Şimdi Ara

=> Nokia 603 | Belle FP2 - 1 GHz - 3.5' CB - MikroSIM - 720p - 5MP - NFC <= (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
961
Cevap
8
Favori
89.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: berna1996

bu telefonu 2 gün sonra alacağım ama bir sıkıntım var ve kimse bundan bahsetmemiş. mesaj yazma şekli nasıl acaba onu açıklayabilir misiniz?

ilk defa dokunmatik tel nokia 603 kullandım 2 günde klavyesine alıştım dokunmatik hasaas olduğu için rahat yazılıyor
  • Acaba klavyeyi sistem dosyaları üzerinde oynayarak değiştirme imkanı var mıdır ? Nokia 5230'da yapıyorduk iphone klavyesi geliyordu.
  • ya arkadaslar benım bır sorum olacak bu telın sarjı konusunda dusuncelerım var 2.5 gunu gecmıyor oyle fazla da kurcalamıyorum

gecenlerde bır konuya denk geldım telı kapatmayın hatsıza alın dıyordu telı tasarruf modunda da kullanıyorum

mesela gecelerı telefonu kapasam mı daha uzun gıder yoksa hatsıza mı alsam daha uzun gıder yardımlarınızı beklıyorum bu telefonu kullanan arkadasların sarjları kac gun gıdıyor.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: oca57

ya arkadaslar benım bır sorum olacak bu telın sarjı konusunda dusuncelerım var 2.5 gunu gecmıyor oyle fazla da kurcalamıyorum

gecenlerde bır konuya denk geldım telı kapatmayın hatsıza alın dıyordu telı tasarruf modunda da kullanıyorum

mesela gecelerı telefonu kapasam mı daha uzun gıder yoksa hatsıza mı alsam daha uzun gıder yardımlarınızı beklıyorum bu telefonu kullanan arkadasların sarjları kac gun gıdıyor.....

benimde şarjım ortalama o süre gidiyor telefonu kapatırsan daha çok gideceğini düşünüyorum
  • tama eyw bırde bırsey soracam oyun falan yukledın mı su hareket sensoru ıle oynayabılecegım bır araba yarısı ıstıyorum ya pes 2011 attım gecen aksam ıyı sardı o bana :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: oca57

tama eyw bırde bırsey soracam oyun falan yukledın mı su hareket sensoru ıle oynayabılecegım bır araba yarısı ıstıyorum ya pes 2011 attım gecen aksam ıyı sardı o bana :D

Asphalt 6
  • 603 sahiplerine sormak istediğim birkaç soru var, cevaplarsanız sevinirim.

1- internette her siteyi rahatlıkla gezip, video izleyebilir miyiz? (flash desteği nasıl)

2- kamerasının flash ve otofokus olmaması nasıl etkiliyor, video çekimi nasıl?

3- Benim için en önemlisi TV çıkışı var mı? bu çıkışla projeksiyona görüntü verebilir miyim? gerekirse okulda projeksiyona bağlayıp resimleri vs göstermeyi düşünüyorum.

4- word- excel vb ofis deneyimi nasıl?

5- Son olarak bu telefonla 3G-2G üzerinden internete bağlanıp bunu laptopla paylaşabilir miyiz?

EKLEME
    6- GPS var mı?
    Kullananlar cevap verirse sevinirim Teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halbay -- 30 Mart 2012; 10:25:17 >
  • 1-İnternet bayağı hızlı ve kullanışlı. youtubeden falan video izleyebiliyorsun
    2- kamerası fena değil dış ortamlarda çok güzel iç ortamda pek beğenmedim. outofocus eksiğinide bir kere belge çekerken yaşadım o kadar. flashın olmaması bence eksi değil. kaç kere flashla çekiyoruzki.. 5800da da fener yerine kullanıyodum
    3-pas
    4-quick office ve adobe reader yanında geliyo denemedim
    5-pas
    6-gps var haritaları denemedim
  • 1. internet gayet hızlı ve akıcı 3.5 g kullanınca daha baska ama ben sarj acısından 3.5g kullanmıyorum videolar ızlenıyor rahatlıkla ...

2.kamerada fotograf cektım vıdeo cekmedım gunduz cekımlerı gayet ıyı..

3.tv cıkısı var dıye yazıyor fakat ben denemedım..

4.arkadasın dedıklerı gıbı yanında gelıyor onlar ben bırtek lync yı anlamadım nedır daha anlamıs degılım...

5.olabılır herhalde ....

6.harıtaları kullandım hatta evden ıste gıdene kadar acıktı benı bulması 1 dakıkayı gecmıyor acık alanda :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: halbay

603 sahiplerine sormak istediğim birkaç soru var, cevaplarsanız sevinirim.

1- internette her siteyi rahatlıkla gezip, video izleyebilir miyiz? (flash desteği nasıl)

3- Benim için en önemlisi TV çıkışı var mı? bu çıkışla projeksiyona görüntü verebilir miyim? gerekirse okulda projeksiyona bağlayıp resimleri vs göstermeyi düşünüyorum.

5- Son olarak bu telefonla 3G-2G üzerinden internete bağlanıp bunu laptopla paylaşabilir miyiz?

EKLEME
    6- GPS var mı?

Symbian işletim sistemlerinin internet için flash desteği yoktur. Flash desteği sadece Android işletim sisteminde var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar şu an aldım telefonumu , ilk izlenimlerimi yazmadan size br danışayım dedim , USB kablosu şu an cihaza takılı ve ben mp3 atmak istiyorum telefonuma , Music klasörüne atıyorum ama attığım şarkıyı göremiyorum...

Nereye atabilirim veya neden göremiyorum , hafıza kartı almadım bu arada daha , ama 2 gb dahili hafızası var diye biliyorum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: coastguard__33

Arkadaşlar şu an aldım telefonumu , ilk izlenimlerimi yazmadan size br danışayım dedim , USB kablosu şu an cihaza takılı ve ben mp3 atmak istiyorum telefonuma , Music klasörüne atıyorum ama attığım şarkıyı göremiyorum...

Nereye atabilirim veya neden göremiyorum , hafıza kartı almadım bu arada daha , ama 2 gb dahili hafızası var diye biliyorum ?

müzik çaları aç daha sonra sağ altta seçeneklere gir oradan müzik kütüphanesi>yenileyi tıkla
  • Benim de bir sorum olacak,cihazın dış kasasında çok çabuk deformasyon oluyor mu?

Kısa süre kullanabildim fakat uzun süredeki durumu nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: YateQo

Benim de bir sorum olacak,cihazın dış kasasında çok çabuk deformasyon oluyor mu?

Kısa süre kullanabildim fakat uzun süredeki durumu nedir?

1 aydır kullanıyorum renk beyaz herhangi bir sorun yok
  • kemıklıkmı ne dıyorlar ben ondan almıstım o ıyı oluyor oyle kullanıyorum ben...
  • quote:

Orijinalden alıntı: halbay

603 sahiplerine sormak istediğim birkaç soru var, cevaplarsanız sevinirim.

EKLEME
    6- GPS var mı?

joikuspot premium bu programla 3g bağlantınızı wifi den verebilirsiniz.premium olanını bulun aksi halde ağa şifre koyamıyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Dağılın

quote:

Orijinalden alıntı: agritux

Bugün almak üzere electroworlde gittim. Sonuç hüsran. Ekran parlaklığından dolayı görüntü kalitesi gerçekten çok güzel. Ama, çok dar bir ekranı var. Video tanıtımlarında kocaman duruyor o daracık ekran. Mesaj yazmak hele çok çok zor. Çünkü birde türkçe karakterleri koymuşlar ayrı ayrı. Toplu iğne başı kadar tuşlar oluyor böyle olunca. Telefon gerçekten hoşuma gitmişti. Ama maalesef almaktan vazgeçtim. Alacaklar, görmeden, elde tutmadan, kurcalamadan kesinlikle almasınlar.

qwert şekil mesaj yazımı zor fakat tuş takımlı mesaj yazımını denedin mi? Keşke deneseydin çünkü deneseydin almıştın

kesinnikle katılmıyorum

• Teşekkür ederim arkadaşlar , Nokia Suite ile ataildim müzikleri vs...

Biraz daha kurcalıyım ben de yorumlarımı yazarım , malum özellik çok olunca kurcalamak da çok oluyor :) Daha anlayamadığım çok şey var ama zamanla alışacaz inşallah symbian belleye de :)
  • telefon son günlerde kendine kendine açıp kapanıyor
  • sorun yok dedın cıkmaya basladı herhalde dagılın :)
    benım bugun 4. gun bıttı sarjda ve sımdı sarja taktım tel kendı rekorunu kırdı :D
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.