Şimdi Ara

Samsung Galaxy i8150 W (HepsiBuradaya Gelmis) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
57.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu telefonu en ucuz nerede bulabiliriz arkadaşlar...
  • bende almayı düşünüyorum S1 den iyi diyebilirmiyiz ? bide avi ve mkv formatındaki filmleri atıp izleyebiliyomuyuz telden acil şimdiden saolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: exelancy

bende almayı düşünüyorum S1 den iyi diyebilirmiyiz ? bide avi ve mkv formatındaki filmleri atıp izleyebiliyomuyuz telden acil şimdiden saolun

android olduğundan yapamayacağın hiçbirşey yok
    işlemcisi gayet hızlı ;)
  • baba telefondur alın kullanın. 1 aydır kullanıyorum acmadığı dosya yok. nete girişler cok hızlı. sakın ace ye falan bulaşmayın benim gibi içeri girersiniz yoksa. W bir numara f/p olarak.
  • ben aldım hepsi buradadan 100 tl ındırım cekıyle beraber .

10 numara telefon en ufak kasma yasamadım herhangı bır programda ya da oyunda .

Ekran diğerlerıne gore bıraz cansız ama cok fazla da kotu degıl .

F/P tavsiye ederim .
  • ilk defa android e geçeceğim için sıkıntıya girerek s3 mü alsam yoksa önce w alıp 6 ay kadar kullanıp satsam mı bilemedim. sonuçta w ile zararım da az olur 700 e alır 500-550 ye satarım.
  • zaten hepsiburda daki fiyatı 590 civarı oldu bence bütçen yetiyorsan galaxy note al derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxmediamarktxx

zaten hepsiburda daki fiyatı 590 civarı oldu bence bütçen yetiyorsan galaxy note al derim

wonder.ın fıyatının hiç 590a düştüğünüde görmedık yaa ii sallamışsın.. senın o dedıgın galaxy age.. wonder en düşük hepsiburadada 699 a düştü..
  • bende alıca bakalım bundan umarım pişman olmam
  • arkadaşlar bu telefona chrome kurulamıyor. aygıt uyumlu değil diyor. neden olduğunu bilen var mı?
  • S3 e bütçesi yetmeyenler için ideal bir samsung telefonu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fraghera

arkadaşlar bu telefona chrome kurulamıyor. aygıt uyumlu değil diyor. neden olduğunu bilen var mı?

chrome sadece ice cream işletim sistemine kurulabiliyor. ginderbread'e kurulmaz.
  • mkv filmleri oynatıyormu?
  • 8150 wonder telefonu tüm özellikleri ile süper bence fiyatı sadece biraz daha inmesini bekleyin
    3g wifi 5mp camera flash android işletim sistemi tasarım olarak dokunmatik ve işletim sistemi ve 1.44 ghz 2 gb dahili hafıza olarak
    dokunmatik android isteyenlere önerrim. ıphone s3 s2 ye çok para vereceğinize alın kullanınız.

http://www.kapiteslim.com/urun/samsung-i8150-galaxy-w-fiyati.aspx

fiyatı biraz daha uygun geldi ;)
  • Birkaç ay kullandıktan sonra rehber 20,30 saniyede açılıyormuş diyorlar.
  • ben alalı 2 ay gibi oldu çok iyi,fazlasıyla yetiyor özellikleri, yalnız ben android 4.0.1 yükledim, performans üst derecede
  • arkadaşım kesinlikle tavsiye ederim.ben kullanıyorum
  • arkadaşlar bu telefon için 1500 mah tan yüksek batarya var mı varsa nerde acabaaa
  • benim eski telefon tek kelime ile berbat 5 ayda değiştirdim... Tek iyi diyebileceğim kısmı kamerası
  • 10 numara cihaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.