Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE (N7000) [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.806
Cevap
134
Favori
1.312.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: assasin44

Elinize saglik her ne kadar s2 kullansam da guzel inceleme olmus gercekten.

tesekkurler dostum
  • Evet ben de bilgi paylaşımında bulunayım ...

http://apktop.com/

Bu adresten Androidli cihazlardan bile sorunsuz indirebilirsiniz.. Markette olmayan vesaire bu adreste bulabilirsiniz ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Evet ben de bilgi paylaşımında bulunayım ...

http://apktop.com/

Bu adresten Androidli cihazlardan bile sorunsuz indirebilirsiniz.. Markette olmayan vesaire bu adreste bulabilirsiniz ...

Tesekkurler hocam

• Bende 1.5 haftadır kullanıyorum Note. Harika bir cihaz. 2.3.6 güncellemesiyle "pil" süresinde "ciddi" anlamda iyileşme var arkadaşlar, çok memnun kaldım bildireyim dedim.
  • benıde yaz hocam :)
  • vbalikci glos777 hayirli olsun istediginiz özel bir
    program varsa yardimci olmaya calisirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mckara09 -- 26 Kasım 2011; 0:54:44 >
  • Hongkongdan 2 gun once 1400 TLYE aldim cok memnunum tek sorun pasaport bulmak kaydettirmek.
  • Hakanonur hayirli olsun iyi gunlerde kullan pasaport bulursun insallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakanonur

Hongkongdan 2 gun once 1400 TLYE aldim cok memnunum tek sorun pasaport bulmak kaydettirmek.

dogubanka gıt 100 tl ye hallediyorlar dostum
  • ben de iphone 4s galaxy s2 ve sony ericsson xperia arc s den sonra notu ciddi ciddi düşünüyorum
    beni düşündüren tek tarafı telefon çalınca hayvanımsı boyutuyla nası konuşacağın
    etraftan acayip acayip bakmalar fln
    gösteriş yapmayı sevmiyorum sirf o yüzden tel değiştirmedim 5 sene n73 e devam :)
    ne düşünüyosunuz boyutun böyel sorunları oluyor mu ?
  • Etrafı takma derim... Geniş bir telefon ama N73 gibi çok kalın değil...

N7000 hem tablet hem de telefon niyetine kullanılması içindir... ekran küçük olmas ve düşük çözünürlük sorununa karşı Galaxy Note ilaçtır..

Yüksek çözünürlük önemli değilse N700 size uygun değildir...

Burda belirleyici olan N7000 has özelliklere ihtiyacıınz var mı yokmu... Yoksa boşuna para vermiş olursunuz...
  • arkadaşlar benide eklermisiniz kullanıcılar arasına..:)
  • ekleyin benide

:)

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE (N7000) [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun)
  • verdiğiniz bu oyunların dosyasını nereye atmamız gerekiyor...?..Androidde daha yeniyim kusura bakmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: noyancelebi

quote:

Hongkongdan 2 gun once 1400 TLYE aldim cok memnunum tek sorun pasaport bulmak kaydettirmek.

Aradan 2 ay geçince sende kullandığı imei yi başkasında da kullanabilirler. Doğubank güvenli değil ancak belki birinin pasaportuna ücret ile kaydettireceğim gibi. Pasaportu olan varsa öm ye beklerim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: noyancelebi

quote:

Aradan 2 ay geçince sende kullandığı imei yi başkasında da kullanabilirler. Doğubank güvenli değil ancak belki birinin pasaportuna ücret ile kaydettireceğim gibi. Pasaportu olan varsa öm ye beklerim.

Senelerdir ordan hallederim giriste 1 numaraya git dh yada yesilcinden geliyorum de halletsinker.gozun arkada kalmasin dostum

• ok ptesi deneyelim ama garanti vereceklermi?
  • cihazı Türkçe de yaptım mükemmell. Samsungdan allah razı olsun artık karikatürleri otobüste vapurda çizebilirim ehehe...
  • Zuma HD çalışmıyor :D Denendi.. :D
  • Basta İGO olmak uzere S2 de calisan 3D oyunlarda ekran sorunu var.İnsallah yakin zamanda duzelir bu sprunlar.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.