Samsung Galaxy i8150 W (HepsiBuradaya Gelmis)
82 Cevap55031 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

4086 Mesaj
28 Ekim 2011; 14:33:59 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Arkadaşlar bu telefon Hepsiburada ya gelmiş. Nasıl acaba kullanan var mı bu telefonu?

Platform
3G Görüntülü Görüşme
Android 2.3 işletim sistemi (Gingerbread)<br><br>
Donanım
3.7" dokunmatik ekran
5 MP Led Flaşlı Otofokus kamera
1.4 Ghz üstün işlemci, 4 GB dahili hafıza
FM radyo, 3,5mm kulaklık girişi
Sosyal ağlar ve İletişim
Tek ekranda tüm sosyal ağları yönetme (Social Hub)
Push e-posta, Gmail
Bağlantı
Kablosuz internet (Wi-Fi), Mobil AP, A-GPS

http://www.hepsiburada....8150w&categoryId=371946

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HRNclk777 -- 28 Ekim 2011; 14:43:53 >

http://worth3d.blogspot.com/

213 Mesaj
28 Ekim 2011; 14:44:55 

Beklediğim telefondu, fiyatı az daha düşerse alabilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

3025 Mesaj
28 Ekim 2011; 15:09:07 

güzel degil malesef - puanımı aldı telefon

8 Çekirdek İşlemci (1,6 GHz Dört Çekirdek 1,2 GHz Dört Çekirdek) | 2 Gb Ram | Exynos 5 Octa 5410 | HSDPA 42.2 Mbps | Android 4.2.2 Jelly Bean | 2.600 Mah Li-Ion Battery | MicroSd
5 Inc Full HD Super Amoled Display | 1920 x 1080 Çözünürlük | 441 PPI Pixel Rate | 16 Million Colors | Corning Gorilla Glass 3 | 13 Mp Camera | Advanced Level Sensor's

4086 Mesaj
28 Ekim 2011; 15:14:01 

Galaxy W vs. S
http://www.gsmarena.com...one1=4114&idPhone2=3115

- W da flash var
- Kamera, Ram aynı
- W nun işlemcisi 1.4 ghz
- W nun ekran kalitesi düşük heralde (Capacitive touchscreen iymi kotumu anlamadım)
- W 3.7, S 4 inc ekran

http://worth3d.blogspot.com/

2262 Mesaj
28 Ekim 2011; 15:24:40 

Ekranı TFT

Samsung Galaxy SIII WHİTE 32GB + (32gb microSD)
General Mobile Discovery 16GB
Apple İPad 2 64GB 3G + WiFi
Asus ZenBooK UX31 İ7 13.3'' 256GB SSD

1371 Mesaj
28 Ekim 2011; 16:11:57 

Ekranı 3.7"- grorilla glass değil yani daha kolay çizilebilir- super amoled değil yani daha cansız bir görüntü - işlemcisi hızlı olsa da, gps'su Galaxy S'den düşük,100 lira pahalı da olsa galaxy S daha f/p duruyor

278 Mesaj
29 Ekim 2011; 17:05:34 

Benim anlamadığım bir olay var hepsiburada ve samsung türkiye sitelerindeki galaxy w resimlerinde 4 kapasitif tuşlu tasarım görünüyo,telpanın sitesinde ve yukarıda arkadaşın paylaştığı videolarda orta fiziksel tuş iki yan kapasitif tuşlu tasarım görünmekte...

278 Mesaj
29 Ekim 2011; 17:23:06 

Cihazın cpu ve gpu su galaxy s plus ile aynı, kamerada led flaş bulunuyo,diğer birçok özellik aynı
cihazın tek eksi gibi görünebilecek yönü süper amoled gorilla glass olmaması
hepsiburadadaki %10 world puan ve 100 tl hediye çeki kampanyası ile f/p da fena durmayacak gibi...

213 Mesaj
29 Ekim 2011; 17:29:04 

Sizce bu telefona ICS güncellemesi gelir mi? RSS, E-mail ve Twitter takibi, iyi bir internet performansı için bu telefonu almak istiyorum. Yeni model olduğu için de güncelleme açısında S ve S Plus'tan daha avantajlı galibA.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ismail Vilehand -- 29 Ekim 2011; 17:30:31 >

2262 Mesaj
29 Ekim 2011; 18:51:29 

quote:

Orijinalden alıntı: Ismail Vilehand

Sizce bu telefona ICS güncellemesi gelir mi? RSS, E-mail ve Twitter takibi, iyi bir internet performansı için bu telefonu almak istiyorum. Yeni model olduğu için de güncelleme açısında S ve S Plus'tan daha avantajlı galibA.

Avantajı felan yok. Bu da bi ara ürün olarak kalıcak. S -SII ler avantajlı. SL-plus - W ara ürün olarak kalıcak gibi

213 Mesaj
29 Ekim 2011; 19:50:32 

@FaruK_26
Fikriniz için teşekkür ederim. Herhalde şu anda beklemek en iyisi. Hangi firma, hangi ürüne güncelleme verecek, karman çorman oldu. Fakat üründe Touchwiz 4.0 olması da düşündürmüyor değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ismail Vilehand -- 29 Ekim 2011; 19:51:01 >

278 Mesaj
29 Ekim 2011; 20:08:07 

quote:

Orijinalden alıntı: FaruK_26

quote:

Avantajı felan yok. Bu da bi ara ürün olarak kalıcak. S -SII ler avantajlı. SL-plus - W ara ürün olarak kalıcak gibi

Arkadaşım galaxy s'in var diye yere göğe sığdıramıyorsun,galaxy s'in nasıl bi avantajı olabiliyo açıklarmısın ?

2262 Mesaj
29 Ekim 2011; 22:10:31 

quote:

Orijinalden alıntı: saubjk06

quote:

quote:

Arkadaşım galaxy s'in var diye yere göğe sığdıramıyorsun,galaxy s'in nasıl bi avantajı olabiliyo açıklarmısın ?

DEVELOPER A Bİ BAK İSTERSEN.S İLE SII KAC TANE ROM ÇEŞİDİ VAR. S VE SII GALAXY SERİSİNİN İSKELETİ. ÇIKACAK SIII TE BU İSKELETE DAHİL OLCAK. BANA SL-PLUS KAC MİLYON SATIGINI SÖYLESENE BUNLARA W DE DAHİL OLACAK.GALAXY S İM LE HAVA ATMISIM 2 LE KARDESİM S İLE SII 30MİLYONDAN FAZLA SATMIŞ CİHAZ. BUNLAR ARA ÜRÜN OLACAK.FORUMA Bİ BAK SL NİN YADA PLUS UN ANA KONUSU VARMI.BOŞ KONUSUYOSUN...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaruK_26 -- 29 Ekim 2011; 22:11:54 >

54 Mesaj
2 Kasım 2011; 16:45:04 

iphone 3gs mi sattım. bayrama kadar telefon almalıyım. yardım lütfen

formu biraz araştırdım ve donanım olarak i9000 in, diğer tek çekirdek işlemcili cihazlardan üstün olduğunu öğrendim. Yalnız telefon büyük mağazalarda ve büyük sitelerde yok hep yerine i9003 satıyorlar. Bu da bana sanki i9000 devri bitmiş gibi geliyor ve içimde 3.0 güncellemesi gelmezmiş gibi kuşkular doğuruyor. i9003 ün ise sanırım henüz kies te gingerbread güncellemesi dahi yok ve gps i kronik sorunlu. Bana galaxy s plus fiyatı da çok pahalı geldi . Sanki Galaxy w içlerinde en uygunuymuş gibi dursa da forumdan bu telefon için ses seda gelmiyor :(

325 Mesaj
16 Kasım 2011; 10:00:22 

telefonu elinize alıp kullanın derim. gerçekten muazzam bir alet. ekranına soluk diyen arkadaşım ürünü nerede gördün acaba?

RUHUMUZ OLMADAN SADECE BİRER MAKİNEYİZ
Alfa Romeo Giulietta 1400cc 170 bg

31 Mesaj
23 Kasım 2011; 14:42:00 

ben telefonu aldım gayet memnunum önceki telefonum galaxy ace ti
Telefon yaygınlaşmadığından ekran koruyuvu ve kılıf bulmak zor oluyor.

639 Mesaj
23 Kasım 2011; 20:39:55 

Bende ürünü tavsiye ederim. hemde şiddetle tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Cumhuriyet fikir serbestliği taraftarıdır.Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre saygı duyarız. " (ATATÜRK)

5 Mesaj
28 Kasım 2011; 20:59:17 

1 haftadır kullanıyorum, iyi ki burada yazılanları şimdi görmüşüm. aldanabilirdim yazılanlara ama şunu söyleyim ürünü görmeden sallamış yukarıdaki arkadaşlar. alın elinize bir bakın. ürünün tek dez avantajı henüz kendisine ait kılıf ve filmin olmaması. ama uyan bir sürü kılıf var. fiyat performans çok iyi...

47 Mesaj
29 Kasım 2011; 23:16:33 

5 gündür kullanıyorum yukarıdaki arkadaşlar cihazı kullanmadan konuşmuşlar galaxy sıı den sonra alınacak tek cihaz diyebilirim

1752 Mesaj
30 Kasım 2011; 0:21:39 

evet kardeşim bu telefonu kullanmayan salla ma sın . amoledle arasında bir fark göremedim. ekrani oldukça canlı ve yeterli. flash player 11.1 mevcut her türlü video yu siteyi sorunsuz açıyor. hatta facebook ta okey e bile oturdum. bugün nfs hot pursuit indirdim 300 mb 15 dakikada indirdim. eee daha ne olsun. Bu telefonu kesinlikle tavsiye ediyorum.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

23 Mesaj
3 Aralık 2011; 17:44:57 

Ben de bugün biraz inceleme fırsatı buldum. Arkadaşımda var bu telefondan. Ekran bence tatmin edici düzeyde ve cihaz gayet hızlı. Vatan'dan indirimli olarak 850 liraya almış. Ancak küçük bir sorunla geldi bugün bana. Müzik oynatıcısındaki kendi albüm kapağı olmayan şarkıların hepsine daha önce telefona attığı bir resim yerleşmiş ve o resim gitmiyor :D O resmi telefondan sildiği halde. Bir çözüm fikri olan var mı?

Samsung S8530 Wave II Ana Konu
İşletim Sistemi: Bada 2.0 || Uygulama Mağazası: Samsung Apps || İşlemci: 1 GHz ARM Cortex-A8 || Grafik İşlemci Ünitesi: PowerVR SGX540 || Chipset: Hummingbird || RAM: 512 MB || Ekran: Super Clear LCD || Dokunmatik: Kapasitif || Renk: 16 milyon || Ekran Çözünürlüğü: 480x800 piksel || Ekran Boyutu: 3.7 inç || Cam: Çizilmeye ve kırılmaya dayanıklı "Gorilla Glass" || Hafıza: 2 GB dahili hafıza + 8 GB hafıza kartı (32 GB'ye kadar da artırılabilir hafıza) || 3G: 3.6 Mbps indirme (download) hızı, 2 Mbps yükleme (upload) hızı || Bluetooth: 3.0 || Kamera: 5 MP (2592x1944), otofokus, LED flaş, 720p@30fps video kaydı.

118 Mesaj
4 Aralık 2011; 11:14:49 

Görüntülü görüşmeyi(skype, fring vb proğramlar değil) deneyen oldu mu? Androidlerin için tek bu telefonda var heralde. Nokia mı satıp androide geçmeyi düşünüyorum ama görüntülü konuşma yüzünden geçemiyorum.

hayatta ne olursan ol! Bir gün herkes solucan yemi olacak!

1 Mesaj
4 Aralık 2011; 20:54:21 

telefonun şarjı kaç gün gidiyor acaba ?

2042 Mesaj
6 Aralık 2011; 10:07:54 

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetufo

Görüntülü görüşmeyi(skype, fring vb proğramlar değil) deneyen oldu mu? Androidlerin için tek bu telefonda var heralde. Nokia mı satıp androide geçmeyi düşünüyorum ama görüntülü konuşma yüzünden geçemiyorum.

Skype android için görüntülü görüşme yapılabilen sürümünü yayınladı, sitesinde mevcut

2262 Mesaj
6 Aralık 2011; 13:05:29 

quote:

Orijinalden alıntı: Umit

quote:

Skype android için görüntülü görüşme yapılabilen sürümünü yayınladı, sitesinde mevcut

Hocam adam ne diyo sen ne diyosun.Arkadaş 3g şebeke üzerinden görüşme diyor.Skype her cihazda yok.

118 Mesaj
6 Aralık 2011; 14:07:25 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Umit

quote:

Hocam adam ne diyo sen ne diyosun.Arkadaş 3g şebeke üzerinden görüşme diyor.Skype her cihazda yok.

, rehberden kişiyi aramak istediğimde video arama seçeneğini soruyorum.

hayatta ne olursan ol! Bir gün herkes solucan yemi olacak!

26 Mesaj
6 Aralık 2011; 17:48:17 

Telefon gayet güzel. Hızlı çalışıyor. Ekran kalitesi düşündüğünüzden çok daha iyi.

Benim telefonla ilgili büyük bir sıkıntım var. Bazen şarjı hiç kullanmadan durduk yerde yarım günde bitiyor, ama bazen de akşama kadar sürekli telefonla konuşuyorum, sürekli exchange üzerinden emaillerim gelip gidiyor, sosyal hub vb sürekli açık, bir sürü sms geliyor ama akşam olduğunda sadece çok az pili azalmış oluyor.

Acaba bir sorun mu var yoksa pili inanılmaz çok yiyen bir uygulama açık mı kalıyor, ne oluyor anlamış değiliz.

Kullanan arkadaşlar, sizin piliniz ne kadar gidiyor? Neler kullanıyorsunuz?

7469 Mesaj
6 Aralık 2011; 18:34:09 

s2 de 1.2 ghz bunda 1.4 ghz ama videolara baktım s2 den daha yavaş çalışıyor ve fiyatıda yarı fiyatı derken anladımki bunun işlemcisi tek çekirdekmiş bence bunun 0 ını alana kadar 2. el s2 almak çok daha mantıklı. Çünkü arada ciddi farklar var. Hem fiziksel hem donanımsal.

İyiki burdaki yorumlara bakmamışım diyen arkadaşlar için söylüyorum. Buraya girenlerin çoğu telefonu galaxy serisi olduğu için s2 gibi telefonlarla kıyaslayarak onu söylüyorlar. Fakat bu telefon s2 yle falan kıyaslanmamalı. Kendi fiyat çerçevesinde kıyaslanmalı. Bir s2 kullanıcısının bu telefonu beğenmemesi çok doğal. İŞletim sistemi olarak farkı android 4.0 geldiğinde göreceğiz. Buna destek gelmeyeceği için işletim sistemide farklı olacak tamamen geriye düşecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmreFB1907 -- 6 Aralık 2011; 18:39:49 >

639 Mesaj
6 Aralık 2011; 23:24:47 

quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

s2 de 1.2 ghz bunda 1.4 ghz ama videolara baktım s2 den daha yavaş çalışıyor ve fiyatıda yarı fiyatı derken anladımki bunun işlemcisi tek çekirdekmiş bence bunun 0 ını alana kadar 2. el s2 almak çok daha mantıklı. Çünkü arada ciddi farklar var. Hem fiziksel hem donanımsal.

İyiki burdaki yorumlara bakmamışım diyen arkadaşlar için söylüyorum. Buraya girenlerin çoğu telefonu galaxy serisi olduğu için s2 gibi telefonlarla kıyaslayarak onu söylüyorlar. Fakat bu telefon s2 yle falan kıyaslanmamalı. Kendi fiyat çerçevesinde kıyaslanmalı. Bir s2 kullanıcısının bu telefonu beğenmemesi çok doğal. İŞletim sistemi olarak farkı android 4.0 geldiğinde göreceğiz. Buna destek gelmeyeceği için işletim sistemide farklı olacak tamamen geriye düşecek.

Nerden çıkarıyorsunuz w modeline csi 4,0 gelmeyeceğini. Sallamayın öyle. Yüzde 90 gelecektir. daha yeni 2.3.6 versiyonu yayınlandı.

Cumhuriyet fikir serbestliği taraftarıdır.Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre saygı duyarız. " (ATATÜRK)

7469 Mesaj
7 Aralık 2011; 0:03:02 

quote:

Orijinalden alıntı: lord987

quote:

Nerden çıkarıyorsunuz w modeline csi 4,0 gelmeyeceğini. Sallamayın öyle. Yüzde 90 gelecektir. daha yeni 2.3.6 versiyonu yayınlandı.

http://www.renkliweb.co...nlarin-tam-listesi.html

galaxy s2 nin altına 4.0 gelmeyecek. Zaten gelmemeside normaldir çünkü s2 düzeyinde telefonlar değil bunlar.

639 Mesaj
7 Aralık 2011; 9:03:55 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lord987

quote:

http://www.renkliweb.co...nlarin-tam-listesi.html

galaxy s2 nin altına 4.0 gelmeyecek. Zaten gelmemeside normaldir çünkü s2 düzeyinde telefonlar değil bunlar.

Allah aşkına sen bu haberden bunumu anlıyorsun. henüz onaylanmadı ibareleri var. daha düne kadar s2 de onaylanmamıştı. samsung diğer teller içinde çalışmalar devam ettiğini ve bunlarıda ilerki zamanlarda açıklayacağını söylüyor. kademe kademe açıklanıyor. htc dahil herkes kendi firmasından haber bekliyor. bana bir haber gösterirmisin s2 den baSka tele çıkmayacak diye. Birde bunlar s2 düzeyinde teller değil diyorsun se neo dahil son modellerin hepsine çıkarıyor peki onlar s2 düzeyinde tellermi. lütfen bilmeden yorum yapmayalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lord987 -- 7 Aralık 2011; 9:07:47 >

58 Mesaj
8 Aralık 2011; 18:44:25 

Aveasimmenu guncelleme hata:0 01 6985 diye sürekli bir hata mesajı alıyorum..yardımcı olabilecek varmı?

CANON EOS 600D 18-55 İS Canon EF-S 55-250mm f/4.0-5.6 IS

99 Mesaj
1 Ocak 2012; 15:11:55 

ekran tft değil S-LCD

137 Mesaj
24 Ocak 2012; 20:39:28 

Ben telefonun hiç bir eksi yanını göremedim çok kurcalamadım şu an 2. gününde batarya daha yarıya bile inmedi, ama çok telefonla görüşüyorum
Çok kibar ele tam oturuyor ve çok hızlı tavsiye edebileceğim bir telefon sensörler mükemmel hızlı 1.4 ghz işlemci var flash videolarda çok performanslı.

2464 Mesaj
24 Ocak 2012; 21:52:47 

fiyatı ne kadar bu telefonun ?

...

14 Mesaj
27 Ocak 2012; 17:00:21 

quote:

Orijinalden alıntı: pertry

Ben telefonun hiç bir eksi yanını göremedim çok kurcalamadım şu an 2. gününde batarya daha yarıya bile inmedi, ama çok telefonla görüşüyorum
Çok kibar ele tam oturuyor ve çok hızlı tavsiye edebileceğim bir telefon sensörler mükemmel hızlı 1.4 ghz işlemci var flash videolarda çok performanslı.

neo v mi galaxy wondermı diye düşünüyodum, dostum sana güvenerek yarın telefonu almaya gidiyorum

137 Mesaj
27 Ocak 2012; 18:28:20 

Kesinlikle pisman olmassiniz
hayirli olsun simdiden

903 Mesaj
14 Mart 2012; 0:49:13 

kullanan arkadaşlara bir sorum olacak. teamviewer ile bilgisayara bağlanıp bi denermisiniz? herhangi bir kasma takılma sorun oluyor mu bu benim için çok önemli. i9003 te oluyor ve bu benim için çok büyük bir sorun...

bir arkadaşım denerse çok makbule geçecek. sağolun şimdiden

S4 Telefon ise bugüne kadar kullandıklarım neydi? , onlar telefonduysa S4 Ne...

1752 Mesaj
14 Mart 2012; 1:15:51 

quote:

Orijinalden alıntı: NIGRA

kullanan arkadaşlara bir sorum olacak. teamviewer ile bilgisayara bağlanıp bi denermisiniz? herhangi bir kasma takılma sorun oluyor mu bu benim için çok önemli. i9003 te oluyor ve bu benim için çok büyük bir sorun...

yanlis yere yazmissiniz. galaxy w ana konusuna yazarsaniz yardimci olacaklardir...

http://mobile.donanimha...sp?m=54533667&p=3&f=188

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuncay_d -- 14 Mart 2012; 1:32:47 >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

325 Mesaj
14 Mart 2012; 18:06:25 

quote:

Orijinalden alıntı: NIGRA

kasıntı ile normal arasında diyebilirim

RUHUMUZ OLMADAN SADECE BİRER MAKİNEYİZ
Alfa Romeo Giulietta 1400cc 170 bg

1077 Mesaj
16 Mart 2012; 23:13:35 

wireless ı iyi çekmiyor diye okudum , doğrumudur acaba ?

1 Mesaj
25 Mart 2012; 0:29:23 

Söyle diyeyim .. Alalı 3gün oldu ,herşeyiyle 4-4'lük .. Hız-Ekran Kalitesi-Wi-Fi harika .. Yanlızca sorun şarj ! %70 parlaklıkta -enerji tasarrufu modunda , 1tam gün gitmiyor..(sadece Günde sadece 2-3konusma yaptığım halde) . 2-3yere danıstım 3-4gün sürekli şarj et şarjın dayanıklıgı artar dendi Şuan öyle yapıyorum .. Eğer bu şarj 1gün bu şekilde gitmeye devam ederse işimiz iş - Ram'in 175mb'den aşağı düştüğünü görmedim (System işlemleri sadece calısıyor) nedenini hala anlamıs değilim , bu ram'in böyle olmasında bir sorun olabilrmi ?

685 Mesaj
25 Mart 2012; 21:46:24 

Takip.

3 Mesaj
27 Mart 2012; 11:07:52 

arkadaşlar bu cihazın fiyatı nie böyle oynuyor hala anlamıs değilim piyasada hala 950 tl üzerinden satılıyor, neden böyle bir durum war acaba? arkadaş net üzerinden tel alınmaz diyor garanti sorunu çıkaracaklar die korkuyor.netten tel alsam telde sorun çıksa ben bu teli hangi telefoncuya götürcem diyor tatmin edici bir cvp verirmisin acaba

372 Mesaj
27 Mart 2012; 17:55:31 

hepsiburadada şuan 720tl

internetten alırsanız bozulursa. samsung yetkili servisine kargo ile gönderiyorsunuz.
kargo ederken gönderdiğiniz ürünü kargocunun yanında kendisine gösterip. açıklama kısmına imei no ve cihaz modelini yazarsanız.
hiçbir sorun olmaz. diyelim yolda kayboldu. elinizdeki kargo kağıdı ile kargo firmasını dava eder alırsınız aynı telefonu.

"Türk Milleti, kendinin ve memleketinin yüksek menfaatleri aleyhine çalışmak isteyen
bozguncu alçak, vatansız, milliyetsiz beyinsizlerin saçmalamalarındaki gizli ve kirli emelleri anlamayacak
ve onlara müsamaha edecek bir heyet değildir. K.Atatürk

2260 Mesaj
27 Mart 2012; 21:25:17 

Arkadaşlar bu cihaz neden yaklaşık 4 saate şarj oluyo ? Sizde de böyle bir durum söz konusu mu ?

PSN : besiktasss

...::: FiiO E12 Portable Headphone Amplifer :::...
...::: Audio Technica CKM99 & Sony MDR-V700DJ :::...
...::: Samsung 46C750 3D LCD TV & Vu+Duo HD Receiver :::...
...::: İphone 5S 16GB Gold & İpad 4 16GB+4G Black :::...
...::: PlayStation 4 500GB JetBlack :::...

30 Mesaj
4 Nisan 2012; 20:55:08 

s2 forever ... alacaksanız s2 alın başka telefon yok iphonmuş htc ymiş xperia arc mış hepsi hikaye telefon gibi telefon adam gibi telefon s2 iphonu ezer geçer be iphone telefon diyenlere şaşarım 2 milyar iphone vereceğinize 1500 s2 ye verin artı kılıf ekran koruyucu en kral oyunları da 100 lira ya alırsın heleki yandex yeni arayüz dagıttı bi kullanın derim deneyimi yaşayın :D

conquistador*

1985 Mesaj
5 Nisan 2012; 17:57:20 

quote:

Orijinalden alıntı: conquistador*

s2 forever ... alacaksanız s2 alın başka telefon yok iphonmuş htc ymiş xperia arc mış hepsi hikaye telefon gibi telefon adam gibi telefon s2 iphonu ezer geçer be iphone telefon diyenlere şaşarım 2 milyar iphone vereceğinize 1500 s2 ye verin artı kılıf ekran koruyucu en kral oyunları da 100 lira ya alırsın heleki yandex yeni arayüz dagıttı bi kullanın derim deneyimi yaşayın :D

Nikon D7000 - Nikon 18 - 105 DX VR - Nikon 50mm f/1.8 D - Sigma 17-70mm f/2.8-4.5 DC MACRO
PlayStation 3 - 500 GB / Move Time :) PsN: zetnakah16
iPhone 5S 16 GB (Altın Sarısı)
iPhone 5 16 GB (Beyaz)
LG 47LA620s - 3D TV
HP Elite 7100 MT - Lenovo Z510
http://500px.com/HakanTez
http://instagram.com/HakanTez

30 Mesaj
6 Nisan 2012; 0:26:09 

s2 de ram 1 gb artı 16 gb hafıza var bu hafızanın belirli bi kısmını yine en ağır uygulamalarda kullanıyor oyüzden kasma olmuyor kesinlikle 1.2 ghz çift çekirdekli işlemci var buda demektir ki artı 1gb ram ile en kral web taramayı yapar flash destekli hertürlü açık kaynak birde yandex saolsun 3d arayüz hediyesi tadından yenmiyo s2 alın s3 ü bekliyorum şimdi :D

conquistador*

57 Mesaj
8 Nisan 2012; 22:18:50 

Arkadaşlar telefonu geçen hafta kullanmya başladım. yorumlarımı aktarıyorum.
öncelike söyleyeceğim şu. bu başlık altında galaxy s ve iphone karşılastırmaları yapmak son derece yanlış. bir sürü mesaj var bu şekilde. bu telefonun sınıfı iphone veya galaxy s/s2 değildir fiyatından da anlaşılacağı üzere.
ben Ankara'da samsungun kendi bayisinden 799 tl ye aldım. İlk izlenimlerim çok olumlu. gayet hafif, elde çok şık duruyor cihaz. ses düzeyleri, dokunmatik hissi çok iyi. wi-fi hiç sorun çıkartmadı şimdiye kadar. mümkün olduğunca farklı uygulamalar yükleyip denemeye çalıştım. problem olmadı. sadece bazı oyunlarda hafif kasmalar oldu ama o kadar olsun gayet üst düzey oyunlardı onlar. benim arkadaşımda iphone var. onun oynadığı oyunları bende her turlu indirip oynayabildim. yani şunu söyleyebilirim. telefonu telefon olarak kullananlar, "ben öyle çok detaya inmem ama işimi zorlaştırmasın" diyenler, "internete girsin çıksın gıkını çıkartmasın" diyenler için muhteşem bir telefon. 5 mp kamerası da gayet yeterli çok iyi çekiyor. kullanım ve özellik açısından üst düzey telefonları aratacak bir yanını henüz göremedim.
gelelim eksilerine,
evet şarj durumu. ama bu bir problem olarak görülmemeli. çünkü işletim sistemli telefonlarda bu artık böyledir. ben çok oyun oynuyorum. çok kurcalıyorum 1 gün dayanıyor. sürekli oyun durumunda daha çabuk tükenebiliyor. normal kullanımda bu süre 1.5-2 günü bulur diye düşünüyorum henüz denemedim.
görüşlerim bunlardır. ileride karşılacağım durumlarla ilgili yazmaya devam edeceğim. genel olarak, bu fiyat için eşi bulunmaz bir telefon olduğunu söyleyebilirim.

685 Mesaj
8 Nisan 2012; 22:46:11 

quote:

Orijinalden alıntı: nankospitus

Arkadaşlar telefonu geçen hafta kullanmya başladım. yorumlarımı aktarıyorum.
öncelike söyleyeceğim şu. bu başlık altında galaxy s ve iphone karşılastırmaları yapmak son derece yanlış. bir sürü mesaj var bu şekilde. bu telefonun sınıfı iphone veya galaxy s/s2 değildir fiyatından da anlaşılacağı üzere.
ben Ankara'da samsungun kendi bayisinden 799 tl ye aldım. İlk izlenimlerim çok olumlu. gayet hafif, elde çok şık duruyor cihaz. ses düzeyleri, dokunmatik hissi çok iyi. wi-fi hiç sorun çıkartmadı şimdiye kadar. mümkün olduğunca farklı uygulamalar yükleyip denemeye çalıştım. problem olmadı. sadece bazı oyunlarda hafif kasmalar oldu ama o kadar olsun gayet üst düzey oyunlardı onlar. benim arkadaşımda iphone var. onun oynadığı oyunları bende her turlu indirip oynayabildim. yani şunu söyleyebilirim. telefonu telefon olarak kullananlar, "ben öyle çok detaya inmem ama işimi zorlaştırmasın" diyenler, "internete girsin çıksın gıkını çıkartmasın" diyenler için muhteşem bir telefon. 5 mp kamerası da gayet yeterli çok iyi çekiyor. kullanım ve özellik açısından üst düzey telefonları aratacak bir yanını henüz göremedim.
gelelim eksilerine,
evet şarj durumu. ama bu bir problem olarak görülmemeli. çünkü işletim sistemli telefonlarda bu artık böyledir. ben çok oyun oynuyorum. çok kurcalıyorum 1 gün dayanıyor. sürekli oyun durumunda daha çabuk tükenebiliyor. normal kullanımda bu süre 1.5-2 günü bulur diye düşünüyorum henüz denemedim.
görüşlerim bunlardır. ileride karşılacağım durumlarla ilgili yazmaya devam edeceğim. genel olarak, bu fiyat için eşi bulunmaz bir telefon olduğunu söyleyebilirim.

Şarz konusunda haklısınız kişiye göre değişir.

3 Mesaj
9 Nisan 2012; 14:18:40 

bu fiyat oynamalarına ne gibi bir fikriniz war acaba arkadslar nenden 200 lira oynadı ya bı sıkıntı olmaz dime

4 Mesaj
12 Nisan 2012; 14:42:36 

Selam arkadaşlar
bu telefonu çok beğendim satın almak istiyorum.Fakat tam olarak öğrenemedim.Bu telefonda A-GPS mi var yoksa GPS mi. veya her 2 side mevcut istediğimiz bağlantıyı bizmi seçiyoruz.Birde başka haritalarıda yükleyebiliyormuyuz.Bu konuyu bilen bir arkadaşımız varsa cevaplarsa çok memnun olurum.

adam gibi adam

200 Mesaj
12 Nisan 2012; 16:14:45 

arkadaşlar benim kuzen almış bundan, inceledim ben.. bende de galaxy s var ( i9000 ) gündüz arabanın içindeydik onun ekranında hiç birşey okunmazken ben çok rahat işlem yapabiliyordum..ayrıca çok cansız kalıyor ekran.. onun harici genel itibari ile galaxy s den haliyle biraz daha hızlı cihaz.. bu kadar :)

47 Mesaj
19 Nisan 2012; 19:44:15 

herkese slm nihayet bu telefonu aldım ve 1 haftadır kullanıyorum
uzun araştırmalırım sonucu bir türlü karar veremeyip almaktan vazgeçtiğim samrtphone telefonlardan bir süre kendimi uzak tutdum ama daha sonra bi anlık kararla bu telefonu hepsiburadan 750 tl ye aldım (25 tl de bonus kazandım )
daha önce experia neo modeline kafa yoruyordum ne olduysa bi anda bu telefona kanım ısındı.

işlemcisi çok hızlı oyunları hiç kasmadan oynayabiliyorum hd filmleri çok güzel oynatıyor dokunmatiği çok hassas ve ekranıda tft olmasına rağmen çok kaliteli bu eksiği kafanıza takmayın derim kesinlikle memnun olacaksınız fiyatına göre çok iyi bir telefon

SAMSUNG SII I PHONE YADA 1000 TL NİN ÜZERİNDEKİ TELEFONLARLA BU BU TELEFONU KIYASLAYARAK TAVSİYEDE BULUNAN ARKADASLAR BU TÜR MANTIKSIZ KIYASLAMA YAPARAK İNSANLARIN KAFASINI KARIŞIRMAYIN BİZLERDE BİLİYORUZ 1500 TL VERİP İYİ TELEFON ALMAYI ...

189 Mesaj
22 Nisan 2012; 22:37:43 

quote:

Orijinalden alıntı: b.erdemm

herkese slm nihayet bu telefonu aldım ve 1 haftadır kullanıyorum
uzun araştırmalırım sonucu bir türlü karar veremeyip almaktan vazgeçtiğim samrtphone telefonlardan bir süre kendimi uzak tutdum ama daha sonra bi anlık kararla bu telefonu hepsiburadan 750 tl ye aldım (25 tl de bonus kazandım )
daha önce experia neo modeline kafa yoruyordum ne olduysa bi anda bu telefona kanım ısındı.

işlemcisi çok hızlı oyunları hiç kasmadan oynayabiliyorum hd filmleri çok güzel oynatıyor dokunmatiği çok hassas ve ekranıda tft olmasına rağmen çok kaliteli bu eksiği kafanıza takmayın derim kesinlikle memnun olacaksınız fiyatına göre çok iyi bir telefon

SAMSUNG SII I PHONE YADA 1000 TL NİN ÜZERİNDEKİ TELEFONLARLA BU BU TELEFONU KIYASLAYARAK TAVSİYEDE BULUNAN ARKADASLAR BU TÜR MANTIKSIZ KIYASLAMA YAPARAK İNSANLARIN KAFASINI KARIŞIRMAYIN BİZLERDE BİLİYORUZ 1500 TL VERİP İYİ TELEFON ALMAYI ...

kardeşim bence olayı özetlemişsin süpersin
tüm yorumlara bakıyorum %90 1500-2000 tl lik telefonlarla kıyaslıyor bu telefonu.
bu da zaten süper bir telefon olduğunun kanıtıdır.
750-800 tl fiyatındaki telefonun 1500-2000 tl lik telefonlarla kıyaslanması zaten çok kaliteli ve iyi bir telefon olduğunun kanıtıdır.

Değil mi?

Yaşamı Anlamaya Başladığın Andır Durabilmek Ayak Üstünde... Sorun Bu Zaten ... Başkasıyla Olmak, Başkasının Olmak Değil. Kendi Başına Başkasıyla, Başkasıyla Kendin Olmak...

8 Mesaj
24 Nisan 2012; 0:28:45 

son mesaj olayı özetlemiş bence:) bu cihazı kullanan biri olarak(hatta şuan ben söylüyorum o yazıyor, harika bir şey:D ) 1000tl üzerine çıkmak istemeyen kişiler için cazip bir cihaz herkeze tavsiye ederim

yAz biR y€R€ m€L€ğiM..!

294 Mesaj
4 Mayıs 2012; 20:11:03 

android 4.0 güncellemesi buna çıkarmı ya da çıktı mı ?

合気道

45 Mesaj