Şimdi Ara

GOD OF WAR ASCENSiON (PS3 ANA KONU) CIKIS TARiHi 13 MART (226. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.519
Cevap
14
Favori
146.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Güncelleme ekranı geldiğinde keşke O ya basıp iptal edip daha sonra da PS3 ile internet bağlantısını kapatsaydınız. Bu sayede güncelleme yapmadan oyuna başlayabilirdiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuomir

Güncelleme ekranı geldiğinde keşke O ya basıp iptal edip daha sonra da PS3 ile internet bağlantısını kapatsaydınız. Bu sayede güncelleme yapmadan oyuna başlayabilirdiniz.

Hocam aklıma gelmedi ya. Dedim belki açılmaz falan oyun, bıraktım güncellesin diye. Çoğu güncelleme zaten online içinmiş sanırım, şansıma online kodu kullanılmış çıktı. Boşuna sabahın körüne kadar bekledim. Saat 5'ye bitti güncelleme
  • Arkadaslar yeni ps3 aldm ve god of war ascension u multiplayer oynamak istiyorum cok arastirdim ama bulamadm birisi bana en basindan anlatabilirmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ps storedan 3gün önce aldım ama birtürlü oynayamadım patch yaparken yarıda kalıyor ve oyun bozuk dosya oluyor varmı çözümü
  • beyler istanbul içi elden satan var mı 20-30 lira aralığında satan varsa pm atsın alayım oyunu acil ya.
  • 4-5 saattir oynuyorum şu ana kadar ne olup bittiği ile ilgili herhangi bir fikrim yok. 5 saattir hikaye ile ilgili en ufak bir şey göremedim resmen, öyle dümdüz gidiyorum. psp oyunları çok iyi değildi ama en azından hikayesi falan vardı bunda ne olduğu da belli değil bomboş bir oyun.
  • Kratos Ares'e olan bağlılık yeminini bozmuştur. Hiddetliler de görevleri gereği yemin bozanları bulup cezalandırmakla yükümlüdürler. Kratos'un Hiddetliler'den kurtulmak için tek bir yolu vardır bu da onları teker teker öldürmekten geçer. Ancak bu göründüğü kadar kolay değildir ve ona yardım etmesi için Hiddetliler'in oğlu olan Orkos kendisine Delphi tapınağındaki kahini bulması gerektiğini söylemiştir. Oyun önce gelecekte başlıyor ardındansa geçmişe dönüyor. Yani Kratos kaybettiği her eşyasını geri aldığında konu gereği geçmişe gidiliyor.
  • konu başlığından "ÇIKIŞ TARİHİ 13 MART" yazıyor, süper haber la bu..
    10 gün sonra çıkıyor yani, spota erken gelir mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

konu başlığından "ÇIKIŞ TARİHİ 13 MART" yazıyor, süper haber la bu..

What?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

konu başlığından "ÇIKIŞ TARİHİ 13 MART" yazıyor, süper haber la bu..

Konu disi degil burasi

• Arkadaşlar sadece God of war 3 ü oynadım, bütün seriyi olay örgüsünü bozmadan oynamak istiyorum hangi oyun setini hangi sırayla alıp oynamam lazım, yardımcı olur musunuz?

• oguzhantezel92 kullanıcısına yanıt
    ascension gow 1 ghost of sparta(psp) gow 2 gow 3
  • Arkadaşlar bu oyunu türkçe olarak en uygun nerden edinebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: clobbering

ascension gow 1 ghost of sparta(psp) gow 2 gow 3

Chains of olympus yok mu?

• Arkadaslar oyunu normal zorlukta bitirdim simdi tekrar baslasam tum güçler sifirdanmi baslayacak yoksa hersey elimde mi baslayacak? Bitirdigim sekilde.

• Bu kadını döverken bi süre sonra bug a giriyor ve ha ha ha diyip duruyor ne kadar vursam da ölmüyor. :( kaç kere son save noktasından başladım hep bugda kaldı. Ne yapmam lazım?

Not:orjinal ve güncelleme yapmadım(internet yok)

• quote:

Orijinalden alıntı: sucukcu-

Bu kadını döverken bi süre sonra bug a giriyor ve ha ha ha diyip duruyor ne kadar vursam da ölmüyor. :( kaç kere son save noktasından başladım hep bugda kaldı. Ne yapmam lazım?

Not:orjinal ve güncelleme yapmadım(internet yok)

Çıkış sürümünde deli buglar vardı,bir şekilde güncellemeni tavsiye ederim.

• Arkadaşlar multiplayer kodu olmayan varsa elimde bir tane kullanılmamış kod var ..Bedavaya vereceğim isteyen cevap yazsın..
  • 
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.