- x
FIFA 12-13 GENÇ YETENEKLER(ANA KONU)
231 Cevap27428 Görüntüleme4 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1] 3 4      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

5668 Mesaj
30 Ekim 2011; 3:27:02 

4. SAYFADAN İTİBAREN FİFA 13' E DEVAM EDİLMEKTEDİR

Evet arkadaşlar herkes buraya Career'de beğendiği,gelişimi iyi olan potansiyeli yüksek oyuncuları yazsın

Fifa 12 ve Fifa 13 konuları birleşmiş bulunmaktadır. Bu nedenle bir futbolcu hakkında birşey söyleyecekseniz mesajınızın ilk başına '' Fifa 13' te'' veya ''Fifa 12'de '' diye belirtiniz.

Anasayfa ileride güncellenecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hümiyettin -- 14 Mart 2013; 12:12:37 >

James Hetfield Hayranları

2180 Mesaj
30 Ekim 2011; 6:29:05 

hic transfer etmedkm ama kesif icin adam yolladim. turkiyeden iki adam geldi servet kabze, emre akdari. biri 45 digeri 54 ovr a sahip. cok da iyiler o kadar. bu gencler ilerde 89 overall a kadr cikabiliyormus. bilgilerinde yaziyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Eski kullanıcı adlarim:Einstein'ın Dili /// Dağhan. /// Joel.

iPhone 4S Siyah 16 GB

Dark Side

5668 Mesaj
30 Ekim 2011; 19:15:06 

bende m.city ile oynuyorum doumbia yı aldım adam çok iyi havadan yerden iyi çok hızlı son vuruşlarıda iyi bütçeniz yetiyorsa alın derim

82 Mesaj
30 Ekim 2011; 21:47:06 

ben norveç liginde vif logolu(takimin ismini tam bilmiyorum) ogude,singh ve fellahı aldığımda beğenmiştim 3ûde gelişime açık ve gençler

BEN... müslüman mahallesinde salyangoz satan adam,
Vejeteryan mahallesindeki kasap,
Zenci mahhalesindeki solaryumcuyum!!!

12572 Mesaj
30 Ekim 2011; 22:22:04 

Lucas'ı ve Lens'i tavsiye ederim.Lens'in yaşını bilmiyorum ama çok iyi oyuncu ve oldukça hızlı.

iOS Uygulamalarım (Desteklerinizi Bekliyorum)
Oyun Haber Çıktı !

PSN ID:re_charged21

5668 Mesaj
31 Ekim 2011; 17:44:39 

arkadaşlar bildiğiniz varsa yazında bizde yararlanalım mesela tottenham ın sağ beki kyle walker çok iyisağ bek arıyorsanız alın derim hem genç hızlı dayanıklı kanat adamı olarak pablo piatti iyi çok hızlı bir oyuncu ama çok dayanıksız ingiltere gibi yerlerde iş yapamaz shaqiri var buda genç ve iyi bir oyuncu genç değil ama ronaldinho yu da öneririm plaseleri falan çok iyi çalımlarıda iyi cf olarak oynayabilir forvet arkası veya sol kanatta oynayabilir sol bek olarakta clichy veya marceloyu öneririm ilerde kalsanız bile çok hızlı olduklarından çok çabuk geri dönüp atağı kesebiliyorsunuz kanat bindirmelerindede iyiler gareth bale ın ortaları çok güzel benim aklıma gelenler bunlar sizde böle bi yazında yararlanalım bizde

190 Mesaj
3 Kasım 2011; 22:49:58 

Sakho'yu alın kesinlikle..Müthiş hızlı,fiziği kuvvetli bi stoper..Aldığınız anda dahi ovr 81..

And we never give up.
It's all about never giving in
It's about will and who wants the most
It's all about having a heart of a champion

5668 Mesaj
3 Kasım 2011; 23:44:11 

ben sakhoyu alıcaktım ama defans var diye almadım kompany sakatlandı onun yerine kolo toure oynatıyorum

82 Mesaj
4 Kasım 2011; 8:26:41 

Scannell (st),kadrii (st),schaarawy (cam), delh (cm), koffie (cdm) , ogude (cm), ogbona (cb), dede(cb)

BEN... müslüman mahallesinde salyangoz satan adam,
Vejeteryan mahallesindeki kasap,
Zenci mahhalesindeki solaryumcuyum!!!

5668 Mesaj
4 Kasım 2011; 18:51:50 

quote:

Scannell (st),kadrii (st),schaarawy (cam), delh (cm), koffie (cdm) , ogude (cm), ogbona (cb), dede(cb)

bunları sezon sonu deneyeceğim saol şuan transfer dönemi bitti benim açılsın bakıcam bunlara

1590 Mesaj
5 Kasım 2011; 15:05:40 

lyondan lacazette'i kiralim southampton'a. overalli 68 ama alt lig takimlari icin ozellikle muthis. ilk macta hattrcik yapti kendisi. bilekleri cok iyi, hizli ve sutlari oldukca basarili. 18-19 yasinda.

BURSA/TEKSAS

E-BİLETE HAYIR!

PSN: EmreTeksasTR

677 Mesaj
5 Kasım 2011; 19:17:50 

managerlik bölümü güzel mi?

It shall be done
Mümin, kulluk elbisesi günahlarla yıprandığından onu, tövbe iğnesiyle yamayandır.

5668 Mesaj
15 Kasım 2011; 9:27:38 

quote:

managerlik bölümü güzel mi?

güzel tabi oynarsan anlarsın

5668 Mesaj
15 Kasım 2011; 10:49:05 

Welliton diye bir oyuncu var çok hızlı hızlanma 92,koşma 99 fiziksel özelliklerden güç dışında 90 altı yok çalımlarıda iyi bitiricilik 90 paranız yetiyorsa mutlaka alın bu oyuncuyu 25 m euro gibi bir değeri var ayrıca Adel Taarabt,London Donovan 29 yaşında bu oyucununda çalımları son vuruşları iyi 7.500 m euro falan fiyatı var Jackson Martinez ve Christian Benitez adlı 2 oyuncu var bunlarda az parayla çok iş yapabilirler ikiside 25 yaşında 8 er milyon euro gibi bi fiyatları var defansif ortasaha içinde Moussa Sissoko,M.Wakaso hücuma yönelik olarak Barcelona dan Thiago yu alabilirsiniz İniesta benzeri bi tarzı var defansa Douglas ı alın

5668 Mesaj
19 Kasım 2011; 15:36:51 

sol kanat için shaqiri alabilirsiniz iyi bir oyuncu

306 Mesaj
19 Kasım 2011; 23:29:44 

Tabi ki Neymar

SAMSUNG Galaxy S4 Kulübü
8 Çekirdek İşlemci (1,6 GHz Dört İşlemci 1,2 GHz Dört İşlemci) | 2 Gb Ram | Exynos 5 Octa 5410 | HSDPA 42.2 Mbps | Android 4.2.2 Jelly Bean | 2.600 Mah Battery |
|Full HD Super Amoled Display | 5 Inc | 1920 x 1080 | 441 PPI | 16M Colors | Corning Gorilla Glass 3 | 13 Mp Kamera |

465 Mesaj
21 Kasım 2011; 9:31:20 

ogbonna (cb), paloschi (st), casemiro (cdm), muniain (lw), delfouneso (st), wijnaldum (cam) daha aklıma geldikçe yazarım. bu yazdıklarımdan delfouneso özellikle forvet olarak çok iyi. şutları, hızı, bitiriciliği çok iyi ;)

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
21 Kasım 2011; 15:03:11 

Sol Sağ kanatlarda 7 asist 12 gol attım.Barcada Madridde oynadım.Şimdi Portodayım

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
21 Kasım 2011; 15:05:41 

Forvet:Pato
2.Forvet:Neymar
Orta Saha:Benzema
Sağ kanat:Ronaldo
Sol kanat Villa
Stoper:Puyol
Sol Bek:Pike
Sağ Bek:Ebue
Kaleci:Valdes
2.Stoper:Nasrı

1935 Mesaj
21 Kasım 2011; 21:22:05 

Manager Mod'da yıllar geçtikçe alttan pek oyuncu gelmiyor. Şöyle ki 2020 yılındaki oyuncuların %80'i 30 yaşının üzerinde

5668 Mesaj
22 Kasım 2011; 10:35:47 

quote:

Orijinalden alıntı: reggea'

Tabi ki Neymar

Neymar iyide fizik olarak iyi değil bir maçı 90 dk çıkaramıyor çok çabuk yoruluyor ama ben onu 60 lardan sonra alıyorum o zaman at gibi oluyor

306 Mesaj
22 Kasım 2011; 20:40:37 

quote:

Orijinalden alıntı: ---Twilight---

Neymar iyide fizik olarak iyi değil bir maçı 90 dk çıkaramıyor çok çabuk yoruluyor ama ben onu 60 lardan sonra alıyorum o zaman at gibi oluyor

Evet.Biraz öyle

SAMSUNG Galaxy S4 Kulübü
8 Çekirdek İşlemci (1,6 GHz Dört İşlemci 1,2 GHz Dört İşlemci) | 2 Gb Ram | Exynos 5 Octa 5410 | HSDPA 42.2 Mbps | Android 4.2.2 Jelly Bean | 2.600 Mah Battery |
|Full HD Super Amoled Display | 5 Inc | 1920 x 1080 | 441 PPI | 16M Colors | Corning Gorilla Glass 3 | 13 Mp Kamera |

40 Mesaj
23 Kasım 2011; 11:25:32 

quote:

Orijinalden alıntı: reggea'

Tabi ki Neymar

Evet ve arsenal'da Wilshere olabilir harika gelişiyor

1108 Mesaj
24 Kasım 2011; 16:36:45 

El Shaarawy (milan) CAM harika bir genç 5 yıldızlı yetenk becerisine sahip vuruslarıda idare eder, Fran Mérida CAM (Atletico madrid) bir sezon beklemenız gerekıyor cunku kıralık başka bir takımda... Bu oyuncuda hızlı,hırslı ve harika şutları var uzak yakın affetmez forvet arkası iyi oluyor... Tom Cleverly CM (Manchester United) her yerde oynatın sağlam bir oyuncu yine. Zhano Ananidze CAM (Spartak Moskovda) uçuyor resmen bu çocuk =) Aaron Ramsey CM (ARsenal) var bide bu çocukta iyi hemde pahalı ;) Extra olarak Lukaku(ST), Balotelli(ST), Delfouneso(ST), Jordan Ayew(ST), Delph(CM), Ogbonna(CB), Fabio(LB), Kolodziejczak (LB yada RB) gibi genç oyuncularıda tavsiye ederim. Çokta zevkli oluyor gençlerle oynamak... Bu arada hepsinin yüzü birebir benziyor bende öyle bir huy var yüzü benzemeyen oyuncuyu oynatmam!!! Sizinde bildiğiniz genç, yüzü benzeyen ve iyi gelişen oyuncular varsa paylaşın arkadaşlar =) Özellikle seri-hızlı bir forvet arıyorum...

5668 Mesaj
24 Kasım 2011; 20:12:52 

quote:

Orijinalden alıntı: Aumar

El Shaarawy (milan) CAM harika bir genç 5 yıldızlı yetenk becerisine sahip vuruslarıda idare eder, Fran Mérida CAM (Atletico madrid) bir sezon beklemenız gerekıyor cunku kıralık başka bir takımda... Bu oyuncuda hızlı,hırslı ve harika şutları var uzak yakın affetmez forvet arkası iyi oluyor... Tom Cleverly CM (Manchester United) her yerde oynatın sağlam bir oyuncu yine. Zhano Ananidze CAM (Spartak Moskovda) uçuyor resmen bu çocuk =) Aaron Ramsey CM (ARsenal) var bide bu çocukta iyi hemde pahalı ;) Extra olarak Lukaku(ST), Balotelli(ST), Delfouneso(ST), Jordan Ayew(ST), Delph(CM), Ogbonna(CB), Fabio(LB), Kolodziejczak (LB yada RB) gibi genç oyuncularıda tavsiye ederim. Çokta zevkli oluyor gençlerle oynamak... Bu arada hepsinin yüzü birebir benziyor bende öyle bir huy var yüzü benzemeyen oyuncuyu oynatmam!!! Sizinde bildiğiniz genç, yüzü benzeyen ve iyi gelişen oyuncular varsa paylaşın arkadaşlar =) Özellikle seri-hızlı bir forvet arıyorum...

Forvete Christian Benitez'i alabilirsin hızlı,güçlü,seri bir forvet hava toplarındada iyidir kısa boylu ama çok iyi zıplıyor
Hızlı,seri bir forvet olarakta Weliiton'uda alabilirsin bu adamda istemediğin kadar hız,serilik,bitiricilik yani tam senin istediğin oyuncu bu

1066 Mesaj
25 Kasım 2011; 16:23:33 

Welliton

Tanrının sevgisinden en çok bahsedenler, tarih boyunca insan özgürlüğüne ve mutluluğuna en derin nefreti gösterdi. - E. Haldeman-Juliu

Breaking Bad. The Walking Dead. Arrow. Prison Break. Spartacus 1-2-3. Merlin. Lost.The Mentalist.Unsere Mütter , unsere Vater

1108 Mesaj
25 Kasım 2011; 18:28:51 

quote:

Forvete Christian Benitez'i alabilirsin hızlı,güçlü,seri bir forvet hava toplarındada iyidir kısa boylu ama çok iyi zıplıyor
Hızlı,seri bir forvet olarakta Weliiton'uda alabilirsin bu adamda istemediğin kadar hız,serilik,bitiricilik yani tam senin istediğin oyuncu bu

suratları benziyormu bari =)

5668 Mesaj
25 Kasım 2011; 20:36:56 

quote:

suratları benziyormu bari =)

evet benziyor bence paran yeterse almalısın welliton neymar kadar yetenekli ama onun gibi pahalı değil

5668 Mesaj
25 Kasım 2011; 20:40:27 

quote:

evet benziyor bence paran yeterse almalısın welliton neymar kadar yetenekli ama onun gibi pahalı değil

http://www.youtube.com/watch?v=uLU-tIBB8Aw şu videoyu izle görürsün neymardan bile daha iyi bence

1108 Mesaj
26 Kasım 2011; 0:39:36 

Welliton 24 yaşında =) Benim genç kategorime girmiyor aslında genç ama benim takım full 20 yaş altı max 21 :) Öyle bir huyum var bu tarzda keşfettiğiniz bir futbolcu varsa süper olur... Sizin kendi keşifleriniz... Mesela ben El sharaawy Ananidze ve Coutinho gibi gençleri buldum kendim hemde =) Forvet aramaya devam ediyorum bulursam sizle paylaşcam direk ... İyi oyunlar herkze...

465 Mesaj
26 Kasım 2011; 3:38:10 

Erik Lamela ;) 18 yaşında galiba ve 4 sezon sonra 85 oluyor overalı ;) cam ama çok mevkide oynuyor çokta golcü ;)

5668 Mesaj
26 Kasım 2011; 8:20:42 

T.Elyounusi ST RW LW LM oynayabiliyor çok hızlı bir oyuncu 23 yaşında

5668 Mesaj
26 Kasım 2011; 8:23:04 

Steve Naismith 25 yaşında CF

5668 Mesaj
26 Kasım 2011; 8:31:10 

Andre Schürrle 21 yaşında ST hızlı tekniği yüksek bir oyuncu

5668 Mesaj
26 Kasım 2011; 8:33:37 

Madson 25 Yaşında LM hızlı bir oyuncu

5668 Mesaj
26 Kasım 2011; 8:37:50 

Çoğunuz biliyorsunuzdur Adel Taarabt ters ayağı kullanma yıldızı 5 skill levelde 5 şutları çok iyi çok iyi adam geçiyor hızlı çevik 22 yaşında CAM oynuyor 82 overall 20 m euro gibi bir fiyatı var bütçeniz varsa kaçırmayın her iki kanatta forvette oynayabilir

5668 Mesaj
27 Kasım 2011; 19:21:31 

eee kimse yok mu burda ?

153 Mesaj
27 Kasım 2011; 20:15:34 

Gökhan töre

1108 Mesaj
28 Kasım 2011; 12:05:28 

Valla dediğim gibi max 21 yaş oyunculara bakıyorum :) Bilinmedik olanları arıyorum... Ve suratı benzeyen oyuncuları :) Muniain gibi felan ...

5668 Mesaj
29 Kasım 2011; 10:22:15 

quote:

Valla dediğim gibi max 21 yaş oyunculara bakıyorum :) Bilinmedik olanları arıyorum... Ve suratı benzeyen oyuncuları :) Muniain gibi felan ...

ben suratına bakmam pek iyi oynasın yeter manken mi bu suratını napcan ?

1108 Mesaj
29 Kasım 2011; 13:27:55 

quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

ben suratına bakmam pek iyi oynasın yeter manken mi bu suratını napcan ?

Gol atınca onu koşturacan hoplatcan zıplatcan :) Suratı benzemeyınce ne halta yarar o :D Gerçekçiliği ön planda tuttugum için :)

2096 Mesaj
29 Kasım 2011; 15:37:41 

Tabi ki Mario Götze.Ve Eriksen.Bu ikisi müthiş.Neymar dışında 2 Brezilyalı daha vardı çok genç.İsimleri gelmedi aklıma.

Gökhan Töre'de çok iyi.Wilshere olabilir.Aklıma geldikçe yazarım ama ilk yazdığım ikili harika.Aynı tip oyuncu, ikisinden birini alırsınız.

5668 Mesaj
30 Kasım 2011; 8:20:56 

quote:

Gol atınca onu koşturacan hoplatcan zıplatcan :) Suratı benzemeyınce ne halta yarar o :D Gerçekçiliği ön planda tuttugum için :)

Ben gol sevinçlerini bi türlü yapamıyorum öyle basıyorum oluyor bi tane

5668 Mesaj
1 Aralık 2011; 2:11:05 

Arkadaşlar bildiğiniz genç ve yetenekli oyuncular varsa lütfen paylaşın Fifa 12 oynayan arkadaşlarım adına yararınız olur

2096 Mesaj
1 Aralık 2011; 12:11:47 

Birader paylaştık ya sende uzattıkça uzatıyorsun.En az 20 oyuncu var konuda.

1108 Mesaj
1 Aralık 2011; 18:13:07 

quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Pardon ama Başlığa bir bakar mısın ? Burası tartışma veya konuşma yeri... Fikri olan söyler ki fifa 12 çok yeni bir oyun uzatıladabilir...

5668 Mesaj
1 Aralık 2011; 19:44:11 

quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Uzatma gibi bir amacım yok hem koskoca oyun 20-30 oyuncudan mı ibaret istersen paylaşırsın istersen paylaşmazsın sana zorla söyle diyen yok zaten

27 Mesaj
2 Aralık 2011; 20:11:01 

nagotomo(inter)
santon(newcastle united)
tevez(manchester city)
alvarez(inter)
shaqiri(basel)
valentin stosker(basel)
wijnaldum(psv)
wijnaldum(az)
lucas(sao paulo)
ter stegen(mönchengladbach)
neymar(santos)

5668 Mesaj
2 Aralık 2011; 21:07:44 

quote:

Orijinalden alıntı: emirrgguney

nagotomo(inter)
santon(newcastle united)
tevez(manchester city)
alvarez(inter)
shaqiri(basel)
valentin stosker(basel)
wijnaldum(psv)
wijnaldum(az)
lucas(sao paulo)
ter stegen(mönchengladbach)
neymar(santos)

M.city'e Shaqiri'yi aldım iyi bir oyuncu hızlı ve çalımları iyi atıyor

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
1 gün 14 sa. 59 dk. kadarı kaldı.
3 Aralık 2011; 10:38:55 

A. Schürrle (B04 Leverkusen)
Renato Agusto (B04 Leverkusen)
Neymar

Çok genç yetenek olmasalarda muhteşem gelişiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevoluciónTR -- 3 Aralık 2011; 10:39:33 >

1108 Mesaj
3 Aralık 2011; 18:42:02 

Nicolas Boilesen (LB) Ajax , Adryan Oliveira Tavares (CAM) Flamengo bu oyuncu süper, Connor Wickham (ST) Sunderland, Julian Draxler (CAM) Schalke 04, Roderick Miranda (CB) Servette Fc Bu oyuncuda müthiş, Phil Jones (CB) Manchester United, Markus Henriksen (CM) Rosenborg BK, Afriyie Acquah (CM) Palermo, Jeffrey Bruma (CB) Hamburger SV, Lucas Piazon (CF) Sao Paulo, Emmanuel Riviere (ST) Toulouse FC bunlarıda deneyin...

465 Mesaj
4 Aralık 2011; 5:12:33 

frederik sorensen (cb) sorensen diye arattırınca çıkmaz büyük ihtimal çünkü o enteresan bi o harfi :D taarabt (cam), boilenesen (lb) anrea paloschi (st)
bana da iyi genç bir kaleci lazım arkaşlar gelişimi iyi olan ? de gea demeyin onu beğenmiyorum nedense oyunda çok basit goller yiyomuş gibi geliyo bana.

5668 Mesaj
4 Aralık 2011; 5:58:00 

quote:

Orijinalden alıntı: emil175

frederik sorensen (cb) sorensen diye arattırınca çıkmaz büyük ihtimal çünkü o enteresan bi o harfi :D taarabt (cam), boilenesen (lb) anrea paloschi (st)
bana da iyi genç bir kaleci lazım arkaşlar gelişimi iyi olan ? de gea demeyin onu beğenmiyorum nedense oyunda çok basit goller yiyomuş gibi geliyo bana.

joe hart çok iyi

5668 Mesaj
4 Aralık 2011; 6:00:19 

quote:

joe hart çok iyi

taarabt'ın şutları ve çalımları çok iyi

687 Mesaj
5 Aralık 2011; 10:24:10 

İngiltere Championship ekiplerinden Crystal Palace takımından Zaha'yı transfer edin bence.Çok hızlı.Overali 64.

5668 Mesaj
5 Aralık 2011; 19:27:21 

Zaha mı daha önce hiç duymadım fiziki olarak iyi mi ?

687 Mesaj
6 Aralık 2011; 11:42:02 

quote:

Zaha mı daha önce hiç duymadım fiziki olarak iyi mi ?

Ben de crystal palace-man united maçında gördüm.Adam tek başına mahfetti man unitedi.Hemen baktım fifadan.Dayanıklılığı ve fizik gücü 75'miş.Hızlanma 85, koşma hızı 82'ymiş.Daha 17 yaşında. Az gelişse hızı 90'a vurur.Skill movies 4 yıldızlı.Maçta aynı ronaldo gibiydi.Çalımları filan.Bence 5 yıldız olabilirdi ama 4 yıldız da yeter ona.Oynadığı mevkiler forvet, sağ açık, sol açık.Hızlı olduğundan kanatlarda da r