Şimdi Ara

FIFA 12-13 GENÇ YETENEKLER(ANA KONU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
233
Cevap
4
Favori
32.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 4. SAYFADAN İTİBAREN FİFA 13' E DEVAM EDİLMEKTEDİR

Evet arkadaşlar herkes buraya Career'de beğendiği,gelişimi iyi olan potansiyeli yüksek oyuncuları yazsın

Fifa 12 ve Fifa 13 konuları birleşmiş bulunmaktadır. Bu nedenle bir futbolcu hakkında birşey söyleyecekseniz mesajınızın ilk başına '' Fifa 13' te'' veya ''Fifa 12'de '' diye belirtiniz.

Anasayfa ileride güncellenecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hümiyettin -- 14 Mart 2013; 12:12:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ---Twilight---

quote:

Orijinalden alıntı: Aumar

quote:

Orijinalden alıntı: ---Twilight---

quote:

Orijinalden alıntı: Aumar

El Shaarawy (milan) CAM harika bir genç 5 yıldızlı yetenk becerisine sahip vuruslarıda idare eder, Fran Mérida CAM (Atletico madrid) bir sezon beklemenız gerekıyor cunku kıralık başka bir takımda... Bu oyuncuda hızlı,hırslı ve harika şutları var uzak yakın affetmez forvet arkası iyi oluyor... Tom Cleverly CM (Manchester United) her yerde oynatın sağlam bir oyuncu yine. Zhano Ananidze CAM (Spartak Moskovda) uçuyor resmen bu çocuk =) Aaron Ramsey CM (ARsenal) var bide bu çocukta iyi hemde pahalı ;) Extra olarak Lukaku(ST), Balotelli(ST), Delfouneso(ST), Jordan Ayew(ST), Delph(CM), Ogbonna(CB), Fabio(LB), Kolodziejczak (LB yada RB) gibi genç oyuncularıda tavsiye ederim. Çokta zevkli oluyor gençlerle oynamak... Bu arada hepsinin yüzü birebir benziyor bende öyle bir huy var yüzü benzemeyen oyuncuyu oynatmam!!! Sizinde bildiğiniz genç, yüzü benzeyen ve iyi gelişen oyuncular varsa paylaşın arkadaşlar =) Özellikle seri-hızlı bir forvet arıyorum...

Forvete Christian Benitez'i alabilirsin hızlı,güçlü,seri bir forvet hava toplarındada iyidir kısa boylu ama çok iyi zıplıyor
    Hızlı,seri bir forvet olarakta Weliiton'uda alabilirsin bu adamda istemediğin kadar hız,serilik,bitiricilik yani tam senin istediğin oyuncu bu

suratları benziyormu bari =)

evet benziyor bence paran yeterse almalısın welliton neymar kadar yetenekli ama onun gibi pahalı değil

http://www.youtube.com/watch?v=uLU-tIBB8Aw şu videoyu izle görürsün neymardan bile daha iyi bence

• Ve sıcak sıcak oyuncular geldi hepsinin faceside benziyor =)
    Oyuncu ismi Mevki Oynadığı Takım Yaş Overall Son gelişim
    Thomas Necid ST CSKA Moskova 21 76 83
    Alberto Paloschio ST Chievo Verona 21 74 86
    Levan Mchedlidze ST Empoli 21 64 84
    Nadir Minotti CAM Atalanta 19 64 84
    Marcelo Estigarriba LM Juventus 23 76 86
    Bruno Ulvini Bartolonça CB Sao Paulo 20 66 86
    Alessio Cerci RW Fiorentina 23 78 88
    Luc Castaignos ST Inter 18 72 85
    Fabio Borini ST Roma 20 72 84
    Francesco Acerbi CB Chievo Verona 22 72 85
    Willian Jose Da Silva ST Sao Paulo 19 72 85

farklı oyuncuları merak edenler http://www.fifafanatic.com/fifa-12-best-young-players/ bu siteden bulabilirsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aumar -- 8 Aralık 2011; 13:35:05 >

• filipe ramos
    sag kanat uronen
    sol kanat i.mbaye
    cb n.ake
    cb.zouma
    rdm.n.welbecek
    ldm.bouy
    ram.deulofeu
    lam adryan kesinlikle tavsiye ederim
    ls.benzio
    ademilson
    ilk 11

simdi yedekleri bulup gelistircem
    yedek kaleci aldim demin
    leali
    cam fernando canesin

ben genelden burdan buluyorum oyunculari tavsiye edebilirim sizlerede
    http://paulvi.nl/fifa/

ben genelde genc oyuncular bakiyorum yasi ufak onlari gelistirmek zevkli oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorpionnn -- 2 Eylül 2013; 23:48:38 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.