Şimdi Ara

Nokia'nın en iddialı telefonu Lumia 800 mercek altında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
1
Favori
55.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nokia uzun süredir merakla beklenen Windows Phone işletim sistemli yeni nesil akıllı telefonlarını tanıttı. Biz de önümüzdeki aylarda Nokia'nın amiral gemisi olarak görev yapacak Lumia 800'ü dünya lansmanında kullandık. Nokia tarafından şimdiye kadar üretilen en iyi akıllı telefon olarak gösterilen Lumia 800, tasarım özellikleri ve güçlü işlemcisiyle dikkat çekmeyi başarıyor. Bu videomuzda Nokia'nın en iddialı telefonu Lumia 800'ü masaya yatırıyoruz.

• kim ne derse desin Nokia
  • Videoyu hala izliyorum ancak yazmadan duramadım; Girişte başkan yardımcılarına yer verilen kısım mükemmel olmuş. Helal olsun Donanım Haber gerçekten farklı işler yapıyorsunuz.
  • Android yüklesinler, ekranı 5.0" yapsınlar, işlemciyi çift çekirdekli yapsınlar, kameraya megapiksel yerine kocaman sensörler ve xenon flaş koysunlar, rami 1GB yapsınlar, şarjı 2 günü tamamlayabilsin, gorilla glass koysunlar, 2000TL anında onların.
  • değişik olmuş.
  • Şahsen ben telefonu beğendim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bende Yazılımcı Olucam

kim ne derse desin Nokia

ilgi çekmeye çalışıyorsunda sebep ne?

Telefonun albenisi var evet ama ekran bence 4''ten kücük olmamalıydı.Ve tek çekirdek 512 ram artık ezberledik.rakiplerinden daha iyi diyebileceğimiz bir özelliği yok.1.4 ghz işlemci dısında kaldıki onunda ne kadarını kullanabilir tek cekirdekle orasıda ayrı bi muallakta
  • biri bunlara desin öyle göbek atıp bağırıp haykırmakla olmuyor bu işler :) önce telefeonun kendisi bağırması gerekir.
    nokia rakiplerini takip ediyor havası var iphone galaxys2 yi geçmesi çok zor
  • Güzel bir tasarım , donanımla nasıl rezil edilebilir .
    Ahan da aynen böyle ...
  • Tarayıcı gerçekten çok akıcıymış.
  • hepsi tamam da bu başkan yardımcısı niye yırtınıyo hoca :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Anonymous

Android yüklesinler, ekranı 5.0 yapsınlar, işlemciyi çift çekirdekli yapsınlar, kameraya megapiksel yerine kocaman sensörler ve xenon flaş koysunlar, rami 1GB yapsınlar, şarjı 2 günü tamamlayabilsin, gorilla glass koysunlar, 2000TL anında onların.

düzenli çalışıyor musun böyle şaçmalamak için?
  • Alet windows phone 7.5 olduğundan donanım kısıtlamaları var. Bakarsanız zaten windows phonelar hep aynı donanım.
    Ama telefon güzel windows güzel bir arayüz yapmış. Androidde çok alışmamış olsaydım almayı düşünebilirdim.
    Gerçi androidin verdiği her şeyi verebilirse yine düşünebilirim, her ne kadar çok zor olsada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi catastrop -- 29 Ekim 2011; 22:57:05 >
  • amiral gemiyi bırakın bundan tekne bile olmaz.. nfc yok.. kendine has bir arayüz yok.. 1 gb ram yok.. çift çekirdek işlemci yok.. 1080p video kaydı yok... nokia beni bile kaybedeceksin beee !!!
  • Nedir bu çift çekirdek işlemci, 1-2 gb ram hastalığı anlamıyorum.Telefon bu haliyle son derece akıcı ki yanlış bilmiyorsam wp 7.5in de donanım kısıtlaması var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luc4sHood -- 29 Ekim 2011; 12:48:24 >
  • bari videonun başındaki yöneticilerin şaklabanlık yaptıklarına dyseydi, wp 7.5 den başka rakiplerinden bir artısı yok, tamam genel kullanım olarak donanım yetebilir ama hala bir adım geride kaldı ki ekran biaz daha büyük tutulup çözünürliük de arttırılabilirdi millet artık 720p telefon yapıyor
  • This is awesome
  • Bence Nokia iyi çok iyi bir yolda. Silverlight ile birleşince kendini çok daha ileri atacagını düşüyorum. En azından Samsung gibi işlemci ram yükselterek bi telefon ortaya çıkartmıyor. Telefon çok güzel çizgilere sahip.
  • iste size hiz testi: Nokia Lumia 800 vs Galaxy SII
    http://www.youtube.com/watch?v=8NuzEAQLyKw&feature=related
  • Telefonu alasım geldi. Neden bilmiyorum ama hoşuma gitti
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.