Şimdi Ara

ASUS'un Eee Pad planları : Transformer Prime 9 Kasım'da, iki yeni Windows 8 tablet 2012 yılında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
5.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ASUS'un Eee Pad planları : Transformer Prime 9 Kasım'da, iki yeni Windows 8 tablet 2012 yılında

Elektronik cihaz üretim devlerinden ASUS'un dört çekirdekli NVIDIA Kal-El platformunu taşıyacak olan 10 inçlik yeni Android tableti Transformer Prime'ın lansmanının 9 Kasım'da yapılacağını sizlere bildirmiştik. Prime tabletinin yanında ASUS'un Android ve Windows 8 yüklü 4 yeni tableti daha gelecek yıl piyasaya sürme planının olduğu şirkete ait bir sunumda ortaya çıktı.

ASUS Android yüklü iki yeni tabletini 2012 ilk çeyrekte piyasaya sürmeyi planlıyor. Bu dönemde firma agresif bir pazarlama stratejisi izleyecek. Bu iki tabletin 4 çekirdekli olacağını ve Ice Cream Sandwich taşıyacağını tahmin etmek yanlış olmaz. Hatta aynı dönemde çıkacağı dedikoduları bulunan Android 5.0 Jelly Bean sürümünü bile çalıştırabilir.

Tablet stratejisini ASUS sadece Android üzerine bina etmiyor. Tayvanlı firma 2012 üçüncü çeyrekte iki yeni Windows 8 modeliyle bu kez Microsoft'un desteğini arkasına alacak. Bu modellerin de 4 çekirdekli olması muhtemel.

• Fiyatı çok abartılı olmasza alınabilir bir tablet :)
  • android kullananlar arasında samsung ve asus bu işi en önde götürüyor
  • Guzel gelismeler merakla bekliyoruz.
  • transformer prime lansmani 9 kasım peki piyasaya ne zaman çıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: EMREMETIN

Asus sevabını verse almam bundan sonra.

nedenki
  • güzelmis
  • bence android tabletler içinde en başarılı ürünleri Asus üretiyor. yeni tabletlerini de merakla bekliyorum.
  • Tablet almayı düşünüyordum 6 aydır,acaba bunları beklemeli miyim?Windows işletim sistemli tablet almayı çok istiyorum lakin pek alternatif yok gibi.Androidli almaktan vazgeçtim nedense.

Konuyla birazda olsa ilintisi olduğundan dolayı sormak istiyorum,sizce beklemeli miyim?Androidli bir tablet ile her türlü video formatını açabilir miyim?Sunu hazırlayacak olsam yapabilir miyim?Stylus özelliği deftere yazar gibi ufak yazıları algılıyor mu?Kitap okurken tek elde tutup rahatça okuyabiliyor muyum?E-reader özelliği gelişmiş mi?Laptopla yapabildiğim bütün her şeyi yapabiliyor muyum?

Ekranı çok büyük olmasın diye Asus'un şimdiki windowslu tabletini alternatifler arasından çıkarttım.Tavsiye edebileceğiniz tablet,sistem ve firma fark etmez.
  • Bir türlü optimus prime ı oluşturamadılar bunlarda
  • quote:

Aynen kardeş çok katılıyorum sana.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SS10

quote:

nedenki

5 para etmez bir servis anlayışları var. Bu konu ile pek alakalı olmadığı için uzun uzun yazmayayım şimdi.

Çok doğru söyledin. Benim ilgi gösterdiğim kadar onlar bir kere bile göstermediler. Terbiyesizler alayı. Tek servis değil müşteri hizmetleri rezillik diz boyu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.