. bende de telefon girdigimde ilk seferde batıgımda tışlar gelmiyordu geri yapıp tekrar basıyordum. Ham olarak Du güzel fakat işin içine google uygulamaları girince kafayı yiyor. Şimdilik Xperia note gayet güzel ben memnunum. ne araymod v8 deki sorunları gördüm nede Du 4.4 sorunları.Ateş ediyor resmen...
  • Hocam context provideri kaldirdim yanlislikla arama kaydi gitti getiremiyorum geri ya da log provediri kaldirdigim icin de olabilir nasi getiricem ya :D

• Bu akşam yedek atarım yüklersin sürüm nedir!?

• quote:

Forest kerneli ilk kurulumda adapte etmen gerekiyor. yoksa n7000 yazısında kalıyor. wipe yapmayı bir dene belki düzellir.RILJ takılı kalıyor dememiştik RIlj çok batarya götürüyor. 3g modundan 2g moduna alırsan şarjı uzun gider. eğer google ğlay hizmetlerinden bir kök dizin dosyası sildiysen açılmayabilir. donma vs olaylarını sürekli yaşayacaksın. bu romlar zaten telefon seçiyor bunu hepimiz biliyoruz. bende de telefon girdigimde ilk seferde batıgımda tışlar gelmiyordu geri yapıp tekrar basıyordum. Ham olarak Du güzel fakat işin içine google uygulamaları girince kafayı yiyor. Şimdilik Xperia note gayet güzel ben memnunum. ne araymod v8 deki sorunları gördüm nede Du 4.4 sorunları.Ateş ediyor resmen...

Teşekkürler.Şimdilik bu romda kalacağım galiba.Ama bir ara vakit bulursam tavsiye ettiğin romuda deneyemeyi düşünüyorum.Bir de 3g modundan 2g moduna alınca bağlantı hızı düşmüyor mu?Zaten Avea kullanıyorum 3g de bile çok performanslı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eduham -- 27 Ağustos 2014; 22:33:53 >

• eduham E kullanıcısına yanıt
    Ben turkcell kullandıgım için galiba onun 2g modu aveanın 3g moduna denk bende gayet hızlıydı. herkes çok pahalı diyebilir fakat türkiyede turkcellden gerisi hikaye kendi etrafımdan biliyorum. çok gördüm turkceli bırakıp vadofone avea geçeni altı ay sonra tekrar turkcelldeler Kardeşim vakit kaybetmeden geçerdim. çok fark hemde çokkk...
  • merhaba arkadaşlar bir kaç sorum olucak cevaplarsanız sevinirim
    2 pilimde artık bitik ekran titreyip kapanıyor orjinal nerden tavsiye edersiniz ?
    şarj soket arızalı sizce ne kadara yaparlar aynı gün teslim ederlermi yurt dışı gelişli imei değişmiş
    burda okudum galiba şarj aletide almayı düşünüyorum s3mini kardeşimin şarj aleti cidden daha hızlı şarj yapıyor orjinalı ne kadardır bilgisi olan varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: macid72

merhaba arkadaşlar bir kaç sorum olucak cevaplarsanız sevinirim
    2 pilimde artık bitik ekran titreyip kapanıyor orjinal nerden tavsiye edersiniz ?
    şarj soket arızalı sizce ne kadara yaparlar aynı gün teslim ederlermi yurt dışı gelişli imei değişmiş
    burda okudum galiba şarj aletide almayı düşünüyorum s3mini kardeşimin şarj aleti cidden daha hızlı şarj yapıyor orjinalı ne kadardır bilgisi olan varmı ?

merhaba;
    n11 den 50 tl üzeri olanları alabilirsin. yada en yakın kvk bayiinden alabilirsin.
    şarj soket arızasını 1 saat içinde yaptırabilirsin. bunu eğer yakınında kvk bayisi varsa orada 50 tl gibi bir bedele yaparlar sanırım. yoksa da güvenilir bir yere 50 tl civarı yaparlar.
    usb aparatlı şarj aleti kullanıyorsan onlar şarj etmiyor. burada okuduysan konuyu ben yazmıştım zaten. iki adet de resim koymuştum. klasik kablolu samsung şarj aleti kullanırsan daha hızlı şarj ettiğini göreceksin.

yeni batarya aldıgında batarya kalibrasyonu yapmayı unutma...

• 
Sayfa: önceki 13971398139914001401
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.