Şimdi Ara

Turbobit.Net-Uploaded.Net-Letitbit.Net-Netload.in-AllDebrid- Premium Hesap Satış - Kiralama Hizmeti (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
772
Cevap
28
Favori
59.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fileserve almak istiyorum fakat bu sorunlar sonucunda hesap uçarsa uçtuğuylamı kalıyor. ?
  • ödeme yaptım pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Natsukaw.S

fileserve almak istiyorum fakat bu sorunlar sonucunda hesap uçarsa uçtuğuylamı kalıyor. ?

?????
  • hocam profılınıze ulasım kıtılı gorunuyor konuyla ılgılı bılgı veremıyorum acarsanız yada ıletısım adresımızden ulasırsanız bılgı verırım gorusmek uzere ıyı gunler
  • quote:

Orijinalden alıntı: s7ev7e7n

hocam profılınıze ulasım kıtılı gorunuyor konuyla ılgılı bılgı veremıyorum acarsanız yada ıletısım adresımızden ulasırsanız bılgı verırım gorusmek uzere ıyı gunler

üstad şimdi açtım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Natsukaw.S

quote:

Orijinalden alıntı: s7ev7e7n

hocam profılınıze ulasım kıtılı gorunuyor konuyla ılgılı bılgı veremıyorum acarsanız yada ıletısım adresımızden ulasırsanız bılgı verırım gorusmek uzere ıyı gunler

üstad şimdi açtım..

detaylı şekilde bir mesaj yazdım görüşmek üzere
  • arkadaştan bir aylık hesap aldım. 2dk sürmedi hemen başladım indirmeye.
  • Hizmet veren arkadaşlara sonsuz teşekkürler, hesabı açtıktan sonra hizmet devam ediyor ve gerçekten sizinle ilgileniliyor. En ufak sorunda dakikalar içinde iletişime geçen bu arkadaşlara müteşekkir olduğumu bildirir iyi çalışmalar dilerim. Çekinmeden bolca hesap alın arkadaşlar
  • Evet arkadaş ilgili gerçekten.
  • Arkadaşlar,

Ben de 6 aylık fileserve accountu aldım yaklaşık 1 ay kadar önce, ancak accountun ucuz olmasının nedeni aynı anda birden fazla kullanıcının kullanmasına bağlı.
    Alırken ve sonrasında özellikle sordum, aynı anda kullanımdan dolayı sıkıntı oluyormu diye.

Bugün gelinen noktada ise yapacak bir şey yok denmesi.
    Filerserve yerine hotfile accountu istediğimde de, bakayım varsa veririm şeklince yaklaşan bir satıcı ile karşı karşıyayım.

Benden tavsiye gidin paranızla orijinal acc. alın. ya da 1 aylık falan alır, ne kadar giderse artık.

Not: Bu mesajdan sonra satıcı hala elimizde olmayan, fileserve'den kaynaklanan nedenler demesin. Account share ediliyor, aynı anda bilmem kaç kullanıcı kullanıyor, ne olmasını bekliyorsunuz ki?

Satın alacak arkadaşlar 2 kere düşünsün.
  • ''Hocam,

Ben zaten sizi falan suçlamıyorum, olabilir.
    Ancak sonuçta siz bir account'u 3-5 kişiye aynı anda kullandırıyorsunuz, daha ilk alırken bunu sormuştum, çünkü genel sorun, farklı iplerden aynı anda kullanıldığı tespit edilince x bir firma erişimi kesebilir.

Biz sizden ucuza account alıyorsak bu riske giriyoruz, siz aynı accountu birden fazla kişiye vererek bir risk alıyorsunuz.

Fileserve'i hotfile ile değiştirme veya fileserve düzelene kadar bana geçici bir account sağlarsanız sevinirim.

Teşekkürler. ''

Bize yazdığınızı bu mesajınızın karşılığında iyi niyetli olarak kontrol edip eğer kullanım için uygun hesap varsa veririz demiştik görünüyorki hata yapmışız.
    Size alım yaparken sorduğunuz sorunun karşılığında verilen cevap aynen şudur kiralık hesaplar bir veya bir kaç kişinin kullanımına verilen hesaplardır satış başlığındada açıkça bellidir.
    Biz dahil bütün satıcıların satış olayı budur ve siz mesajınızda yazdığınız gibi riski kabul ederek kendi isteğinizle alım yapmış ve bir ayı geçkin süredir kullanmaktasınız.

Ayrıca size yazılan onca kelimenin içinde siz şunu yaptınız bunu yaptınız diye birşey yoktur.Bir buçuk haftadır yoğun olarak fileser şirketinin yarattığı genel bir sorun var ortada siz bunu ister kabul edersiniz ister etmezsiniz bizim görevimiz bunu siz dahil bütün kullanıcılara açıklamak ve varsa mevcut çözümleri uygulamaktır ve tabiki bunuda kabul edip etmemek size kalmıştır.
    Bunun dışında kimseyi kayırma yada farklı özel bir hizmet, çözüm üretme lüksümüz yoktur. En başından bilerek ve kabullenerek ortak kullanım hesap alıyorsunuz daha sonra sanki sadece size özel bir durummuş gibi lanse edip bu şekilde bencilce mesajlar yazarak bir sonuca ulaşmaya çalışıyorsunuz ki yanlış bir seçim hocam bunun bilincine varırsınız umarım konuşmak ya da tartışmak istediğiniz birşeyler olursa pm atarak bize ulaşın konuşalım tartışalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s7ev7e7n -- 4 Aralık 2011; 4:46:53 >

• PM. Dönüş olursa sevinirim
  • "hocam yineliyorum burada sorumlu biz değiliz sende değilsin sen dosya indirirsin yeri gelir 1 mb yeri gelir 10 gb
    yeri gelir evinden girersin yeri gelir yan sokaktaki cafeden alırkende anlaşarak alışverişi yaptık bizde gizli saklı yok neyse söylüyoruz zaten fileserve bu davranışları benim görüşüme göre tek bir amaçla yapmıştır debrit diye bir olay var bu olaya engel olmak için yaptı diye düşünüyorum fileserve düzeltirmi bilmiyorum bizimde onlarca hesabımız şu anda kapalı ve bir o kadar iptal edilmiş hesabımızı ortada kaldı fileserveden bir açıklama öneri çözümde yok bekliyoruz düzelirse iyi ama düzelmezse yapacak birşey yok malesef

loglara bakayım boş hotfile hesabı vara veririm yada yeni fileserve vereyim sana ama garantisini veremem bu durumdan dolayı nadirde olsa hala çalışan hesaplar var "

Paranızı boşa harcamayın derim.
  • bundan yanlış birşey varmı sanin mağduriyetini gindermeye yönelik bir cümle ama sen kendi anlamak istediğin şekilde anlıyorsun burada bu şekilde yazılar yazarak bir yere varamayacağını tekrar hatırlatıyorum sana hocam varsa diyeceğin birşeyler pm atarsın veya iletişim adresinden ulaşırsın
  • Bende fileserve ve hotfile aldım yakın zamanda fileserve hesabıma erişimde sorun vardı anlattım durumumu yardımcı oldu ve benide uyardı genel bir sorun var fileserve sitesi hesapları kapatıyor istersen yeni hesap vereyim veya farklı bir hesap üzerinden devam edebilirsin kullanmaya demişti

üşenmeden uzunca bir mail bile yazıp göndermiş bende dosyalarım kaldığı için tekrar fileserve hesabı istedim tamam sana kalmış dedi ve hatta kendi gözümün önünde siteden yeni premium hesap açtı ve hesabı teslim etti buna rağmen aynı şey tekrar oldu ertesi gün hesaba erişemedim kapatılmış iptal edilmiş

Buna rağmen satıcı arkadaşlar fazlasıyla yardım etti sağolsun bu kadar özveriyi müşterisini düşünenen satıcı görmedim hizmet 10 üzerinden 10 ödediğim para helal olsun herkese tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: evrens

"hocam yineliyorum burada sorumlu biz değiliz sende değilsin sen dosya indirirsin yeri gelir 1 mb yeri gelir 10 gb
    yeri gelir evinden girersin yeri gelir yan sokaktaki cafeden alırkende anlaşarak alışverişi yaptık bizde gizli saklı yok neyse söylüyoruz zaten fileserve bu davranışları benim görüşüme göre tek bir amaçla yapmıştır debrit diye bir olay var bu olaya engel olmak için yaptı diye düşünüyorum fileserve düzeltirmi bilmiyorum bizimde onlarca hesabımız şu anda kapalı ve bir o kadar iptal edilmiş hesabımızı ortada kaldı fileserveden bir açıklama öneri çözümde yok bekliyoruz düzelirse iyi ama düzelmezse yapacak birşey yok malesef

loglara bakayım boş hotfile hesabı vara veririm yada yeni fileserve vereyim sana ama garantisini veremem bu durumdan dolayı nadirde olsa hala çalışan hesaplar var "

Paranızı boşa harcamayın derim.

Valla ben arkadaştan pekçok hesap aldım, bir sorun yaşamadım. Son zamanlarda fileserve hesapların genelinde bir sorun var bende de oluştu. Arkadaşa ilettim yerine sıfır başka bir hesap verdi. Böyle sorunlar olabilir, yeterki satıcı anlayışlı ve sattığı ürünün arkasında olsun...

• fileserve hesapları genel olarak kapattığı halde, arkadas bi şekilde mağduriyeti gidermeye çalışıyor sorunu çözmeye uğraşıyor ve bu sorunu satıcı odaklı zanneden kişiler iyi niyete farklı bir şekilde yaklaşım sergiliyolar. ben uzun süredir birçok filehosting firmasından hesap alıyorum ve böyle şeylerin ara sıra olabileceğini biliyorum. arkadas size bi çözüm önermiş üzerine düşmediği halde yapmış bunu kabul etmemek de size kalmış bence. benim de 2 aylık hesabım vardı o da kapandı bunu google dan arasanız bile sorunun fileserveden olduğunu anlarsınız çünkü hesabı kapatılanların sayısı dünya çapında öle 2-5 kişi değil
  • Alirken söyleniyor zaten, fileserve hesaplarinda problem oldugu ;) bende hesap aldim, bi problem cikti güzel bicimde bi muhabbetimiz oldu ve sorun giderildi. Hatta aradigim dosyanin saglam wupload linkini bulamadigimda sen bulurmusun diye espirisine vurdum cidden buldu :D ve linkleri verdi, bence olayi büyütüyosun :)
  • s7ev7e7n kardesım daha oncede alıs verıs yaptım guvenılır saglam ıyı nıynetlı bır satıcıdır guvenlı bır alısverıs yapmak ısteyenlere tavsıye ederım
  • Takip.

Dökülekalasıca fileserve free indirtmiyor. Yarına kadar indiremezsem alacaz artık bir hesap
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.