- x
Tek çanak ile hem Digiturk hem Turksat izleme
4 Cevap1619 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

143 Mesaj
30 Ekim 2011; 9:23:44 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Selamlar arkadaşlar. Umarım bu konu daha önceden açılmamıştır,aradım bulamadım :) Bizde apartmanın çanağına bağlı olarak digiturk var. Tek tv'mizden izliyoruz diğer tvler ise kabloluya bağlı. Kablolu yayını iptal edip uyduya geçmek istiyoruz. Diğer tvlerde normal uydu kullanmak istiyoruz.(digiturk, dsmart vs değil) acaba bu işi nasıl halledebiliriz ? Veyabir adaptör vs ile tek tvye bağlı olan receiverdan diger tvlere görüntü alabilirmiyiz ? Receiver digiturk marka. dcr dt 5102 hd modeli. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

4772 Mesaj
30 Ekim 2011; 16:43:59 

Turksat'a dönük bir çanak, çift çıkışlı LNB, iki kablo ve iki receiver lazım size. (Şu an kabloluya bağlı olan iki TV olduğunu düşünerek yazdım.)

2006 Mesaj
8 Kasım 2011; 22:01:41 

quote:

Orijinalden alıntı: gto

Selamlar arkadaşlar. Umarım bu konu daha önceden açılmamıştır,aradım bulamadım :) Bizde apartmanın çanağına bağlı olarak digiturk var. Tek tv'mizden izliyoruz diğer tvler ise kabloluya bağlı. Kablolu yayını iptal edip uyduya geçmek istiyoruz. Diğer tvlerde normal uydu kullanmak istiyoruz.(digiturk, dsmart vs değil) acaba bu işi nasıl halledebiliriz ? Veyabir adaptör vs ile tek tvye bağlı olan receiverdan diger tvlere görüntü alabilirmiyiz ? Receiver digiturk marka. dcr dt 5102 hd modeli. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Sana yardım yok bilader.

143 Mesaj
9 Kasım 2011; 0:56:43 

quote:

Orijinalden alıntı: Nikola Tesla

Sana yardım yok bilader.

gülmedim

2006 Mesaj
9 Kasım 2011; 1:45:11 

quote:

Orijinalden alıntı: gto

gülmedim

Senin kafanı patlatırım çocuk.

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.188