- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Sadece boyalı denen araçta 5 adet hasar kaydı ! Siz siz olun dikkat edin
43 Cevap3346 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

31 Mesaj
31 Ekim 2011; 10:34:39 

Merhaba arkadaşlar,
(araç satılmış alan arkadaşa geçmiş olsun)
Sahibinden.com'da karşıma çıkan sahibinden "hyundai accent era. 1.4 team lpg li 18.250 TL" başlıklı ilanın sahibini aradım. Sadece boya olduğunu öğrenip arabayı görmek üzere yola çıktım. Giderken 5664'e attığım mesajın cevabı aynen şöyle:

Kayitlarimiza göre ***8448 Sasi Nolu aracin 5 adet hasari mevcuttur.
HSR1:14/11/2010, carpma
HSR2:17/04/2010, Carpma 1021,19 TL
HSR3:22/08/2008, Carpma
HSR4:10/09/2007, Carpma
HSR5:09/09/2007, carpma 4968TL

ilan sahibinin bayram öncesini arabayı elden çıkarmak için fırsat olarak gördüğünü düşünüyorum. Kendisi çok lafı hakediyor ama arayıp sinirimi bozmadım ve arabayı görmeden geri döndüm. Kendisini Allah'ın takdirine havale ediyorum. İnşallah başkası kanmaz.

http://www.sahibinden.c...-250-tl-63090005/detay/

5664 ile ayrıntılı bilgi için :

http://www.otokontrol56...sorgulama-nasil-yapilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferit78 -- 7 Kasım 2011; 16:34:37 >

Ehil olmayanlara sabretmek ehil olanları parlatır.
Hz Mevlana

* * * Dh 2005 Üyesi * * *

2916 Mesaj
31 Ekim 2011; 10:46:48 

5664 olayını anlatabilirmisin? bizde öğrenelim güzel bişi

DH'ye beleş ALTIN danışmanlığı.
DH-ALTINCILAR (facebook). Özel Mesajdan gelen sorulara cevap vermiyorum lütfen ilgili başlığa sorunuz..
Renault Smybol 2009 1.4-Atiker LPG. 0.20 krş/km-Iphone-3GS-16gb- Canon_EOS550D

31 Mesaj
31 Ekim 2011; 10:49:44 

"HASAR 34AB1234" şeklinde 5664'e gönderiyorsunuz. Önceden 0,5 TL idi şimdi 3,5 TL mesaj ücreti. Tramerde kayıtlı hasarları öğrenebiliyorsunuz. Plaka değişse bile kayıt değişmiyor. Araç alırken mutlaka yapılması gereken bir işlem.

Hz Mevlana

1490 Mesaj
31 Ekim 2011; 10:56:18 

Sahibindende hep aynı olay. Bir araç beğeniyorsun , adama soruyorsun taş sıçramalarından dolayı boya var diyor. Bir sorgulatıyorsun aracın her yılı ayrı olay , 5-6 tane hasar almış. Hep aynı şey başıma geliyor bazılarını dayanamıyorum arıyorum hocam diyorum hani hasar yoktu ; "valla kapıya çarpmışlar abi doğru" o zaman neden başta hiçbirşeyi yok aracın diyip 300 lira bile düşmüyorsun araç fiyatından?

Artık sahibinden'e sadece hangi araç nasıldır diye bakmak için giriyorum. Doğru dürüst araç bulmak çok zoer hale geldi orada.

31 Mesaj
31 Ekim 2011; 11:24:20 

Sahibinden.com'da araç ararken galerileri ve anormal düşük fiyatları genelde dikkate almam ama adam hem plakayı açık yazıp hem de sadece çizik var deyince aradığım araba diye düşünebiliyor insan. 5664 olayı benim gibi çoğu kişiyi kandırılmaktan kurtarıyor.
Şimdilik bekleyip bayramdan sonra araba almak en iyisi.

Hz Mevlana

100 Mesaj
31 Ekim 2011; 11:50:39 

bı plakadan bilgi öğrenme olayında detay veremediklerinden gösterilen fiyatlarda çarpıklık oluyor.çünkü servis normal fiyatın yaklaşık 4-5 katı fazla hesap çıkarıyor daha fazla primlenebilmek için. benim şahsı görüşüm 2 milyara kadar olan hasar fiyatları genelde boya oluyor fakat 4 milyar biraz fazla

1764 Mesaj
31 Ekim 2011; 12:32:05 

malesef günümüzde insan görünümlü ama ne olduğu bilinmeyen varlıklar çok fazla yerınde olsam telefonu açar adama saymadıgımı bırakmazdım yada yanına gidip arabayı ısrarlar hyundai servisine götürmek isteyip adamı zor durumda bıraksaydın yapsaydın bişeyler ya böyle boş dönmeseydın

533 Mesaj
31 Ekim 2011; 12:42:26 

buyuk sehirlerde insanin basina kucuk hasarlarda gelebiliyor pek inanmayin onlara bir tampon ezigi mesela tutanak tutuldugu icin carpma olarak geciyor. Ornegin benim aracima bir kamyonet geri geri gelirken camurlugu kirdi dogus otoya verdim camurluk degisti tampon boyandi simdi sorgulattigimda 2 bin lira cikiyor. Arkadasimin aracina trafikte birkac kez hafif surttuler hepsi carpma olarak cikiyor hic tamirlik birseyi olmadi ama tutanak oldugu icin carpma... Bence gidin gosterin onyargili olmayin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parcifal -- 31 Ekim 2011; 12:45:04 >

5745 Mesaj
31 Ekim 2011; 13:03:38 

Servislerin kasko şirketlerinden para alabilmek için tamiratları olması gerektiğinden yüksek tutarlarda fatura ettiklerini biliyoruz.
Benzer hasar için gidip "ben ödeyeceğim" deyip pazarlık edildiğinde istenen paralar daha düşük olabiliyor.

Bence gidip arabayı görün ve gösterin. Önyargılı olmayalım.

31 Mesaj
31 Ekim 2011; 13:09:28 

Önyargılı olmamak lazım haklısınız ama sadece çizikten dolayı boyalı olmasının toplamda 5000 TL'den fazla gösterilmesi çok düşük ihtimal geliyor bana. Aracın fiyatı piyasasının 1000 TL civarı altında. Fakat altında olması adamın yaptığını doğrulamıyor. Servise götürüp adamı utandırmak da aslında yapılacak iş. Götürsem ben utanırım ama genelde böyleleri utanmaz çıkar.

Hz Mevlana

5745 Mesaj
31 Ekim 2011; 13:16:42 

quote:

Orijinalden alıntı: ferit78

Önyargılı olmamak lazım haklısınız ama sadece çizikten dolayı boyalı olmasının toplamda 5000 TL'den fazla gösterilmesi çok düşük ihtimal geliyor bana. Aracın fiyatı piyasasının 1000 TL civarı altında. Fakat altında olması adamın yaptığını doğrulamıyor. Servise götürüp adamı utandırmak da aslında yapılacak iş. Götürsem ben utanırım ama genelde böyleleri utanmaz çıkar.

Benim aracımın kayıtlı iki hasarı var.

Birincisi 2006 yılında babam üniversitede otoparkta geri geri giderken frenden ayağı kayıp gaza basıyor, 1 metre arkasındaki ağaca çarpıyor, Hasar 3.000 Tl. den fazla. bagaj kapağı ve tampon değişiyor.

İkincisi geçen sene çiziklerden dolayı komple boyandı, 2000 TL'yi geçti. Hatta ben fark verdim, aracın rengini de değiştirttim, tavanı da boyattım.

Yani olabiliyor.
Ama insanlar artık çok fazla yalan söylediği için kimseye güvenemez olduk. Ki güvenmemek belki de en sağlamı.

4404 Mesaj
31 Ekim 2011; 13:19:38 

Bu Adamlar Çokmu Zeki Yada Milleti Kek Yerinemi Koyuyolar Tramer Olayından Haberleri Yokmu Acaba.Bide Plakayı Açık Bırakmış :)

Fiat Palio 1.2s

60 beygirse, 59'u ...

31 Mesaj
31 Ekim 2011; 15:03:29 

Az önce de aşağıdaki ilanı aradım :)

Adam bendeyken kazası olmadı, benden önce boyası varmış bilgim yok vs. dedi.
3,5 TL'ye kıyıp mesaj attım aracın 2007'den pert kaydı çıktı. Adamı tekrar arayıp "abi senin aracın pert kaydı varmış" dediğimde "ne zamanmış ? biz 2008'de aldık " diyor :) Hayırlı işler deyip kapadım telefonu.

El insaf ! Pert kaydından da mı haberin yok :)

http://www.sahibinden.c...-kacmaz-62951322/detay/

Hz Mevlana

6386 Mesaj
31 Ekim 2011; 23:39:47 

Geçen ben de İzmir de rastladığım iki parça boya var dedikleri 2004 Vectra Elegance ın bir gün sonra pert kaydı olduğunu öğrendim ...

YA DEVLET BAŞA YA KUZGUN LEŞE !!!

4329 Mesaj
1 Kasım 2011; 0:09:55 

keşke arayıp,ona bunun onur kırıcı birşey olduğunu söyleseydiniz

şaka bi yana,araba almak bir yönden kolaylaştı,bir yönden zor.teknolojiden anlamayan uyanıklar,enayi avında yalanlarla araba satarken,teknoloji sayesinde onların foyaları yatsıya kalmadan çıkıyor ortaya...

K.Atatürk

6 Mesaj
2 Kasım 2011; 11:29:36 

2004 model aracımda ön tampon komple arka tampon sol yanda boya vardı,birazda çizik. arayanlar çizik çokmu diyor yok ben kullanıyorum önemli değil diyorum tamam diyip kapatıyor.25000 istedim en son 24000 e bir galeriye verdim.7 yıllık araçtada çizik bile olmıycaksa sıfır alanların hepsi enayidir.ben olanları yazdım insanlar çizik var diyosa değişmiştir diyerek bakmıyo bile şimdi galeri en az 25000 istiycek kazanan kim galeri kaybeden ben 25000 üstüne satarsa kazanan galeri kaybeden ben ve sen.

730 Mesaj
2 Kasım 2011; 15:39:52 

ondan sonra boya takıntılılar aramasın derler

2069 Mesaj
2 Kasım 2011; 16:09:32 

kıtır hasarlı amaan neolcek :).

intel Haswell 4670k | Asrock Extreme 4 z87 | 7870 Xt [Tahiti] | Corsair Vengeance Ddr3 2x4 1600 Mhz | Corsair Cx 750 [Moduler] | Corsair Air 540 Case | Corsair 128 Gb Gs Ssd | Corsair H100i [Pull~Push] | Asus Vn247h 1920x1080p Full Hd Monitör | qCk Fnatic edition Mouse Pad | SteelSeries Kinzu v2 Pro | Logitech G105 Gaming Keyboard | Thermaltake Shock Gaming HeadSet

841 Mesaj
2 Kasım 2011; 16:36:09 

quote:

Orijinalden alıntı: blue-10

2004 model aracımda ön tampon komple arka tampon sol yanda boya vardı,birazda çizik. arayanlar çizik çokmu diyor yok ben kullanıyorum önemli değil diyorum tamam diyip kapatıyor.25000 istedim en son 24000 e bir galeriye verdim.7 yıllık araçtada çizik bile olmıycaksa sıfır alanların hepsi enayidir.ben olanları yazdım insanlar çizik var diyosa değişmiştir diyerek bakmıyo bile şimdi galeri en az 25000 istiycek kazanan kim galeri kaybeden ben 25000 üstüne satarsa kazanan galeri kaybeden ben ve sen.

İlana şöyle yazmak lazım aslında:

Tampon boyasını çok büyük pazarlık konusu yapanlara fiyat: 30 000 lira.

Sanki teflon tava mübarek üstünde de yemek pişirecekler.

Eğer bir adam ilanda tamponun boyalı olduğunu bile bile arayıp sonra da arayıp kem küm ediyorsa pazarlığa bile girmeden güle güle demek lazım.

31 Mesaj
3 Kasım 2011; 22:01:13 

Şahsen aradığım arabada komple boya dışında bir kaç parça lokal boya aracın bendeki imajını düşürmez ama değişen olduğu vakit piyasadaki imajı düştüğü için tercih etmek istemiyorum. Kıtır hasar alıcının kendini kandırması :)

Hz Mevlana

407 Mesaj
3 Kasım 2011; 22:11:49 

http://www.sahibinden.c...edition-51308535/detay/

İlanda yazan :

EURO'DAKİ GEREKSİZ ARTIŞTAN DOLAYI FİYATI TL'YE ÇEVİRİYORUM.

2010 MODEL BORUSAN

M-EDITION FULL PAKET. 2011 modeli 83.000.-euro olan pakettir. Gerçi şimdi ÖTV'de artınca 100.000'e yaklaştı. PAZARLIK PAYI YOKTUR. 115 OLMAZ 120 OLMAZ VS VS. ARAÇ 125.000.-TL'DİR. DAHA AŞAĞI OLMAZ.

ALMANYA BMW'DEN GETİRTİLMİŞ CHIP UYGULAMASI VARDIR 230 BG. ALINDIĞI GÜNDEN BERİ BORUSAN'DA YAPILMAKTADIR.

GARANTİSİ DEVAM EDİYOR.

YENİ KASA ALDIĞIMDAN DOLAYI SATIYORUM.

ARACIN BORUSAN'DAN TÜM GEÇMİŞİ ÖĞRENİLEBİLİR. PLAKASI 01 ET 440.

ARAÇ DARBE ALMAMIŞTIR, KAZA YAPMAMIŞTIR. ARACIN TÜM KAYITLARI BORUSAN'DA MEVCUTTUR.

TEMİZ KULLANILMIŞ BİR ARAÇTIR.

Tramer abi ne diyor:

1 Adet Hasarı Var. 11246,42TL

Adamın kazasız anlayışı buysa pert anlayışını merak ediyorum...

10 Mesaj
4 Kasım 2011; 11:12:36 

Tramer abi ne diyor:

125,000 TL LİK BİR ARAÇTA 11,000 TL NORMAL BMW NİN BİR FARININ BİR ÖN PANJURUNUN NE KADAR OLDUĞUNDAN HABERİN VARMI
5664 ABİNDE DOĞRU SÖYLEMİŞ (RAMHAS SİGORTA SERVİS HİZMETLERİ)

31 Mesaj
5 Kasım 2011; 2:15:55 

Darbe almamış kaza yapmamış araç o masrafı yapabiliyorsa darbe aldığında ne olur o masraf :)
Araç ne kadar pahalı olursa olsun satıcının samimiyeti burada sorgulanması gereken. O kadar masraf göründüğü halde darbesiz kazasız denmesi pek samimi değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hz Mevlana

594 Mesaj
5 Kasım 2011; 8:07:11 

Valla bu mesaj işi çok iyiymiş, İnsanların kandırılmasını büyük ölçüde azaltacaktır ama ben bilmiyordum böyle birşeyi bilinçlendirmek gerekir.

Ferit78 arkadaşımıza teşekkürler

Anakart : M5A99FX PRO R2.0 Ekrankarti : ASUS HD7870 2GB islemci : AMD FX X6 6300Ram : 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 Kasa : FEEL FL460 Psu : SILVERSTONE STRIDER ST50F 500W HDD : 1TB WD BLACK LCD : Philips 19" 190C8FS

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
5 Kasım 2011; 8:55:13 

quote:

Orijinalden alıntı: ferit78

Sahibinden.com'da araç ararken galerileri ve anormal düşük fiyatları genelde dikkate almam ama adam hem plakayı açık yazıp hem de sadece çizik var deyince aradığım araba diye düşünebiliyor insan. 5664 olayı benim gibi çoğu kişiyi kandırılmaktan kurtarıyor.
Şimdilik bekleyip bayramdan sonra araba almak en iyisi.

yaniliyorsunuz bayram öncesi ve kara kis kapiyi calmadan arac almak daha mantikli ve karli bir istir cünkü bu dönemde fiyatlar bayagi düser.

31 Mesaj
5 Kasım 2011; 11:45:24 

quote:

Orijinalden alıntı: +24edition

yaniliyorsunuz bayram öncesi ve kara kis kapiyi calmadan arac almak daha mantikli ve karli bir istir cünkü bu dönemde fiyatlar bayagi düser.

Hocam kışın araba almak karlıdır katılıyorum ama bayram öncesi her zaman fiyatlar artar ve sahibinden satılan araçlar azalır. Bu sebeple temiz araç sayısı da azalır. Bayram öncesi arz az, talep fazla olduğundan fiyat yüksek kalite düşük, sonrası ise durum tam tersidir.

Aşağıda galericilerin yorumunu okursanız hak vereceksiniz.

Bursa İkinci El Oto Galericileri Çarşısı (Oto-Koop) Başkanı Sebahattin Seyit, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yaz tatilleri ve dini bayram tatilleri öncesinde ikinci el otomobil piyasasının genelde hareketlendiğini söyledi.

Bu yıl piyasada beklenen canlılığın yakalanamadığını dile getiren Seyit, şunları kaydetti:

''Ramazan Bayramı tatili, yaz tatili gibi olacak. Bu yüzden kimse elindeki aracını satmayı düşünmüyor. Satan olmayınca galericiler satabileceği özelliklerde araç bulmakta sıkıntı çekiyor. 1-7 yaş arasında otomobil bulmak oldukça zor. Araç bulamıyoruz. Özellikle yakıtta cimri otomobil neredeyse yok satıyor. Galericiler araç bulamayınca alıcıya seçenek sunamıyor. Sonuçta piyasa bayram tatili öncesine göre durgun geçiyor.''

Seyit, ikinci el otomobil fiyatlarında geçen yıla göre önemli bir artış olmadığını da belirterek, ''Firmaların sürekli kampanyalar düzenlemesi, ikinci eldeki fiyatları frenliyor. Bazı araçlardaki fiyat yükselmesi dışında ciddi bir hareket olmuyor'' dedi.

Kaynak : http://www.ekotrent.com...am-oncesi-durgunluk.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferit78 -- 5 Kasım 2011; 11:51:32 >

Hz Mevlana

31 Mesaj
5 Kasım 2011; 11:47:41 

quote:

Orijinalden alıntı: spayk07

Valla bu mesaj işi çok iyiymiş, İnsanların kandırılmasını büyük ölçüde azaltacaktır ama ben bilmiyordum böyle birşeyi bilinçlendirmek gerekir.

Ferit78 arkadaşımıza teşekkürler

özel ve paralı uygulama olduğu için reklamını yapmak istemem ama 3.5 TL mesaj parası vererek satıcının söylediğinden falzasını öğrenmek mümkün,

sitesinde ayrıntılı yazmışlar

http://www.otokontrol5664.com/

Hz Mevlana

70 Mesaj
5 Kasım 2011; 18:46:41 

pertten toplanan arabalara zombi gözüyle bakar oldum.

1975 Massey Ferguson TDI Highline DSG

407 Mesaj
5 Kasım 2011; 23:35:42 

quote:

Orijinalden alıntı: rdeger2004

Tramer abi ne diyor:

125,000 TL LİK BİR ARAÇTA 11,000 TL NORMAL BMW NİN BİR FARININ BİR ÖN PANJURUNUN NE KADAR OLDUĞUNDAN HABERİN VARMI
5664 ABİNDE DOĞRU SÖYLEMİŞ (RAMHAS SİGORTA SERVİS HİZMETLERİ)

Darbe almadan bir aracin on farlar ve panjurunun nicin degistigini de anlatin ogrenelim.

87 Mesaj
7 Kasım 2011; 4:18:51 

Bu arada pert dediğiniz ilgili Hyundai birilerine satılmış, ilanında satıldı yazıyor şu anda.. Geçmişolsun diyorum alan arkadaşa :(

2013 BMW 1.16i Comfort+Sport Pk.

5160 Mesaj
7 Kasım 2011; 12:59:24 

Mesajım bulunsun. SMS işi güzele benziyor.

Seni gördüğüm zaman böyle içimde bir şeyler oldu. Konuşmayı beceremem ama anladın di mi? Canımsın be! Güneşimsin, havamsın. Yani şu ağzımdaki izmarit yok mu kız! İşte onun gibi benimsin. Yani buramdasın be! Sen hayatımın tek golüsün yani.

3060 Mesaj
7 Kasım 2011; 14:27:14 

araç satılmış...

10275 Mesaj
7 Kasım 2011; 14:36:15 

Arkadaslar tramer bazen hatalı sonuclar da gönderebiliyor.

Aklınızda olsun.

5160 Mesaj
7 Kasım 2011; 14:59:32 

quote:

Orijinalden alıntı: desiya

Arkadaslar tramer bazen hatalı sonuclar da gönderebiliyor.

Aklınızda olsun.

Hata derken, olmayan bir şeyi oldu gibi mi gösteriyor yoksa olanı mı göstermiyor?

Seni gördüğüm zaman böyle içimde bir şeyler oldu. Konuşmayı beceremem ama anladın di mi? Canımsın be! Güneşimsin, havamsın. Yani şu ağzımdaki izmarit yok mu kız! İşte onun gibi benimsin. Yani buramdasın be! Sen hayatımın tek golüsün yani.

31 Mesaj
7 Kasım 2011; 16:33:22 

Alıcıya geçmiş olsun, tramerin hata durumu hakkında bilgim yok ama beni hiç yanıltmadı şimdiye kadar

Hz Mevlana

5160 Mesaj
7 Kasım 2011; 16:34:19 

Benim 2004 hondanın da motorunu tezgaha yatırmışlar. hiç haberim yoktu.

5115 Mesaj
7 Kasım 2011; 16:39:15 

quote:

Orijinalden alıntı: IslakFasulye

Hata derken, olmayan bir şeyi oldu gibi mi gösteriyor yoksa olanı mı göstermiyor?

Komple boyalı,4-5 değişen parçası olan aracın tramer kaydı temiz çıkabiliyor.

Diyelim bir araca arkadan çarptınız,suç sizde ve vurduğunuz aracın masrafları sizin trafik sigortanızdan karşılandı.Bu sizin plakadan hasar kaydı olarak çıkıyor..

2011 Volkswagen PASSAT 1.4 TSI 122 HP Bluemotion Highline DSG Şeker Beyazı

5160 Mesaj
7 Kasım 2011; 16:41:46 

quote:

Orijinalden alıntı: dranov

Komple boyalı,4-5 değişen parçası olan aracın tramer kaydı temiz çıkabiliyor.

Diyelim bir araca arkadan çarptınız,suç sizde ve vurduğunuz aracın masrafları sizin trafik sigortanızdan karşılandı.Bu sizin plakadan hasar kaydı olarak çıkıyor..

O zaman geriye en iyi çözüm plazalardan kayıt bilgisi almak.

5115 Mesaj
7 Kasım 2011; 16:50:42 

quote:

O zaman geriye en iyi çözüm plazalardan kayıt bilgisi almak.

Aracı perte de çıkarsanız sanayide yaptırdıktan sonra hiçbir yerden kaydı çıkmaz.

Tek iyi seçenek iyi bir ustaya mekanik,şase ve elektronik kontrolü yaptırmak..

2011 Volkswagen PASSAT 1.4 TSI 122 HP Bluemotion Highline DSG Şeker Beyazı

5160 Mesaj
7 Kasım 2011; 16:52:51 

quote:

Orijinalden alıntı: dranov

Aracı perte de çıkarsanız sanayide yaptırdıktan sonra hiçbir yerden kaydı çıkmaz.

Tek iyi seçenek iyi bir ustaya mekanik,şase ve elektronik kontrolü yaptırmak..

2. el alacaklara duyurulur o zaman.

10275 Mesaj
7 Kasım 2011; 20:28:23 

quote:

Olanı göstermediği oluyor. Keza kendi aracımı sorguladigimda iki sene önceki kazayı göstermemiş. Ufak çaplı bir kazaydı. Fakat sol camurluk, tampon, kaput, sol far gitmişti :)

Mesela bir arkadasımdan duyduguma gorede; fazladan kaza yapmış gösteriyor diyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desiya -- 7 Kasım 2011; 20:29:27 >

11808 Mesaj
7 Kasım 2011; 20:45:03 

arkadaşlar aynen şuaaraçtada 5 adet hasar kaydı çıktı

http://www.sahibinden.c...touring-60883449/detay/

Daihatsu Sirion 1.0 12v 69 hp+lpg tasarrufta son nokta...

5160 Mesaj
7 Kasım 2011; 21:33:55 

quote:

Orijinalden alıntı: desiya

Olanı göstermediği oluyor. Keza kendi aracımı sorguladigimda iki sene önceki kazayı göstermemiş. Ufak çaplı bir kazaydı. Fakat sol camurluk, tampon, kaput, sol far gitmişti :)

Mesela bir arkadasımdan duyduguma gorede; fazladan kaza yapmış gösteriyor diyordu

Hiç bulaşmamak lazım o zaman.

10275 Mesaj
9 Kasım 2011; 3:05:21 

Bulasmamak lazım diyemem fakat sadece tramere güvenmek hata olur.

Çok ciddi bir eksper kontrolü gerekli

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » Otomobil Genel » Araç tercih-kıyaslama » Sadece boyalı denen araçta 5 adet hasar kaydı ! Siz siz olun dikkat edin
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.531