Şimdi Ara

Turbobit.Net-Uploaded.Net-Letitbit.Net-Netload.in-AllDebrid- Premium Hesap Satış - Kiralama Hizmeti (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
772
Cevap
28
Favori
59.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mesaj kutunuzu kontrol edip geri dönüş yaparsanız sevinirim
  • elinizdeki letitbit hesap stoğuyla ilgili sıkıntı devam ediyor mu ? ayrıca misli.com ödemesi gibi alternatif ödemeler var mı ? illa kişisel bilgilerimizi verecekmiyiz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fishbone540

elinizdeki letitbit hesap stoğuyla ilgili sıkıntı devam ediyor mu ? ayrıca misli.com ödemesi gibi alternatif ödemeler var mı ? illa kişisel bilgilerimizi verecekmiyiz ?

Kac aylik ihtiyacınız varsa pm atin stok kontrolu yqpalim hocam misli vb odeme yapıyorsunuz sirketler para yatiran ve alici uye tc kimlik no uyum zorunlulugu kuralina gore calisiyor alternatif odeme seçeneklerini kullanabilirsiniz ornegin paypal banka havalesi eft atm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu sahibi arkadaştan 5.alışverişimi yaptım, bugüne kadar hiç bir sorun yaşamadım. Teşekkürler s7ev7e7n...
  • mesajım bulunsun
  • Arkadaştan aldığım 6 aylık turbobit bugün tekrar kotadan dolayı kapanmış ve açılma tarihi 15 i görünüyor. Haftada 4 gb dosya bile indirmedim. Bu en az 5 kere oldu. Yaptığı şu tek hesabı onlarca kişiye kiralıyor. Diğerleri çok indirince kota doluyor. Başka bir açıklaması yok. Gerçekten yazık. O kadarda sormuştum hesaplar böylemi diye. Kendisi bir müşteri kaybetti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanemre34

Arkadaştan aldığım 6 aylık turbobit bugün tekrar kotadan dolayı kapanmış ve açılma tarihi 15 i görünüyor. Haftada 4 gb dosya bile indirmedim. Bu en az 5 kere oldu. Yaptığı şu tek hesabı onlarca kişiye kiralıyor. Diğerleri çok indirince kota doluyor. Başka bir açıklaması yok. Gerçekten yazık. O kadarda sormuştum hesaplar böylemi diye. Kendisi bir müşteri kaybetti.

size verilen hesabı ne şekilde nasıl kullanıyorsunuz bunun takibini biz yapamıyoruz ve size gerekli kullanım kuralları ve açıklamaları yapıldığı halde siz kendi bildiğiniz şekilde hesabı kullanmaya devam ediyorsunuz, bu kullanım mantığınızın sonucuna hesabınızın bloke edileceğini size anlattık. sistem kullanılmayan kotayı kullanılmış olarak göstermez, size aldığınız hesabı tek bilgisayar üzerinden rahat ve güvenli şekilde kullanabileceğinizide açıkladık buna rağmen siz ben hem evdeki bilgisayarımdan hemde işyerindeki bilgisayarımdan kullanıyorum dediniz.Sizin dışınızda onlarca hesap kullanan kişi var, kimsenin hesabı böyle olmuyorda sizin ki neden oluyor acaba hesabınızın kotasını kullanıyorsunuz kullanım kurallarına uymuyorsunuz,sonra gelip şöyle böyle diye konuşuyorsunuz keyfiniz bilir başka satıcılar var istediğiniz kişi ya da kişilerden alırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s7ev7e7n -- 9 Ağustos 2014; 22:22:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: s7ev7e7n

quote:

Arkadaştan aldığım 6 aylık turbobit bugün tekrar kotadan dolayı kapanmış ve açılma tarihi 15 i görünüyor. Haftada 4 gb dosya bile indirmedim. Bu en az 5 kere oldu. Yaptığı şu tek hesabı onlarca kişiye kiralıyor. Diğerleri çok indirince kota doluyor. Başka bir açıklaması yok. Gerçekten yazık. O kadarda sormuştum hesaplar böylemi diye. Kendisi bir müşteri kaybetti.

size verilen hesabı ne şekilde nasıl kullanıyorsunuz bunun takibini biz yapamıyoruz ve size gerekli kullanım kuralları ve açıklamaları yapıldığı halde siz kendi bildiğiniz şekilde hesabı kullanmaya devam ediyorsunuz, bu kullanım mantığınızın sonucuna hesabınızın bloke edileceğini size anlattık. sistem kullanılmayan kotayı kullanılmış olarak göstermez, size aldığınız hesabı tek bilgisayar üzerinden rahat ve güvenli şekilde kullanabileceğinizide açıkladık buna rağmen siz ben hem evdeki bilgisayarımdan hemde işyerindeki bilgisayarımdan kullanıyorum dediniz.Sizin dışınızda onlarca hesap kullanan kişi var, kimsenin hesabı böyle olmuyorda sizin ki neden oluyor acaba hesabınızın kotasını kullanıyorsunuz kullanım kurallarına uymuyorsunuz,sonra gelip şöyle böyle diye konuşuyorsunuz keyfiniz bilir başka satıcılar var istediğiniz kişi ya da kişilerden alırsınız.

En son açıldıktan sonra sadece tek bilgisayarda kullandım. Kaldıki daha önce aldığım abonelikte 3 ayrı yerde bile kullandım ve hiç bloke olmamıştı. Ya bana şunu açıklayın. 10 gün tatilde iken hiç kullanmadığum aboneliğim iki kez bloke olmuş ve açılmış. Tatilden döndüm daha kullanmadan tekrar bloke olduğunu gördüm. Eğer siz sorun yok diyorsanız bende başımı önüme eğerim. Ama bu yaşadıklarımdan sonra sorun bende ise gülerim sadece. İçim rahat diyorsan kolay gele. Ama sıkıntı senden ise hakkım var ona göre..

• Eğer kullanma geçmişini nasıl göreceğimi söylersen, buraya resim koyarım. Haftada 3 veya 4gb dosya ya indiriyorum yada hiç indirmiyorum.. Bana kotayı dolduruyorsun demeyin lütfen..
  • quote:

Eğer kullanma geçmişini nasıl göreceğimi söylersen, buraya resim koyarım. Haftada 3 veya 4gb dosya ya indiriyorum yada hiç indirmiyorum.. Bana kotayı dolduruyorsun demeyin lütfen..

Tek diyebileceğim kullanılmayan kotayı sistem kullanılmış gibi göstermez ve verilen bir hesap birden fazla kullanıcıya veriliyor olsaydı bu sadece size verilen hesapla sınırlı bir durum olarak kalmaz siz gibi her kullanıcıya verilen hesap onlarca kişiye verilirdi, tekrar etmekte fayda var biz verilen hesapların turbobit.net olsun,uploaded.net olsun vb kota takibini yapamıyoruz. Görüşmek ,konuşmak istediğiniz konu ya da durumlar varsa pm atmanız yeterli satış konusuna yazmanızı gerektirecek bir durum söz konusu değildir. Her türlü iletişm ve destek talpeleri için özel mesaj göndermeniz yeterlidir.

• quote:

quote:

Eğer kullanma geçmişini nasıl göreceğimi söylersen, buraya resim koyarım. Haftada 3 veya 4gb dosya ya indiriyorum yada hiç indirmiyorum.. Bana kotayı dolduruyorsun demeyin lütfen..

Tek diyebileceğim kullanılmayan kotayı sistem kullanılmış gibi göstermez ve verilen bir hesap birden fazla kullanıcıya veriliyor olsaydı bu sadece size verilen hesapla sınırlı bir durum olarak kalmaz siz gibi her kullanıcıya verilen hesap onlarca kişiye verilirdi, tekrar etmekte fayda var biz verilen hesapların turbobit.net olsun,uploaded.net olsun vb kota takibini yapamıyoruz. Görüşmek ,konuşmak istediğiniz konu ya da durumlar varsa pm atmanız yeterli satış konusuna yazmanızı gerektirecek bir durum söz konusu değildir. Her türlü iletişm ve destek talpeleri için özel mesaj göndermeniz yeterlidir.

Size yemin edebilirim ki neredeyse hiç download yapmıyorum. Günlerdir kota dolu. Bir kaç güne açılacak olan kota sanırım bu ayı doldurmuş gözüküyor. Sizde değilse sorun kimde. Bana mantıklı bir açıklamada yapmıyorsunuz. Devamlı aynı şeyleri söylüyorsunuz. Bizim elimizde değil falan. Size hakkımı helal etmiyorum.. Artık bıktım ve şikayet yazmıcam bu konuda. Çünkü mağdur olan benim ve müşteriyim.. Siz sözüm ona satıcısınız..

• quote:

quote:

quote:

Size yemin edebilirim ki neredeyse hiç download yapmıyorum. Günlerdir kota dolu. Bir kaç güne açılacak olan kota sanırım bu ayı doldurmuş gözüküyor. Sizde değilse sorun kimde. Bana mantıklı bir açıklamada yapmıyorsunuz. Devamlı aynı şeyleri söylüyorsunuz. Bizim elimizde değil falan. Size hakkımı helal etmiyorum.. Artık bıktım ve şikayet yazmıcam bu konuda. Çünkü mağdur olan benim ve müşteriyim.. Siz sözüm ona satıcısınız..

istediğinizi yapın hocam...
    Tabiki aynı şeyleri söyleyeceğiz onlarca kullanıcı var bu vb sorun yaşamıyor siz yaşıyorsunuz, daha öncede hesap değişimi yapıldı size siz aynı kullanım şeklinizde devam ediyprsunuz. Kusura bakmayın kimseye özel hizmet vermiyoruz,kullanım kuralları ve açıklamalar açık ve net ister uyarsınız ister uymazsınız sizin keyfinize kalmış hayırlı günler.

• quote:

quote:

quote:

quote:

istediğinizi yapın hocam...
    Tabiki aynı şeyleri söyleyeceğiz onlarca kullanıcı var bu vb sorun yaşamıyor siz yaşıyorsunuz, daha öncede hesap değişimi yapıldı size siz aynı kullanım şeklinizde devam ediyprsunuz. Kusura bakmayın kimseye özel hizmet vermiyoruz,kullanım kuralları ve açıklamalar açık ve net ister uyarsınız ister uymazsınız sizin keyfinize kalmış hayırlı günler.

Turbobit.netten kullanım koşullarımda gerekli açıklama yazmakta

• herzaman alıyordum,yine üyelik aldım hemen 1 dakkada verdi,aynen devam
  • Pm gönderdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Munekkid

Pm gönderdim.

Geri dönüş yapılmıştır. Satislarimiz güncel olarak devam ediyor.

• teşkkürler sorunsuzca hesabı aldım kullanıyorum ;)
  • Konu sahibi arkadaştan 6.alışverişimi de hızlı bir şekilde tamamladım. Teşekkür ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: no_Antijen

teşkkürler sorunsuzca hesabı aldım kullanıyorum ;)

quote:

Orijinalden alıntı: Harun Kosa

Konu sahibi arkadaştan 6.alışverişimi de hızlı bir şekilde tamamladım. Teşekkür ederim...

Biz teşekkür ederiz. Tekrar görüşmek üzere
  • Jdownloader0.9'u kullanırken problem çıkıyordu sonra beta olanı denedim. 2 yi yani beta olanı kullanınca problem çıkmadı :)
    Özel mesaj gönderdim kontrol edebilir misiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Munekkid -- 23 Kasım 2014; 12:47:44 >
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.