Şimdi Ara

War in the North'a Mükemmel Bir Çıkış Videosu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Yapım sürecindeyken çıkış tarihi çeşitli nedenlerden dolayı sürekli değiştirilen Lord of the Rings: War in the North'un çıkışına nihayetinde yaklaşıyoruz. 4 Kasım'da PC, PS3 ve X360 için çıkacak olan War in the North için mükemmel bir çıkış videosu yayınlandı.

Lord of the Rings evrenini tek kişilik senaryo moduna dayalı bir RPG oyunu olarak bizlere gösterecek olan War in the North'un çıkış videosunda ilk olarak, oynanabilir karakterler gösteriliyor. Oynanabilir karakterler arasında insan olarak okçu, Elf olarak büyücü, Dwarf olarak ise savaşçı sınıflar bulunuyor.

Üç kişiye kadar co-op desteği de sunacak olan War in the North'un çıkış videosunda oyun içerisinden farklı farklı savaş sahneleri gösteriliyor. Videouyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

• bana göre dünyanın şüphesiz en iyi yapma efsanesi yüzüklerin efendisi serisidir.
  • awesome
  • Bunun neresi güzel orta dünyada ejderhanın ne işi var
  • dehard git bi cay koy sen ne işimi var the hobbiti okumamışın sende ejder olmazmı orta dunyada
  • quote:

Orijinalden alıntı: dehard

Bunun neresi güzel orta dünyada ejderhanın ne işi var

Orta dünyada sadece Yüzüklerin Efendisi kitap serisindeki ırklar yok. Ejdarhalar hatta Vampirler bile var Tolkien amcamız yazmış bi ara bakmalısın bence :)
  • Demekki hobbitte varmış ben onu okumadım yüzüklerin efendisi serisini okudum onda yok o zaman adama demezlermi sen yüzüklerin efedisi serisini mi yapıyorsun hobbitti mi çorba yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolwerine0

awesome

Canım kardeşim kafanmı güzel?
    Smaug yokmu Dragoich yokmu? Git kitapları okuda öyle yorum yap.. 2.5 tl'ye korsan cd almak kolay hey allahım ne cahil insanlar var.
  • orda 25.11.11 yazıyo yaa en son bombalıyacam wb yi :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: dehard

Demekki hobbitte varmış ben onu okumadım yüzüklerin efendisi serisini okudum onda yok o zaman adama demezlermi sen yüzüklerin efedisi serisini mi yapıyorsun hobbitti mi çorba yapıyor

Silmarilliom, Hobbit hatta yüzüklerin efendisi kitabında da bahsediliyodu ejdarhalardan. Ama bence yinede Lord Of The Rings yerine Middle Earth olabilirdi oyunun ismi gerçi hikaye kısmını henüz bilmiyoruz belkide üçlemeyle bağlantılıdır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.