Şimdi Ara

FIFA 12'de 4. Haftanın En Güzel Golleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
4.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
        EA Sports, her hafta oyuncuların sunuculara yüklediği gollerin en iyilerini ayıklayıp bunu bir video olarak sunma geleneğini sürdürüyor.

Bu haftaki FIFA 12 videosunda yine birbirinden ilginç, birbirinden şahane bir goller var. Defansı çalım manyağı tutan oyunculardan ceza sahasının uzaklarından atılan müthiş gollere kadar çok güzel hareketler bu videoda.

FIFA 12, geçtiğimiz ay çıktı ve şimdiye dek ilk ayında 5 milyon adet satmayı başardı. EA Sports, oyuna olan ilgiden memnun:

• Video oynatıcıda problem var diyor..
  • quote:

Video oynatıcıda problem var diyor..

Chrome kullan
  • Tamam benimde güzel gollerim var ama 2.goldaki çalımlamaları yapanlara imreniyorum. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetpoForget

Tamam benimde güzel gollerim var ama 2.goldaki çalımlamaları yapanlara imreniyorum. :)

aynen bende. ben bu hareketleri antreman modunda bile adam gibi yapamıyorum. adamlar maç esnasında yapıyo üstüne bide gol atıyolar :)
  • Video oynatıcıda problem var diyor..
    Chrome kullan sende bizim gökçek gibi evi su basarsa üst komşuya çık
  • 2.si gol olmamışki direkten dönmüş :D
  • bu golleri izleyince hemen açasım geldi. head to head sezondan 5 ligdeyim şimdilik

bu gollerden canlı ilzemek isteyen olursa;

origin id: mayhemdemo
  • hani amerikan güreşleri gibi, formalite icabı yani.ama bakıyosun ki gerçekten izleyen bi sürü avanak var.
    ama fifanın avanakları daha fazla..
  • @clearmen

bir yoruma bu kadar güldüğümü hatırlamıyorum :) zekan kaçıncı derecede geri anlamış olduk. tamam pesçisinde git forumunda yorum yap gelip bu yorumu burada yaparsan geri zekalı durmununda gerisine düşersin.
  • ben konsolda bu hareketleri yapamıyorum adamlar pc de nasıl yapıyor :D
  • Sonu mükemmel adam kale dibinde topu dışarı atıyor =)=)
  • @hakani85
    çok mu güldün?:)
    avanak derken seni kastetmemiştim:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.