- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
En az 500 dk Her Yöne + 500 SMS + 4 GB İnternet için en uygun tarife ne olur?
43 Cevap4930 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

223 Mesaj
31 Ekim 2011; 1:14:58 

Yeni alacagim smartphone ile hattımı Faturalıya çevirmek istiyorum.
Aradığım özellikler arasında en az 500 dakika her yöne konuşma + 500 sms + 4 GB internet olsun istiyorum vede en fazla faturamın 75 tl falan gelmesini istiyorum ( 4 GB internet paketleri zaten 39 TL her tarifede )
Faturasız Avea kullanıyorum ve çekim kalitesinden memnun değilim o yüzden Vodafone ve Turkcell arasında araştırmaya geçtim.Baştan gönlüm Turkcell'den yanaydı çünkü çekim kalitesi önemliydi benim için özellikle interneti fazla kullanacağım için.
Turkcell'de istediklerime en yakın tarife FULL PAKET tarifesiydi 1.000 dk her yöne + 1.000 sms + 1 gb internet = 69 TL. Bu benim için yetersiz çünkü internet 4 gb istiyorum. 4 GB internet veren en uygun tarife Platinium Paket tarifesi oda 149 TL
Turkcell'de 500 dakika konuşma ve sms veren başka bir tarife olmadığı için Turkcell'den vazgeçtim. ( Aksi takdirde 39 TL'ye ayrı olarak 4 GB internet alabilirdim. )

Vodafone'da ise GENÇ AVANTAJ tarifesini gördüm. 500 dk heryöne + 5.000 sms + Facebook - Twitter Bedavaymış. Hemde 25 TL. Üstelik 5 TL farkla ikiye katlanabiliyormuş tarife.
Bunun yanında 4 GB Mobil İnternet alırsam 39 TL. İkisi toplam 64 TL. İkiye katlama ile 5 TL fark ile 69 TL oluyor. ( Tam istediğim gibi )

Sizce bu seçim mantıklı mı? Ben göremedim ama isteklerime göre başka uygun bir tarife var mıdır? Bir de Vodafone ' un 3G çekim kalitesi iyimidir? İstanbul Avrupa Yakası'nda kullananlar memnunlar mı?

4925 Mesaj
31 Ekim 2011; 10:28:52 

Numaranızı Turkcell'e taşıyacağınızı farzediyorum:

1. TArife olarak şu tarifeyi öneriyorum: HAYDİ GEL KÜÇÜK PAKET. (29 TL'ye her yöne 600 dk + Haftada 2 gün bedava Turkcell'lilerle sabah 6 akşam 6 saatleri arasında sınırsız konuşma)

http://www.turkcell.com...-firsat-kampanyasi.aspx

2. Mesaj önerisi:
1. seçenek: Her yöne 1000 sms = 10 TL
http://www.turkcell.com...onelere-sms-paketi.aspx
2. seçenek: Büyük SMS Paketi: HEr yöne 250 SMS + Turkcell yönüne 2500 sms = 9 TL
http://www.turkcell.com...uralihat/buyuk-sms.aspx

3. 4 GB internet aynen dediğiniz gibi 39 TL.

Toplam: 29 + 1.10 TL vergi + 10 TL (ya da 9 TL hangişsini seçerseniz) + 39 TL = 79.10 TL.

5573 Mesaj
31 Ekim 2011; 10:51:32 

http://www.vodafone.com...leri.php?default_id=red

red mini isteklerini karşılar sadece internet 2gb .

223 Mesaj
31 Ekim 2011; 11:03:21 

quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

Numaranızı Turkcell'e taşıyacağınızı farzediyorum:

1. TArife olarak şu tarifeyi öneriyorum: HAYDİ GEL KÜÇÜK PAKET. (29 TL'ye her yöne 600 dk + Haftada 2 gün bedava Turkcell'lilerle sabah 6 akşam 6 saatleri arasında sınırsız konuşma)

http://www.turkcell.com...-firsat-kampanyasi.aspx

2. Mesaj önerisi:
1. seçenek: Her yöne 1000 sms = 10 TL
http://www.turkcell.com...onelere-sms-paketi.aspx
2. seçenek: Büyük SMS Paketi: HEr yöne 250 SMS + Turkcell yönüne 2500 sms = 9 TL
http://www.turkcell.com...uralihat/buyuk-sms.aspx

3. 4 GB internet aynen dediğiniz gibi 39 TL.

Toplam: 29 + 1.10 TL vergi + 10 TL (ya da 9 TL hangişsini seçerseniz) + 39 TL = 79.10 TL.

bu dediğinizde olabilir aslında ama nedense bi anda Vodafone 'a ısınmıştım ben
bu tarifeyi seçmemin tek dezavantajı 10 TL fazla vermem olur ama daha az konuşma süresi söz konusu Vodafone'da 5 TL Farkla 1.000 dakikaya çıkabiliyor görüşme süresi.
sadece Turkcell kalitesi için +10 TL vermeye değer mi acaba?

quote:

Orijinalden alıntı: TheLastViking

http://www.vodafone.com...leri.php?default_id=red

red mini isteklerini karşılar sadece internet 2gb .

Red Mini'ye bende baktım ama internet 2 GB yetersiz ama görüşme süresi çok fazla verilmiş. Benim istediğim tam tersi

7126 Mesaj
31 Ekim 2011; 13:51:24 

cep telefonunda kullanım için 1 gb ideal olacaktır.

cihazı bilgisayara bağlayacaksan birşey diyemem.

turkcell - vodafone ikilisini incelemişsin. bir de avea ya bak:

http://www.avea.com.tr/...etler.aveali.19lukpaket

http://www.avea.com.tr/...emenu=internet.taraftar

507 Mesaj
31 Ekim 2011; 13:58:06 

Hocam faturalı vodafone genç tarife (500dk+5000sms) 25TL+ vodafone sınırsız internet 7.99TL
fatura33TL
Hocam ben kullanıyorum. İnternetide pcye bağlayıp yani telefonu modem olarak kullanıyorum. Harika ötesi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beksipeys -- 31 Ekim 2011; 14:11:37 >

310 Mesaj
31 Ekim 2011; 15:11:49 

quote:

Orijinalden alıntı: beksipeys

Hocam faturalı vodafone genç tarife (500dk+5000sms) 25TL+ vodafone sınırsız internet 7.99TL
fatura33TL
Hocam ben kullanıyorum. İnternetide pcye bağlayıp yani telefonu modem olarak kullanıyorum. Harika ötesi...

ahh ahh bi de yanıltıcı cevaplar vermesen arkadaşım..neymiş pc ye bağlıomuşsun..hee bağlarsın ama 100 mb geçince hızın 8mbiten 96 kbps e düşer ondan soora internet nie yavaş die delirirsin :D arkadaşım su bu beksipeys in dediğine bakma sınırsız falan dior ama kotası sadece 100 mb ondan soora hız acayip düşüor =) haa aynı paket bende de var gayet memnunum ama yanıltıcı cevap vermek istemem kimseye..bi keresinde o telefonda kullandığım interneti pc ya bağlııym dedimde işkence çektim resmen google ı bile 1 dk da açar mı ya ?

507 Mesaj
31 Ekim 2011; 15:49:25 

quote:

Orijinalden alıntı: Sactionex

ahh ahh bi de yanıltıcı cevaplar vermesen arkadaşım..neymiş pc ye bağlıomuşsun..hee bağlarsın ama 100 mb geçince hızın 8mbiten 96 kbps e düşer ondan soora internet nie yavaş die delirirsin :D arkadaşım su bu beksipeys in dediğine bakma sınırsız falan dior ama kotası sadece 100 mb ondan soora hız acayip düşüor =) haa aynı paket bende de var gayet memnunum ama yanıltıcı cevap vermek istemem kimseye..bi keresinde o telefonda kullandığım interneti pc ya bağlııym dedimde işkence çektim resmen google ı bile 1 dk da açar mı ya ?

Hocam neden yanıltıcı cevap vereyim ki?
Google y öyle 1 dakikada açmıyor. 1 snde fala açıyor. 35 kb ile indiriyor her şeyi. 3-4 sayfa açınca pcde bir ka dakika yüklenmesini bekliyorum. Ancak pc de tek sayfa üzerinden çalışınca inanın yetiyor. Yani gidip 25 gb fifa bilmem kaçı indirirsen tabiki yetmez. Kaldı ki sana hiç bir internet tarifesi yetmez .
Ayrıca her mesajıma bakınız asla yanıltıcı bilgi vermem. Her dediğim kanıtlanabilir. İstenirse video çekerim kanıtlarım. Lütfen ilkokul üslubuyla konuşmayın.
Burada amacımız arkadaşa yardımcı olmak. Karşıt fikir tabiki olacak ancak üslup çok önemli. Ayrıca öyle interneti pcye bağlama işi zor falan değil. İşletim sistemim win7. Bunuda kanıtlarım. Eğer telefonu pcye bağlamam 10snden kısa sürerse ne vereceksiniz??

2273 Mesaj
31 Ekim 2011; 17:02:08 

Eğer 2 gb internet yetecekse Avea'da ayda 55 TL'ye yurtiçi heryöne 1500 dk ve 1500 SMS, 2 GB internet içeren Barcelona işbirliği tarifesi mevcut.
Link : http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/tarifeler/faturali/fcbmidi

223 Mesaj
31 Ekim 2011; 17:05:54 

quote:

Orijinalden alıntı: fusem

cep telefonunda kullanım için 1 gb ideal olacaktır.

cihazı bilgisayara bağlayacaksan birşey diyemem.

turkcell - vodafone ikilisini incelemişsin. bir de avea ya bak:

http://www.avea.com.tr/...etler.aveali.19lukpaket

http://www.avea.com.tr/...emenu=internet.taraftar

4 GB İnternet fazla mı gelir cep için? bende o şekilde düşünüyorum ama şöyle bişi var 1 GB İnternet 29 TL iken, 4GB internet 39 TL arada 10 tl gibi az bir fark var ben o yüzden 4 GB i tercih etmek istiyorum.
Bu arada zaten Avea kullanıyorum bizim oralarda çekim kalitesi pek iyi değil, genel olarakta memnun değilim o yüzden Avea düşünmüyorum saol arkadaşım. İlk tarife güzel olsada malesef düşünmüyorum, ikincisi de zaten bana uymaz ben telefondan internete giricem.

beksipeys, o cepnet paketini biliyorum bana pek kullanışlı gelmedi yavaş olduğu için düşünmüyorum yoksa ilk görüşte 8 TL ye sınırsız internet görünce şok olmuştum

Sactionex, ben arkadaşın dediğini anladım pc den internete girmeyeceğim için vede cepneti tercih etmeyeceğim için tartışmaya gerek yok

223 Mesaj
31 Ekim 2011; 17:09:35 

quote:

Orijinalden alıntı: Ykaraca

Eğer 2 gb internet yetecekse Avea'da ayda 55 TL'ye yurtiçi heryöne 1500 dk ve 1500 SMS, 2 GB internet içeren Barcelona işbirliği tarifesi mevcut.
Link : http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/tarifeler/faturali/fcbmidi

bu gayet güzele 2GB Bana yeterli olur sanırım ama Avea'nın 3G çekim kalitesi konusunda çekimserim.

2273 Mesaj
31 Ekim 2011; 17:35:24 

quote:

Orijinalden alıntı: TheReverend

bu gayet güzele 2GB Bana yeterli olur sanırım ama Avea'nın 3G çekim kalitesi konusunda çekimserim.

Önce bir Avea hat bulup bulunduğunuz yerde test edin.

310 Mesaj
1 Kasım 2011; 15:04:15 

quote:

Orijinalden alıntı: beksipeys

Hocam neden yanıltıcı cevap vereyim ki?
Google y öyle 1 dakikada açmıyor. 1 snde fala açıyor. 35 kb ile indiriyor her şeyi. 3-4 sayfa açınca pcde bir ka dakika yüklenmesini bekliyorum. Ancak pc de tek sayfa üzerinden çalışınca inanın yetiyor. Yani gidip 25 gb fifa bilmem kaçı indirirsen tabiki yetmez. Kaldı ki sana hiç bir internet tarifesi yetmez .
Ayrıca her mesajıma bakınız asla yanıltıcı bilgi vermem. Her dediğim kanıtlanabilir. İstenirse video çekerim kanıtlarım. Lütfen ilkokul üslubuyla konuşmayın.
Burada amacımız arkadaşa yardımcı olmak. Karşıt fikir tabiki olacak ancak üslup çok önemli. Ayrıca öyle interneti pcye bağlama işi zor falan değil. İşletim sistemim win7. Bunuda kanıtlarım. Eğer telefonu pcye bağlamam 10snden kısa sürerse ne vereceksiniz??

^^ sen komple yanlış anlamışsın beni yahu. bağlayınca işkence çektiğimden kasıt internet yavaşlığından dolayı işkence çektim..ki kotanız 100 mb ı geçtiği zaman o 35 kbps i bile zor görürsünüz

848 Mesaj
1 Kasım 2011; 15:46:14 

Avea sevmem demissin. Sevseydin tatli bi konsept onericektim. Saglik olsun. ))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

REFERANSIM xselox944 >Notebook satıs(4400TL) PES_21_Murat >Cek satıs(150) akademici >Çek satış(500TL)

4925 Mesaj
1 Kasım 2011; 16:04:44 

Bir öneri daha var Ama Avea'da.

Öncelikle numaranızı Vodafone ya da Turkcell'e tasıyın. Ardından hemen Avea'ya geri dönün. Katlayan tarife haricinde Faturasız herhangi bir tarifeye geçebilirsiniz.

19 TL'ye her yöne 500 dk + her yöne 1000 sms + 1 gb internet ve 1.10 TL vergi olmak üzere 20.10 TL ödersiniz aylık.

1 gb internete ek olarak ister 9 TL'ye 1 gb internet paketi alarak 2 gb internete sahip olun. 1GB yazıp 5555'e gönderin.

İsterseniz 39 TL'ye 4 gb internet paketi alabilirsiniz. 4GB yazıp 5555'e gönderin.

Böylece:

her yöne 500 dk + her yöne 1000 sms + 2 gb internet ve 1.10 TL vergi olmak üzere 29.10 TL ödersiniz aylık.

ya da

her yöne 500 dk + her yöne 1000 sms + 5 gb internet ve 1.10 TL vergi olmak üzere 59.10 TL ödersiniz aylık.

223 Mesaj
1 Kasım 2011; 23:24:40 

quote:

Bir öneri daha var Ama Avea'da.

Öncelikle numaranızı Vodafone ya da Turkcell'e tasıyın. Ardından hemen Avea'ya geri dönün. Katlayan tarife haricinde Faturasız herhangi bir tarifeye geçebilirsiniz.

19 TL'ye her yöne 500 dk + her yöne 1000 sms + 1 gb internet ve 1.10 TL vergi olmak üzere 20.10 TL ödersiniz aylık.

1 gb internete ek olarak ister 9 TL'ye 1 gb internet paketi alarak 2 gb internete sahip olun. 1GB yazıp 5555'e gönderin.

İsterseniz 39 TL'ye 4 gb internet paketi alabilirsiniz. 4GB yazıp 5555'e gönderin.

Böylece:

her yöne 500 dk + her yöne 1000 sms + 2 gb internet ve 1.10 TL vergi olmak üzere 29.10 TL ödersiniz aylık.

ya da

her yöne 500 dk + her yöne 1000 sms + 5 gb internet ve 1.10 TL vergi olmak üzere 59.10 TL ödersiniz aylık.

bu bayağı mantıklı ama zamanında turkcell den avea ya numarayı taşımıştım, numara taşımanın sınırınıda 3 olarak biliyorum dediğin gibi yaparsam hakkımı kaybetmiş oluyorum herhalde

4925 Mesaj
2 Kasım 2011; 9:34:02 

quote:

Orijinalden alıntı: TheReverend

bu bayağı mantıklı ama zamanında turkcell den avea ya numarayı taşımıştım, numara taşımanın sınırınıda 3 olarak biliyorum dediğin gibi yaparsam hakkımı kaybetmiş oluyorum herhalde

Yanlis biliyorsunuz. Yok oyle bir sınır. İstediginiz kadar tasima yapabilirsiniz.

1959 Mesaj
2 Kasım 2011; 10:11:37 

Yanılıyor olabilir mevcut hattınıza bunu alabiliyorsunuz. Yanlışım varsa düzeltirsiniz. 5 GB internet 19 TL. Bir de Şampiyon tarife ve 19 TL'lik genç paketle mükemmel olur.

Internet Paketlerine 12 ay abone olan herkese:

Fenerbahçe renklerinde Fenercell Modem,
Fenerbahçe'nin attığı her gol için 100 MB mobil internet,
12 ay boyunca TTNET WiFi HEDİYE !

İnternet Paketleri:

5 GB İnternet Paketi ve Modem: 12 ay boyunca ayda 19 TL
8 GB İnternet Paketi ve Modem: 12 ay boyunca ayda 29 TL

| Ford Fiesta 1.4 Tit | Iphone 5 | Ipad Mini Wifi+4G | Samsung 40C650 LCD TV |

4925 Mesaj
2 Kasım 2011; 11:01:48 

quote:

Orijinalden alıntı: ERPmühendisi

Yanılıyor olabilir mevcut hattınıza bunu alabiliyorsunuz. Yanlışım varsa düzeltirsiniz. 5 GB internet 19 TL. Bir de Şampiyon tarife ve 19 TL'lik genç paketle mükemmel olur.

Internet Paketlerine 12 ay abone olan herkese:

Fenerbahçe renklerinde Fenercell Modem,
Fenerbahçe'nin attığı her gol için 100 MB mobil internet,
12 ay boyunca TTNET WiFi HEDİYE !

İnternet Paketleri:

5 GB İnternet Paketi ve Modem: 12 ay boyunca ayda 19 TL
8 GB İnternet Paketi ve Modem: 12 ay boyunca ayda 29 TL

Mevcut hatti tasimazsaniz her yone 500 dk degil, avea ici 1000 dk veriyor bu paket.

1959 Mesaj
2 Kasım 2011; 11:38:22 

quote:

Mevcut hatti tasimazsaniz her yone 500 dk degil, avea ici 1000 dk veriyor bu paket.

Onu biliyorum, boşta hattımı Fenercell'e taşıyıp eşime verdim. Turkcellle 2 kez 80-90 TL fatura sonrası birden 19 TL'ye düştü gider :) Bu hatta 5GB 19 TL kampanyası alınabiliyor mu bilemiyorum, onu kastetmiştim.

Ayrıca bu tarife için Avea yerine taraftar hattı şampiyon tarifeye geçilirse, 20 TL yüklemeye taraftar hatlarına ücretsiz 2000 dk ü veriyor.

| Ford Fiesta 1.4 Tit | Iphone 5 | Ipad Mini Wifi+4G | Samsung 40C650 LCD TV |

223 Mesaj
2 Kasım 2011; 16:18:17 

anlaşıldı ki en iyi tarifeler avea da görünüyor ama ben inatla avea kullanmıycam beyler memnun değilim

848 Mesaj
2 Kasım 2011; 19:52:55 

Valey turkcelden aveaya gectim attan indim essege bindim. Hizmet kalitesi iyi deil bulundum yerde zirt pirt hatti kaybedip duruyo.
Arti 3g her zaman aktif olmuyor. Ama fiyatlari dierinden iyidir. Tarifeleri goz at.

REFERANSIM xselox944 >Notebook satıs(4400TL) PES_21_Murat >Cek satıs(150) akademici >Çek satış(500TL)

2340 Mesaj
2 Kasım 2011; 22:07:22 

abi şu turkcellin kalitesini! bir ben göremedim benden başka herkes turkcell kalitesiyle! sarhoş olmuş durumda?nedense en kötü görüşmelerimi turkcell hatlarıyla yapıyorum,bir turkcelliyle konuşurken ben bağırıyorum o bağırıyor...gümbür gümbür ses kalitesi dedikleri bu olsa gerek

848 Mesaj
3 Kasım 2011; 2:47:52 

Cihazini kontrol et. Yigidi öldur hakkini yeme.

2921 Mesaj
3 Kasım 2011; 10:44:51 

heryöne 1000 dakika,
heryöne 1000 sms
1 GB internet

kullanımı için en uygun tarife öneriniz nedir arkadaşlar?

"BU MESAJDA ANLATILAN KİŞİ, KURUM VE OLAYLAR TAMAMEN HAYAL ÜRÜNÜDÜR."

60 Mesaj
3 Kasım 2011; 11:09:16 

avea fiyat olarak uygun görünebilir ancak kullanım bakımından size çok sıkıntı verebilir.

altyapı olarak en iyisi şuan için turkcell, ancak fiyat olarak da en yüksek turkcell.

vodafone hem fiyat hem de kullanım olarak şuan için piyasada en uygun koşullara sahip olan operatör.

anti-fraud manager Note 3 Dell latitude E5410

4925 Mesaj
3 Kasım 2011; 12:30:29 

quote:

Orijinalden alıntı: Kuseyr

heryöne 1000 dakika,
heryöne 1000 sms
1 GB internet

kullanımı için en uygun tarife öneriniz nedir arkadaşlar?

45 TL

http://www.kartalcell.com.tr/Schedule

2921 Mesaj
3 Kasım 2011; 14:26:24 

quote:

45 TL

http://www.kartalcell.com.tr/Schedule

bu güzelmiş, çok teşekkürler
ama aveanın mevcut abonelerine kazık fiyattan tarifeyi sunmasını da kınıyorum

2340 Mesaj
3 Kasım 2011; 19:06:16 

quote:

bu güzelmiş, çok teşekkürler
ama aveanın mevcut abonelerine kazık fiyattan tarifeyi sunmasını da kınıyorum

hacı bırak sosyal içerikli mesajlar vermeyi tadını çıkar,bu tarife tam senlik

2921 Mesaj
3 Kasım 2011; 20:04:19 

hacı tarife benlik ama ben avea abonesiyim, tarifeye geçemiyorum 45 tl den

2340 Mesaj
3 Kasım 2011; 20:12:54 

quote:

haa o başka...o zaanm aveaya

7126 Mesaj
3 Kasım 2011; 20:44:28 

quote:

hocam müşteri hizmetleriyle görüşün, 12 ay kullanma taahhüdü verirseniz indirimli fiyattan yararlandırırlar.

2832 Mesaj
3 Kasım 2011; 20:49:23 

quote:

hocam müşteri hizmetleriyle görüşün, 12 ay kullanma taahhüdü verirseniz indirimli fiyattan yararlandırırlar.

500 dk her yöne verecekler mi önemli olan o
avea içi 1000 veriyorlar mevcut kullanıcıya

Bazıları takım "tutar", bazıları ise takım tutar.

http://www.youtube.com/watch?v=nv0ORkLX7sQ

7126 Mesaj
3 Kasım 2011; 21:07:31 

quote:

Orijinalden alıntı: Eren

500 dk her yöne verecekler mi önemli olan o
avea içi 1000 veriyorlar mevcut kullanıcıya

bizim bahsettiğimiz tarife bu:

http://www.avea.com.tr/...ler.faturali.dorttedort

2921 Mesaj
3 Kasım 2011; 21:15:42 

quote:

şu an taahhütlü kullandığım için vereceklerini sanmam.

59 luk tarife kullanıyorum yüzde elli indirimli

7126 Mesaj
3 Kasım 2011; 21:29:46 

quote:

şu an taahhütlü kullandığım için vereceklerini sanmam.

59 luk tarife kullanıyorum yüzde elli indirimli

mevcut taahhüdün bitmesi lazım öyleyse.

40 Mesaj
3 Kasım 2011; 22:17:59 

Türkcell iyidir gençler

4087 Mesaj
4 Kasım 2011; 0:06:04 

telefonda internet kullanacaksin muhtemelen, kesinlikle vodafone'a gelme. sarjin su gibi gider benden soylemesi. hele bir de android diyorsun.

kontratim olmasa dakka durmam bu lanet vodafone'da

ilk defa duyuyorsan sacma gelebilir ama dogru bu sarj konusu, hafife alma derim.

ayni telefonumu turkcell hatla da denedim, resmen telefonumu daha cok sevdim o sureler boyunca. 3g'yi korkmadan kullanabiliyordum.

kaldiki internet kullanmasan sadece 2g takilsan bile sarji farkettiriyor.

simkarttan da degil, 32kb da denedim 64kb'da. sorun vodafone'un kendinden kaynakli artik bazi midir sistemi midir neyse iste.

'aklin varsa vodafone'a gelme'

1819 Mesaj
4 Kasım 2011; 10:36:36 

quote:

Orijinalden alıntı: Eau Rouge aan Raidillon

telefonda internet kullanacaksin muhtemelen, kesinlikle vodafone'a gelme. sarjin su gibi gider benden soylemesi. hele bir de android diyorsun.

kontratim olmasa dakka durmam bu lanet vodafone'da

ilk defa duyuyorsan sacma gelebilir ama dogru bu sarj konusu, hafife alma derim.

ayni telefonumu turkcell hatla da denedim, resmen telefonumu daha cok sevdim o sureler boyunca. 3g'yi korkmadan kullanabiliyordum.

kaldiki internet kullanmasan sadece 2g takilsan bile sarji farkettiriyor.

simkarttan da degil, 32kb da denedim 64kb'da. sorun vodafone'un kendinden kaynakli artik bazi midir sistemi midir neyse iste.

'aklin varsa vodafone'a gelme'

Tuhaf bir teori olmuş.

New York Knicks

4087 Mesaj
4 Kasım 2011; 10:51:33 

quote:

Orijinalden alıntı: Unchangeble

Tuhaf bir teori olmuş.

teori olduğunu düşündüğüm şeyi buraya bu kadar emin şekilde yazacak değilim. kanıtlanmış birşey bu artık. forumda bütün akıllı telefonların ana başlıklarında da konuşuluyor.

okuyunuz lütfen:

http://forum.donanimhaber.com/m_53900286/tm.htm

birtane konu daha vardı daha uzundu onu bulamadım. 'vodafone şarjı daha çabuk götürüyor' gibi birşeydı adı.

problemin vodafone'un gereksizce baz değiştirmesinden kaynaklandığı düşünülüyor. 3g'de ayrı bi dert var, nasıl bir olaysa vodafone 3g kullandığım zaman bugüne kadar aldığım bütün telefonlar aşırı ısınma yaptı.

1819 Mesaj
4 Kasım 2011; 17:10:28 

quote:

Orijinalden alıntı: Eau Rouge aan Raidillon

teori olduğunu düşündüğüm şeyi buraya bu kadar emin şekilde yazacak değilim. kanıtlanmış birşey bu artık. forumda bütün akıllı telefonların ana başlıklarında da konuşuluyor.

okuyunuz lütfen:

http://forum.donanimhaber.com/m_53900286/tm.htm

birtane konu daha vardı daha uzundu onu bulamadım. 'vodafone şarjı daha çabuk götürüyor' gibi birşeydı adı.

problemin vodafone'un gereksizce baz değiştirmesinden kaynaklandığı düşünülüyor. 3g'de ayrı bi dert var, nasıl bir olaysa vodafone 3g kullandığım zaman bugüne kadar aldığım bütün telefonlar aşırı ısınma yaptı.

İlk defa duyduğum için böyle dedim öğrenmiş olduk böylece

New York Knicks

2340 Mesaj
5 Kasım 2011; 21:17:46 

ÇİFT HATLI B7722 kullanıyorum 1.hat vodafone,2.hat avea 3G kapalı ,günlük yaklaşık 45 dk görüşmem oluyor,mesajım oluyor,internet yok,şarj 4 gün gidiyor..Telefonum aptal olduğu için olabilir mi acaba?

90 Mesaj
17 Kasım 2013; 1:10:33 

şu an için durum ne?

<Bu üye DH Free Edition kulanmaktadır>

Ben kendi söylediklerimden sorumluyum, sizin anladıklarınızdan değil.

12094 Mesaj
17 Kasım 2013; 1:29:11 

dediğinin 1gb lisi 40 tl olmuş vodafone cosmus bir kere

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Mobil Operatörler » Vodafone » En az 500 dk Her Yöne + 500 SMS + 4 GB İnternet için en uygun tarife ne olur?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.750