Şimdi Ara

=> Nokia 603 | Belle FP2 - 1 GHz - 3.5' CB - MikroSIM - 720p - 5MP - NFC <= (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
961
Cevap
8
Favori
89.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Neo ile kıyaslamaya gerek yok. Neo daha iyi bir telefon. Ama parasına göre bu telefonda idare eder bence. Performansı kötü değil en azından. Test ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XperiaTM

Neo ile kıyaslamaya gerek yok. Neo daha iyi bir telefon. Ama parasına göre bu telefonda idare eder bence. Performansı kötü değil en azından. Test ettim.

Nokia 603'ü seçmemin tek sebebi bu zamana kadar nokia'nın ürettiği telefonları kullandım

Nokia Fan'ı oldum
  • nokia belle fp1 güncellemesi bu telefon için çıktığında işlemci hızı 1.3 ghz'e çıkacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Football Mania

nokia belle fp1 güncellemesi bu telefon için çıktığında işlemci hızı 1.3 ghz'e çıkacak.

fp1 güncellemesi ile sadece 700 ve 701'in işlemci hızının 1.3 GHz'e çıkacağı açıklandı.
  • quote:

nokia belle fp1 güncellemesi bu telefon için çıktığında işlemci hızı 1.3 ghz'e çıkacak.

Yanlışın var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dağılın

quote:

Yanlışın var

http://conversations.nokia.com/2012/03/01/all-about-nokia-belle-feature-pack-1/
  • 603 1.3ghz e çıkıcak mı çıkmayacak mı arkadaşlar?
  • Verilen bağlantıdaki son paragrafta açık olarak sadece 700 ve 701'lerin hızlanacağı yazılmış, buraya alıntılıyorum:

quote:

Also good news for Nokia 700 and 701, your handset will be faster and more responsive. It’s not so often that software update delivers an increase in processor speed, but with Nokia Belle Feature Pack 1 the processor speed of your handset will go from 1GHz to 1.3GHz.

Eğer 603 yeterince hızlı çalışıyorsa çok sorun değil benim için, overclock'lu ama stabil olmayan ve fazla ısınan bir telefondansa normal hızında ama stabil bir telefonu tercih ederim. Ha ama 1.3 GHz çok normal bir hız ise bu işlemci için o zaman gelse iyi olurdu tabi :)
  • oyüzden mi 50 100 lira ucuzladı acaba.. neyse 1 ghzde yeter:)
  • Telefon elime yarın geçecek küçük bir inceleme yazısı yazarım
  • bende çarşamba gibi almayı düşünüyorum inş doğru bir karar vermişimdir.....
  • Arkadaşlar benimki gelmiş Akşama doğru gidip alıcam kargodan
  • ilk izlenımlerini yazar mısın acaba ???
  • İlk izlenimlerim:
    artıları
    dokunmatiği çok güzel baya hızlı. geçişler süper. renkler canlı
    eksileri hoparlör telefonun arkasında. Kapak zor çıkartılıyor. kameranın sabit olması
  • akakçede falan 530 larda fiyatlar var. siteler güvenilir mi bilmiyorum ama ereyonu duymuştum. orada 569 a geliyor.
    peki galaxy ace mi nokia 603 mü?
    yada bu fiyat civarında alınabilir en mantıklı telefon nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: agritux

akakçede falan 530 larda fiyatlar var. siteler güvenilir mi bilmiyorum ama ereyonu duymuştum. orada 569 a geliyor.
    peki galaxy ace mi nokia 603 mü?
    yada bu fiyat civarında alınabilir en mantıklı telefon nedir?

Gözünü Kapat nokia 603 al pişman olmazsın
  • "nokia bu telefonu duyurmayacaktı, sonradan deneme amaçlı duyurdular" diye duydum.
    tereddütlüyüm
    neo v alırsam pişman olmayacağımı biliyorum. ama fiyat olarak yaklaşık 150 lira var.
    hani 550 600 veren 700 ü de verir. ama 700 deyince "bana göre" telefona verilecek para değil gibime geliyor.
  • quote:

"nokia bu telefonu duyurmayacaktı, sonradan deneme amaçlı duyurdular" diye duydum.
    tereddütlüyüm
    neo v alırsam pişman olmayacağımı biliyorum. ama fiyat olarak yaklaşık 150 lira var.
    hani 550 600 veren 700 ü de verir. ama 700 deyince "bana göre" telefona verilecek para değil gibime geliyor.

Nokia şu çalkantılı döneminde piyasaya deneme telefon sürmek gibi bir hata yapabilir mi?
  • Bugün almak üzere electroworlde gittim. Sonuç hüsran. Ekran parlaklığından dolayı görüntü kalitesi gerçekten çok güzel. Ama, çok dar bir ekranı var. Video tanıtımlarında kocaman duruyor o daracık ekran. Mesaj yazmak hele çok çok zor. Çünkü birde türkçe karakterleri koymuşlar ayrı ayrı. Toplu iğne başı kadar tuşlar oluyor böyle olunca. Telefon gerçekten hoşuma gitmişti. Ama maalesef almaktan vazgeçtim. Alacaklar, görmeden, elde tutmadan, kurcalamadan kesinlikle almasınlar.
  • quote:

Bugün almak üzere electroworlde gittim. Sonuç hüsran. Ekran parlaklığından dolayı görüntü kalitesi gerçekten çok güzel. Ama, çok dar bir ekranı var. Video tanıtımlarında kocaman duruyor o daracık ekran. Mesaj yazmak hele çok çok zor. Çünkü birde türkçe karakterleri koymuşlar ayrı ayrı. Toplu iğne başı kadar tuşlar oluyor böyle olunca. Telefon gerçekten hoşuma gitmişti. Ama maalesef almaktan vazgeçtim. Alacaklar, görmeden, elde tutmadan, kurcalamadan kesinlikle almasınlar.

qwert şekil mesaj yazımı zor fakat tuş takımlı mesaj yazımını denedin mi? Keşke deneseydin çünkü deneseydin almıştın
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.