skype goruntu sorunu
5 Cevap5752 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

3528 Mesaj
29 Ekim 2011; 21:22:46 

acelyle açtım konuyu konunun yeri burası olmayabilir. skypede kamera gorunuyor ama yanlış bi ayar yaptım galiba kamera goruntusu yerine bi resim gidiyor.mikrofon dan ses gidiyor kamerayı da var olarak gorunuyor ama konuşma sayfasında kamera yerine resim bunu nasıl duzeltırım acaba

10133 Mesaj
29 Ekim 2011; 21:33:00 

Webcam Driverlarınız yüklü mü?Messenger'da da görüntülü arama yaparken böyle bir sorun oluyor mu?Aramayı yaparken,görüntülü arama olarak mı başlatıyorsunuz?

When I started this story, I did not think it would span a life time. But I soon discovered it would span many more.
I knew, I would not have enough time to give everything to you. Now, I worry I do not have time to do give anything to you. But your craving within me augments you again.
From the dawn of time to the end of days, I will have to run, away. I want to feel the pain and the bitter taste of the separation on my heart, again...
I'm frozen to the bones, I am. I can't remind your eyes, your face. Don't let me die here.
Forever yours, Kış Güneşi...

3528 Mesaj
29 Ekim 2011; 21:39:23 

quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

Webcam Driverlarınız yüklü mü?Messenger'da da görüntülü arama yaparken böyle bir sorun oluyor mu?Aramayı yaparken,görüntülü arama olarak mı başlatıyorsunuz?

driverim yüklü messenger de de aynı sorun oldu şimdiigörüntülü başlatıyorum

10133 Mesaj
29 Ekim 2011; 21:50:37 

quote:

Orijinalden alıntı: tolgatunalı99

driverim yüklü messenger de de aynı sorun oldu şimdiigörüntülü başlatıyorum

Sorunun program ayarlarından olmadığını anlamıs olduk.Driverlarınızı güncelleştirin,olmazsa kaldırıp tekrar yükleyin.Bir de Skype'ın açılışında üst menüde beliren izin isteklerine onay verin.

When I started this story, I did not think it would span a life time. But I soon discovered it would span many more.
I knew, I would not have enough time to give everything to you. Now, I worry I do not have time to do give anything to you. But your craving within me augments you again.
From the dawn of time to the end of days, I will have to run, away. I want to feel the pain and the bitter taste of the separation on my heart, again...
I'm frozen to the bones, I am. I can't remind your eyes, your face. Don't let me die here.

3528 Mesaj
29 Ekim 2011; 22:08:49 

quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

Sorunun program ayarlarından olmadığını anlamıs olduk.Driverlarınızı güncelleştirin,olmazsa kaldırıp tekrar yükleyin.Bir de Skype'ın açılışında üst menüde beliren izin isteklerine onay verin.

kaldırıp yukledım oldu. çok teşekkür ederim ama neden bole olmuş olabilişr

10133 Mesaj
29 Ekim 2011; 22:11:27 

quote:

Orijinalden alıntı: tolgatunalı99

kaldırıp yukledım oldu. çok teşekkür ederim ama neden bole olmuş olabilişr

Rica ederim.Yüklediğiniz Yazılımlar/Driverlar kimi zaman diğer Yazılımlarla çakışabiliyor,Driver ayarlarına veya kayıt girdilerine etki edebiliyor ki olağan bir durum.Sıkıntı yok ı

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » skype goruntu sorunu
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.344