Şimdi Ara

GOD OF WAR ASCENSiON (PS3 ANA KONU) CIKIS TARiHi 13 MART (223. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.518
Cevap
14
Favori
146.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler Ekleyin Beni Birlikte Oynayalım İmzamda Yazıyor PSN
  • Multisi eglencelimi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.FranzZ

Multisi eglencelimi

Oyunu yarın sabah alıyorum inşallah.Akşama kendi fikrimi yazarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xCixLandx

225 1/8 update yaparken sende hata aldın mı 225 i yapmadım sorun olur mu şuan 625 1/6 update yapıyor ve çok uzun sürüyor :( bide multiplayerda hala oynayan varmı çok mu az mı

Ben hata almadım ama kafaya takılcak bi durum değil.Zamanla azalıyor oyuncu sayısı ben de bırakanlardan biriyim.Çok fazla ücretli içerik getirdiler ben de sıkıldım bıraktım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ManiacK__

quote:

225 1/8 update yaparken sende hata aldın mı 225 i yapmadım sorun olur mu şuan 625 1/6 update yapıyor ve çok uzun sürüyor :( bide multiplayerda hala oynayan varmı çok mu az mı

Ben hata almadım ama kafaya takılcak bi durum değil.Zamanla azalıyor oyuncu sayısı ben de bırakanlardan biriyim.Çok fazla ücretli içerik getirdiler ben de sıkıldım bıraktım.

2 kere indirme hatası aldım %100 e kadar geliyor sonra hata mesajı çıkıyor güncelleme yapamıyorum acil yardım nasıl yapacağım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ManiacK__

quote:

2 kere indirme hatası aldım %100 e kadar geliyor sonra hata mesajı çıkıyor güncelleme yapamıyorum acil yardım nasıl yapacağım

İndirme işlemine devam et.Hata oluşan dosyaları mutlaka tekrardan indirecektir.Yoksa multi oynayamazsın.

• ben bu god of saga yı aldım ama oyunun içinde ki kodun tarihi geçtiğinden sadece 1-2 ve 3 vardı ama bir sorun var ki god of war 1 ve 2 yi oynarken ses gelmiyor bu normal mi nasıl düzeltebilirim acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: devilkingcry

ben bu god of saga yı aldım ama oyunun içinde ki kodun tarihi geçtiğinden sadece 1-2 ve 3 vardı ama bir sorun var ki god of war 1 ve 2 yi oynarken ses gelmiyor bu normal mi nasıl düzeltebilirim acaba

PS3ün ses ayarlarına bir bak derim. Benim de başıma AC3'ü başka tvde oynamaya çalışırken gelmişti böyle bir sorun.
  • the last of us ile takas yapabilirim isteyene..
  • @ CLAIRV0YANT
    diğer oyunlarda böyle bir sorun yok ama bun da neden böyle oldu anlamadım acaba ayarlardan neyi değiştirmeliyim
  • quote:

@ CLAIRV0YANT
    diğer oyunlarda böyle bir sorun yok ama bun da neden böyle oldu anlamadım acaba ayarlardan neyi değiştirmeliyim

HDMI kablo kullanıyorsan tvnin desteklediği seçenekleri ses seçeneklerinden seçmen gerekiyor ya da otomatik olarak bırak. Bir de oyuna girdiğinde ses sekmesini biraz kurcala derim. Tvyi kapatıp aç diyenler de var ama ne kadar iyi bir yöntem tartışılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CLAIRV0YANT

quote:

@ CLAIRV0YANT

HDMI kablo kullanıyorsan tvnin desteklediği seçenekleri ses seçeneklerinden seçmen gerekiyor ya da otomatik olarak bırak. Bir de oyuna girdiğinde ses sekmesini biraz kurcala derim. Tvyi kapatıp aç diyenler de var ama ne kadar iyi bir yöntem tartışılır.

teşekkürler
  • Uzun zamandır elimde olan bi oyun Ares ile Prestij 4 teyim Zeus ile 1 . prestijde 35 teyim ilk zamanlarında ki tadı kalmadı multinin, ilk zamanlarda daha az silah ve daha çok eğlence ve çekişme vardı şuan ise parayla alınan silahlar oyunun zevkini kaçırıyor açıkçası bana pek bi zararı olmuyor ares lvl 40 iken zeus gelip yukardan aşşa inse multide karşıma çıksa 1 kez kılıcı sallamamla ölür 140 küsür fiziksel güç var karakterde ama diğer takım arkadaşlarının sürekli ölmesi falan zevkini kaçırıyor oyunun pek çekişme olmuyor artık.

Birde kombolarla vs uğraşırdık ilk zamanlarda şuan millete bakıyorum almışlar Hades ile bi tane "adını da unuttum kusura bakmayın şu kola takılan zımbırtılar" R1 e basıyo üçgene basıyo r1 e basıyo kareye basıyor sürekli yaptıkları şeyler bunlar.
    Bu kadar para sömüreceklerine adam akıllı 3-5 harita daha ekleselerdi şuan serverlar dolu olurdu. O kadar prestij im olmasına rağmen o kadar seviye atlamama rağmen doğru düzgün girmiyorum bile artık

• Yapımcılar multinin canına okudular yedi ayda 1 4v4 harita çıkartarak. Isleri güçleri bir artbook çıkarmışlar onu pazarlamaya çalışıyorlar. Bana göre multiplayerin ömrü bu kadardı ve gtanın çıkışıyla oyun son noktayı koydu bana kalırsa. Ben bıraktım oyunu sizde biraksaniz bir sey kaybetmezsiniz.

• Oyun bitti şimdi. Diğer 3 oyun'un yanına yaklaşmasada kendi klasını korumuş. Aksiyonu, bulmacası, grafikleri ve müzikleriyle gene tatmin etmeyi başarıyor. Parasının hakkını veriyor sonuçta. Diğer 3 oyun kadar efsanevi olmamış ama oynanmaya değecek bir oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Oyun bitti şimdi. Diğer 3 oyun'un yanına yaklaşmasada kendi klasını korumuş. Aksiyonu, bulmacası, grafikleri ve müzikleriyle gene tatmin etmeyi başarıyor. Parasının hakkını veriyor sonuçta. Diğer 3 oyun kadar efsanevi olmamış ama oynanmaya değecek bir oyun.

Katılıyorum.Özellikle Multiplayer çok uzun ömürlü olmasa da 10-15 saat de oynatmayı başarıyor kendini.Alınası bir oyun.
  • 15 Ekimde oyun Psn'e geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen gün yapılan açıklama ve gelen 1.12 update ile birlikte oyuna olan destek SCEA tarafından kesildi. Bundan sonra ek içerik ya da dlc gelmeyecek oyuna. İlerleyen zamanlarda double xp günleri olacak, çıkan dlclere indirimler gelecek ve kısa bir süre için gow ascension ost'si ücretsiz olarak indirilebilinir olacak.
  • Kaç gb ve fiyatı belli mi acaba?
  • 15 ekimde psnde çıkıcak denilmiş ama bulamadım oyunu.

• 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.