Şimdi Ara

iphone 4 TV'ye bağlamak için ne gerekiyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
5.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iphone 4'ü LCD TV ye bağlayıp görüntü alabilmek için youtube'da HDMI adaptörleri mevcut ancak Türkiye'de bu ürünü nereden ve nasıl temin edebiliriz acaba? Bu şekilde kullanan varmı forumda? DigiTürk Web Tv'ye üye oldum aynı zamanda Tv'ye de bağlamak istiyorum bu aparat dikkatimi çekti yardımlarınızı bekliyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ouz77

Arkadaşlar iphone 4'ü LCD TV ye bağlayıp görüntü alabilmek için youtube'da HDMI adaptörleri mevcut ancak Türkiye'de bu ürünü nereden ve nasıl temin edebiliriz acaba? Bu şekilde kullanan varmı forumda? DigiTürk Web Tv'ye üye oldum aynı zamanda Tv'ye de bağlamak istiyorum bu aparat dikkatimi çekti yardımlarınızı bekliyorum :)

Hocam sanırım hdmi kabl
  • Teşekkür ediyorum, Bu kabloyu biliyorum ancak ios5 ile birlikte çıkan bir de adaptör var apple'ın çıkardığı bunun yarı fiyatı olması lazım hatta 29$ civarı diye okudum bir yerde. Bu adaptör hakkında bilgi istiyorum açıkçası
  • İlk sorunuzda Hdmi adaptörü diyorsunuz. Cevap geliyor o değil diyorsunuz. Kusura bakmayın ama biraz eksik sormuyor musunuz sorunuzu!
    Ben bi kablo arıyorum, kaçadır? Tahmin edin ne aradığımı söyleyin bana.
  • digiturkwebtv oynatan varmı tvde hdmi adaptör ile ?
  • 110 tl olan kablo 6 usd
  • quote:

Orijinalden alıntı: New_Days

110 tl olan kablo 6 usd

nerede?
  • quote:

Orijinalden alıntı: say

quote:

Orijinalden alıntı: New_Days

110 tl olan kablo 6 usd

nerede?

http://www.dealextreme.com/p/mini-displayport-male-to-hdmi-female-adapter-1080p-34025
    http://www.dealextreme.com/p/premium-composite-av-usb-sync-charging-cable-with-auth-chip-for-ipod-iphone-2g-3g-2-2-1-20278

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuncbasaran -- 30 Ekim 2011; 19:13:18 >

• verdiğiniz ilk linkteki kablo iPhone için değil.
    ikinci linkteki, jb olmadan hiçbir işe yaramaz
  • hocam dx deki kablolar calismiyor belkinin kablosu var vatanda vardi bi ara 50 tl civari ondan alin cok basarili ben aldim gerci fotograf ve cektiginiz videolari izlemek disinda bi ise yaramiyo cok gerekli degil yani
  • bende almıştım dealextremeden ama dediğiniz gibi işe yaramıyor.. digiturk webtv çalışırmı merak ettim sadece orjinaliyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: turuncum

İlk sorunuzda Hdmi adaptörü diyorsunuz. Cevap geliyor o değil diyorsunuz. Kusura bakmayın ama biraz eksik sormuyor musunuz sorunuzu!
    Ben bi kablo arıyorum, kaçadır? Tahmin edin ne aradığımı söyleyin bana.

Hocam eksik bişey sormadım. Kablo olmadığını ve adaptör olduğunu söyledim bu konuda yardım istedim. Türkiye'de nasıl temin edebileceğimi öğrenmek istiyorum. Aşağıdaki videoda anlatmak istediğim adaptör ile ilgili bir örnek var ve ben bunu başka bir forumda ABD'de 29$ fiyata satıldığını okumuştum. Ne derece doğru bilmiyorum ancak burada alan bazı arkadaşlar mutlaka vardır. Yukarıdaki arkadaşın verdiği kablo eski nesil benim dediğim ise ios5 ile birlikte çıktı sanıyorum. Saygılarımla

• orjinal adaptörünü display out yazılımı (cydia dan) ile kullanırsanız menü de dahil olmak üzere tüm uygulamaları tv ekranına verebilirsiniz.

ben bu şekilde kullanıyorum, çokta memnunum.

saygılarımla.
  • Aslında eski kablo dediğiniz ürün (Apple digital av adaptor) de bir adaptör, sizin videosunu koyduğunuz da. Bahsettiğiniz adaptor daha sonra çıkan 3. parti bir ürün. Geç gördüğünüz için ios5le bağlantılı düşünmüş olabilirsiniz.

Fiyatları da çok farklı değil birbirlerinden. Ebay ya da Dealextreme de yaklaşık 30 $ civarında fiyatları:

http://www.ebay.com/sch/i.html?_trkparms=65%253A15%257C66%253A2%257C39%253A1&rt=nc&_nkw=apple%20hdmi%20adapter&_sop=15&_stpos=&_trksid=p3286.c0.m14.l1513&gbr=1&_pgn=5

http://s.dealextreme.com/search/hdmi.html?category=299&sort=Price

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.