Şimdi Ara

[ Nokia 701 { Belle FP2 - 1.3 GHz | 3.5' nHD IPS-LCD | 8MP - 720p | 8GB | NFC ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.408
Cevap
2
Favori
82.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sistem Özellikleri
  • UI: Nokia Belle Feature Pack 2
  • CPU: 1.3 GHz ARM11
  • GPU: 128 MB LPDDR2 RAM'li Broadcom BCM2763 @250 MHz
  • RAM: 512 MB
  • ROM: 1 GB

Şebeke Özellikleri
  • 2G: GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
  • 3G: HSDPA 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100

Fiziki Özellikler
  • Boyutlar: 117.2 x 56.8 x 11 mm
  • Hacim: 64 cc
  • Ağırlık: 131 g

Ekran Özellikleri
  • Tipi: LED arka aydınlatmalı IPS panelli ClearBlack LCD
  • Corning® Gorilla® Glass
  • 1000 nit parlaklık
  • Çözünürlük: 16:9 nHD (640 x 360 piksel)
  • Boyut: 3.5 inç (~210 PPI)
  • Renk Derinliği: 16M
  • Dokunmatik: Kapasitif algılayıcı, Multi-touch desteği
  • Ek Özellik: Yakınlık sensörü, ışık sensörü, ivme sensörü

Hafıza Özellikleri
  • Dahili Hafıza: 8 GB
  • Harici Hafıza: Maksimum 32 GB

Bağlantı Özellikleri
  • GPRS: Class 33
  • EDGE: Class 33
  • 3G: HSDPA 14.4 Mbps, HSUPA 5.76 Mbps
  • WLAN: Wi-Fi 802.11 b/g/n
  • Bluetooth: v3.0
  • NFC desteği
  • USB: microUSB v2.0, USB OTG
  • 3.5 mm Kulaklık Girişi: Var
  • TV Çıkışı: Var

Görüntüleme Özellikleri
  • Kamera: Sabit odaklı 8 MP (3264 x 2448)
  • Flaş: Çift LED
  • Dijital Zoom: 2x
  • Ek Özellik: Konum işleme, yüz tanıma
  • Video: 720p@30fps
  • Ön Kamera: VGA

Güç Yönetimi
  • Batarya: BL-5K 3.7V 1300mAh
  • Bekleme Süresi: 504 saat (2G) / 551 saat (3G)
  • Konuşma Süresi: 17 saat (2G) / 6 saat 45 dakika (3G)
  • USB'den Şarj: Var

Diğer Özellikler
  • Radyo: Stereo FM, RDS destekli
  • FM verici
  • GPS: Var, A-GPS destekli
  • Dijital Pusula
  • Gürültü engelleyici ikinci mikrofon

http://www.nokia.com.tr/cep-telefonlari/tum-modeller/nokia-701/teknik-ozellikler
    http://europe.nokia.com/find-products/devices/nokia-701/specifications
    http://www.developer.nokia.com/Devices/Device_specifications/701/
    http://press.nokia.com/wp-content/uploads/mediaplugin/doc/data-sheet_nokia-701.pdf

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 18 Ekim 2012; 9:55:47 >

• Güzel konu olmuş.İlerleyen zamanlarda konunun sayfalar tutacağına emin gibiyim.

edit:Sar değeride inanılmaz düşükmüş 0.69w/kg
    http://sar.nokia.com/sar/index.jsp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SystemApps -- 30 Ekim 2011; 0:05:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SystemApps

Güzel konu olmuş.İlerleyen zamanlarda konunun sayfalar tutacağına emin gibiyim.

Evet SAR değeri çok düşük. Sayfalar tutar mi bilemem artık :) Pek sanmıyorum ama neyse :) Neticede C6-01 ve C7 ile millet zaten alacağını aldı. Bu saatten sonra onlar kadar rağbet görür mü bilmiyorum. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: SystemApps

Güzel konu olmuş.İlerleyen zamanlarda konunun sayfalar tutacağına emin gibiyim.

sar değeri bir çok kullanıcı tarafından göz ardı edilmesine karşın telefon seçiminde en önemli unsurlardan biri. Zira kulağınızda radoaktif madde taşımak istemez kimse . Samsung bu konuda çok dikkatli bir firma. Nokia da öyle. ama e serisinin bazı üyelerinde buna dikkat etmediler ne yazıkki. Örn. e71. sar değeri 1.53 ülkemizde satılan model. Birde 1.27lik başka modeli var e71in.

Not: İmzana bayıldım

• Bu ürün ne zaman piyasaya çıkıyor??? kesin net bir tarih var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardaonline

Bu ürün ne zaman piyasaya çıkıyor??? kesin net bir tarih var mı?

Yeni yıla girmeden piyasada olurlar. Tahminimce bu ay içinde gelebilir. Olmadı aralıkta burda.
  • Fiyatı ne kadar olur ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: azizerkan07

Fiyatı ne kadar olur ki ?

750-800 arası bir fiyattan girer sanırım.
  • belleli cihazların çıkması ile belle yazılımı da piyasaya sürülür bence diğer s3 cihazlar için..o da en geç aralık sonu olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

quote:

Nokia 700 yaklaşık 900 TL'ye denk geliyo.Bu en az 1000 tl olur.Ayrıca C7' 700-800 lira.Sonuç olarak unutun :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: createemir

quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

quote:

Nokia 700 yaklaşık 900 TL'ye denk geliyo.Bu en az 1000 tl olur.Ayrıca C7' 700-800 lira.Sonuç olarak unutun :D

603 650-700 arası olacak. bunun da pek bi fazlası yok donanım olarak. o kadar fark olmaz yanlış mıyım?
  • NOKIA 603 ve NOKIA 700 Modelleri Türkiye stoklarına girmeye başladı. NOKIA 600 iptal edildi.Hepsiburada ve hizlial'da mevcut.

NOKIA 603 - 689 TL
    NOKIA 700 -798 TL

Büyük ihtimalle NOKIA 701 - 850 TL civarında olacak piyasaya çıkınca.

Symbian Belle de ülkemize girmiş oldu bu telefonlarla beraber, ama indirmeye ne zaman sunulur eski teller için bilinmez.

Telefonlar şu an'a kadar NOKIA'nin en hizli işlemci ve grafik kartına sahip telefonları. 5800'ı sattım şimdi ne alsam diye düşünüyorum.
    NOKIA 603'ün flaşı ve ön kamerası yok, Nokia 700'ün SAR değeri çok yüksek ve ön kamerası yok,batarya yetersiz gibi gözüküyor. 701'de hepsi mevcut. Fakat piyasaya çıkmadı.
  • tamda 700 modelini almaya hazırlanıyordum arkadaşın sar değerleri uyarısını farkettim, bu sar değerine önem vermek gerekiyor mu ?
    700 modelinde sanırım antensiz(kulaklık kullanmadan) radyoda dinlenebiliyor.

sar değerleri :
    Nokia 701 -> 0.69
    nokia 700 -> 1.43
    Nokia 603 -> 0.98
  • ben de alacaktım ama sar değeri çok yüksek, telefonla çok içli dışlı olduğumdan dolayı çok önemli benim için sar değeri. ayrıca 701 modelinde 700'ün aksine çift led flaş var, sar değeri düşük, ekran boyutu daha büyük (3.5 inç), görüntülü görüşme için ön kamera mevcut,8 mp camera(ikisinde de ne yazık ki autofocus yok) ve çok daha iyi batarya değerleri var. bence 701'i bekle derim.
    Samsung Galaxy W i8510 modeline de bakabilirsin, o da yeni girdi piyasaya, özellikleri müthiş ama yılların NOKIA kullanıcısı olarak android'e alışamamaktan korkuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardaonline -- 3 Kasım 2011; 22:50:34 >
  • android gibi spyware bir sistemi almayı bende istemiyorum, maalesef beklemeninde sonu yok..
    sar değeri uyarın için teşekkürler , eğer okumasaydım sipariş vermiştim..
  • jiroskop ve otofokus yok mu?
  • ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eP_362 -- 3 Kasım 2011; 23:45:34 >
  • ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eP_362 -- 3 Kasım 2011; 23:45:52 >
  • jiroskopu bilmem de otofokus yok yeni modellerinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardaonline

ben de alacaktım ama sar değeri çok yüksek, telefonla çok içli dışlı olduğumdan dolayı çok önemli benim için sar değeri. ayrıca 701 modelinde 700'ün aksine çift led flaş var, sar değeri düşük, ekran boyutu daha büyük (3.5 inç), görüntülü görüşme için ön kamera mevcut,8 mp camera(ikisinde de ne yazık ki autofocus yok) ve çok daha iyi batarya değerleri var. bence 701'i bekle derim.
    Samsung Galaxy W i8510 modeline de bakabilirsin, o da yeni girdi piyasaya, özellikleri müthiş ama yılların NOKIA kullanıcısı olarak android'e alışamamaktan korkuyorum.

700'de 2. kamera var mı yok mu bir belli değil. Kendi sitesinde video arama olduğu ve 2. kamera olduğu görünüyor ama çoğu yer yok diyor.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.