Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE (N7000) [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun) (1351. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.806
Cevap
134
Favori
1.312.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13491350135113521353
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    telefon rehberinin ve (sdkart hariç) yüklediğnizi resim-vid.-müzik vs. yedeğini kies ile aldıktan sonra
    birde fabrika ayarını deneyin isterseniz, olaki sizde custom rom var ise veya yüklerken romda bir
    şekilde hata oluştuysa fabrika ayarı da düzeltemeyebliir; kolay gelsin umarım düzelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: avci26

telefon rehberinin ve (sdkart hariç) yüklediğnizi resim-vid.-müzik vs. yedeğini kies ile aldıktan sonra
    birde fabrika ayarını deneyin isterseniz, olaki sizde custom rom var ise veya yüklerken romda bir
    şekilde hata oluştuysa fabrika ayarı da düzeltemeyebliir; kolay gelsin umarım düzelir

yok hocam stock rom. fabrika ayarını deneyeyım bı dedıgın gibi.
  • Arkadaşlar bugün telefonu "fabrika ayarlarına döndür ve usb belleği biçimlendir" dedim. Güzel oldu da ekran otomatik döndürme sorunu oluştu. Telefon hafif yan dönünce ekran dönüyor ama dik konuma getirince hiç bir tepki vermiyor, yan kalıyor. Kısacası yan geldik

Alman stok rom 4.1.2 yüklü. Root yapmıştım. Custom rom harici ne yapsam düzeltebilirim? Teşekkürler, saygılar.
     ★★ SAMSUNG GALAXY NOTE (N7000) [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burbarian -- 29 Nisan 2014; 20:24:13 >

• Bir kaç yeniden başlatmadan sonra düzeldi. Sorunu anlamamıştım, çözümü de anlamadım.
  • Beyler daha interaktif ve paylaşımların bol olduğu bir mecra arıyorsanız bekleriz

https://www.facebook.com/groups/samsung.galaxy.note.world/
  • arkadaşlar çok basit bişi sormak istiyorum official olarak en son güncellemeyle android versiyonu kaç oluyor bu telefonun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iron_maiden_levent

arkadaşlar çok basit bişi sormak istiyorum official olarak en son güncellemeyle android versiyonu kaç oluyor bu telefonun ?

4.1.2
  • Bugun itibariyle note n7000 den s4 mini ye gecmiş bulunuyorum.forumda bana yardımcı olan veya olmayan butun kullanıcılara çok teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: avci26

tesekkür ederim sorun çözüldü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iron_maiden_levent

arkadaşlar çok basit bişi sormak istiyorum official olarak en son güncellemeyle android versiyonu kaç oluyor bu telefonun ?

Tükiye için son "oficial" romu SamMobile den öğrenebilirsiniz
    en son 10 güncellemeyi de SamMobile den öğrenebilirsiniz

• Custom kit kat 4.4.2 kullanıyorum. TriangleAway-v3.26 kullanarak ünlem işlemini ve sayacı kaldırmak istiyorum ama program yarıda kalıyor. Neden olabilir. Amacım sayacı sıfırlamak ve ünlemi kaldırmak
  • arkadaşlar sayacı sıfırlamak ve ünlemi kaldırmak istiyorum. Telefonum bu ne önerirsiniz. Triangle Away-v3.26 işe yaramadı

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE (N7000) [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun)
  • quote:

Orijinalden alıntı: khytr89

Beyler daha interaktif ve paylaşımların bol olduğu bir mecra arıyorsanız bekleriz

Grubunuz hayırlı ve uzun soluklu olur umarım.

Lakin Samsung isminin kullanıldığı Facebook ve diğer sosyal mecralarda fazlası ile hassas ve şikayet edip kapattırıyor, bilginize.

Saygılarımla...

• quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

quote:

Beyler daha interaktif ve paylaşımların bol olduğu bir mecra arıyorsanız bekleriz

Lakin Samsung isminin kullanıldığı Facebook ve diğer sosyal mecralarda fazlası ile hassas ve şikayet edip kapattırıyor, bilginize.

Saygılarımla...

Sagol kardesim.. samsungun butun facebook sayfalarinda paylastik henuz kapatma uyarisi almadik.. samsung almanyadan zellandaya kadar paylastik bakalim sonuc ne olcak :D

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

quote:

Saygılarımla...

Sagol kardesim.. samsungun butun facebook sayfalarinda paylastik henuz kapatma uyarisi almadik.. samsung almanyadan zellandaya kadar paylastik bakalim sonuc ne olcak :D

Rica ederim.
    Konuyu vakıflığım benim de NOte 3 aksesuar başlığı altında DH üyelerine de indirim ile satış yapan samsungavm nin facebook da Samsung Galaxy Note 3 isimli başlığı vardı ve
    baya da bir beğeni alıyordu ama Samsung kapattırdı geçtiğimiz aylarda, ben de oradan biiyorum.

Umarım akibeti aynı olmaz ve uzun soluklu olur.

Saygılarımla...

• arkadaşlar note 1 almayı düşünüyorum da memnun musunuz telefondan jelly bean sanırım en güncel official hali telefonda kasma oluyor mu ? yoksa s3 e mi yönelmeliyim?
  • Merhaba arkadaslar
    Galaxy s3 telefonum var ve daha buyuk bir telefona gecmek istiyorum
    Sizce bu takas mantiklimidir

• Bende de note vardı artık baya yaşlanmıştı :) s3 ün muadili note 2 dir beyler gidin s3 ün alında demek istemiyorum bu forumda ama böyle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ttec marka batarya nasil beyler 2000 mah yaziyo yetermi veya onere bilceginiz orjinal haric batarya varmi?

• eser4480 E kullanıcısına yanıt
    Olmaz orjinal hali 2500 zaten 2000 nasıl yetsin hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cekirge14 -- 2 Mayıs 2014; 18:35:13 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 13491350135113521353
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.