Şimdi Ara

=> Nokia 603 | Belle FP2 - 1 GHz - 3.5' CB - MikroSIM - 720p - 5MP - NFC <= (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
961
Cevap
8
Favori
89.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler konu nie yavas ilerliyor telefon on numara androidi ne yapcaksınız cok kasıntı bir sistem hic sevmiyorum belle super akıcı
  • arkadaşlar benim telefon un arkası bayağı çizildi ön tarafta alttaki fiziksek tuşların arası falan tozlandı bakım için servise göndersem arka kapağı da değiştirirler mi ? Telefonun garantisi devam ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quirky_Umtr

arkadaşlar benim telefon un arkası bayağı çizildi ön tarafta alttaki fiziksek tuşların arası falan tozlandı bakım için servise göndersem arka kapağı da değiştirirler mi ? Telefonun garantisi devam ediyor

Bir ara e72 nin kapağını değiştirtmişti bir arkadaş şansınızı deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: justimefor

quote:

Orijinalden alıntı: Quirky_Umtr

arkadaşlar benim telefon un arkası bayağı çizildi ön tarafta alttaki fiziksek tuşların arası falan tozlandı bakım için servise göndersem arka kapağı da değiştirirler mi ? Telefonun garantisi devam ediyor

Bir ara e72 nin kapağını değiştirtmişti bir arkadaş şansınızı deneyin.

cevap için teşekkürler

keşke siyah alsaymışım beyaz çabuk kirleniyo ama tabi bendede hata var ben telefona o sert file kapaklardan taktım keşke silikon kapak taksaymışım bilmiyordum o kapakların telefonu çizdiğini

• arkadaslar bır sorum olacak :)

standart.fm bilenler vardır aranızda mutlaka su an magazada da mevcut oncelerı ındırmıstım radyoyu dınlıyordum fakat bu fp2 guncellemesınden sonra oldu sanırım dınleyemıyorum.

bu sorunu yasayan var mı nasıl cozerız ben p.tesi salı ve persembe geceleri 23-01 arası kaybedenler kulubunu dınlıyorum ee biraz bagımlısı olduk :DD
  • quote:

Orijinalden alıntı: oca57

arkadaslar bır sorum olacak :)

standart.fm bilenler vardır aranızda mutlaka su an magazada da mevcut oncelerı ındırmıstım radyoyu dınlıyordum fakat bu fp2 guncellemesınden sonra oldu sanırım dınleyemıyorum.

bu sorunu yasayan var mı nasıl cozerız ben p.tesi salı ve persembe geceleri 23-01 arası kaybedenler kulubunu dınlıyorum ee biraz bagımlısı olduk :DD

Geçmiş olsun. Bende de gitti FP2 sonrası.FP2 'yi kaldırıp FP1'e dönersen gelir belki. Bunu google'da araştırarak bulabilirsin. Ben artık dinlemediğim için çok uğraşmadım ama vaktin varsa ve seviyorsan uğraş
  • merhaba,

Arkadaşlar bu telefonda bir sorunum var. Telefonla görüşürken aniden sesim karşı taraf gitmiyor. Ben karşı tarafın sesini duyuyorum. Bazen nadir de olsa bekleyince konuşmaya devam ediyorum, biraz sağa sola yerimi değiştirerek, ama genlde ses bir daha gitmiyor karşı tarafa. Önce Vodofone geçiş yaptiğimdan servis sağlayıcısından kaynaklandığını düşündüm, ama yer değiştirdiğimde bile ses gitmiyor çoğonlukla bir kez karşı tarafa ses gitmemeye başladığında, ayrıca ben karşı tarafı çok net duyuyorum. Sim kartı kesip mini yapmışlardı, ondan kaynaklanır diye gidip mini sim kart da aldım ama değişen bir şey yok.
    Telefonum daha yeni ve FP1 yüklü. Telefonun servise mi gitmesi lazım dersiniz , bu konudaki fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim. (Başka tel. olmadığı için serviste geçen sürede tel. siz kalacağım)

sağlıcakla
  • Güzel telefondu. 1.5 yıldır zevkle kullanıyordum. Lumia 820'ye geçtim.
  • Android'den sıkıldığım için alternatif telefon arayışındayım 603 de ilgimi çekti temel akıllı telefon işlevlerini karşılıyorsa neden olmasın dedim. Genelde internetteki yorumlarda FP2 kötülenmiş. FP1'le geliyor aman sakın geçmeyin denmiş yeni yazılım sürümü ile ne gibi gedikler oluyor da, insanlar uyarma gereği görmüş bir de, internet videolarını akıcı, takılmadan izleyebiliyor musunuz, son olarak dış ses ve duyaç sesi nasıl yüksek seviyelerde boğuntu veya cızırtı oluşuyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurtar72 -- 1 Eylül 2013; 16:57:52 >
  • ben de fp2 ye geçmedim.internetteki yorumlar insanı tedirgin ediyor
  • Oyun oynamıyorum.Navigasyon özelliği kullanılacak.ilk dokunmatik telefon olacak.Şarzı uzun giden bir model arıyorum.
    tavsiye edermisiniz? Fiyat da 399 olmuşken.

http://www.hepsiburada.com/liste/nokia-603/productDetails.aspx?productId=telcepnokia603&categoryId=371965
    http://www.hizlial.com/nokia-603/02.044.1224.0796
  • zuzu75 kullanıcısına yanıt
    öncelikle şarj konusunda hiçbir telefon için garanti verilmez, hemen hemen hepsi de kullanıma bağlı olarak 1 ila 3 gün arasındadır şarj süresi, ama dokunmatık ve navigasyonu tartışılmaz, tavsiye ederim
  • Slm arkadaşlar arkadaşımın teli güncellerken brick oldu çözümü bilen var mı

• 603-700 arasında seçim hangisinden olur?
    Aradaki farkları konuşma süresi,ekran,sim kartı.
    Kullanıcı yorumları bekliyorum.
  • korayakkus K kullanıcısına yanıt
    Servis
  • zuzu75 kullanıcısına yanıt
    603 = Daha büyük ekran 3,5"
    Daha uzun konuşma süresi
    Daha hızlı wifi

701 = Entegre flash
    Daha ince
    Yüksek depolama kapasitesi
    Amoled ekran
    Daha hafif
    Daha yüksek pixel yoğunluğu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevenhill77 -- 20 Eylül 2013; 15:28:27 >
  • Aklın varsa SYMBŞAN alma
  • Temple Run oynama imkanımız var mı bu telefonda ?
  • Arkadaşlar Nokia 603'e bluetooth kulaklık aldığımız takdirde bu kulaklıkla müzik veya radyo dinleme imkanımız var mı? Sıcak fırsatlar bölümünde Nokia BH-110 Bluetooth Kulaklık başlığını gördüm. onun için soruyorum. Bluetooth kulaklıkla müzik dinlemeyi deneyen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erolustun

Arkadaşlar Nokia 603'e bluetooth kulaklık aldığımız takdirde bu kulaklıkla müzik veya radyo dinleme imkanımız var mı? Sıcak fırsatlar bölümünde Nokia BH-110 Bluetooth Kulaklık başlığını gördüm. onun için soruyorum. Bluetooth kulaklıkla müzik dinlemeyi deneyen var mı?

o kulaklikla dinlenemiyor bildiğim kadariyla. blueltooth müzik kulakligi olmasi lazim. bh503 yada bh501 gibi

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.