Şimdi Ara

evde ki fareden nasıl kurtulurum?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
34.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • acil yardım önerilerinizi bekliyorum. Evde iki tane (sanırım) fare vardı, birisini ben evde yok iken arkadaş çıkartmış diğeride mutfakt bir yerde ama bir türlü bulamadık. Büyük ihtimalle fırınnın içinde ama bir türlü çıkaramadık. Lanet olası hayvan bütün çekmecelerde gezinmiş ve pisliğini bırakmış. beni korkutan iki taneden fazla olması. gözüme uyku girmiyor fare evdeyken. Ne yapabilirim. profosyonel ilaçlama ne kadar ücret ister bu iş için

• kartona yapısgan sür yapıssın fare
  • Bir sokak kedisini misafir et 1-2 gün o halleder. Eczanelerde fare için yapılşkanlı ilaçlar var oları kullanabilirsiniz.10 lira civarında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hyuga84

acil yardım önerilerinizi bekliyorum. Evde iki tane (sanırım) fare vardı, birisini ben evde yok iken arkadaş çıkartmış diğeride mutfakt bir yerde ama bir türlü bulamadık. Büyük ihtimalle fırınnın içinde ama bir türlü çıkaramadık. Lanet olası hayvan bütün çekmecelerde gezinmiş ve pisliğini bırakmış. beni korkutan iki taneden fazla olması. gözüme uyku girmiyor fare evdeyken. Ne yapabilirim. profosyonel ilaçlama ne kadar ücret ister bu iş için

%100 çözüm, büyük bi kartona özel bi yapışkan sür, ortasına peynir koy kaç tane varsa hepsi ölür
  • bak bir de bu ürün var 300 metrekare alanda etkili

Fare Kovucu Cihaz

evde ki fareden nasıl kurtulurum?
  • Kapan kur, üniversitede ev zemin kat olunca girmişti, kapanla hallettik. (yem olarak mısır, fındık kullanabilirsin)

Bir arkadaşım kendi evinde yapışkan kullandı ama kartona sürünce fare kartonu alıp götürmüş (büyüktü galiba) mukavvaya sürünce yakalamış.
  • Kapan falan hikaye. Un ile alçıyı karıştır bi kaba koy. Gece yer onu. Midesi alçı olacagı için genişler ve patlar. Bang! öldü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feyzullah05

Kapan falan hikaye. Un ile alçıyı karıştır bi kaba koy. Gece yer onu. Midesi alçı olacagı için genişler ve patlar. Bang! öldü

bu işe yarar mı ya
  • şu yapışkanı deniycem
  • quote:

quote:

Kapan falan hikaye. Un ile alçıyı karıştır bi kaba koy. Gece yer onu. Midesi alçı olacagı için genişler ve patlar. Bang! öldü

bu işe yarar mı ya

gecen hafta apartmanda vardı denedım sonra ölüsünü attım çöpe. (2 gün sonra)
  • quote:

quote:

quote:

bu işe yarar mı ya

hayvcan heralde fırının içinde yaşıyor. şimdi onu yiyip fırında ölmesi pek hoş olmaz..benim açımdan ama. yapışkandan sonra onmu denerim
  • quote:

quote:

quote:

quote:

bu işe yarar mı ya

hayvcan heralde fırının içinde yaşıyor. şimdi onu yiyip fırında ölmesi pek hoş olmaz..benim açımdan ama. yapışkandan sonra onmu denerim

Dışarıya koy kokudan gelır zaten. O geceden sonra pıt ölür zaten git at ölüsünü. Yada kediye ver yesin hayvancık.
  • Oturduğum sitede evler müstakil olunca bir arkadaşın evine girdi, zehirli yem kullandı, 1 hafta sonra koku gelmeye başlayınca ölü fareyi alabilmek için mutfak dolaplarını söktürmek zorunda kaldı

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: GreatWhite

Oturduğum sitede evler müstakil olunca bir arkadaşın evine girdi, zehirli yem kullandı, 1 hafta sonra koku gelmeye başlayınca ölü fareyi alabilmek için mutfak dolaplarını söktürmek zorunda kaldı

quote:

Yapacak birşey yok o zaman
  • quote:

acil yardım önerilerinizi bekliyorum. Evde iki tane (sanırım) fare vardı, birisini ben evde yok iken arkadaş çıkartmış diğeride mutfakt bir yerde ama bir türlü bulamadık. Büyük ihtimalle fırınnın içinde ama bir türlü çıkaramadık. Lanet olası hayvan bütün çekmecelerde gezinmiş ve pisliğini bırakmış. beni korkutan iki taneden fazla olması. gözüme uyku girmiyor fare evdeyken. Ne yapabilirim. profosyonel ilaçlama ne kadar ücret ister bu iş için

Bizde de bağda sık oluyor ilaçlattık 2-3 kere işe yaramadı kapana kapılıyorlar ama şuana kadar sırf onunla yakaladık .
    bi tane de cihaz almıştık dalgalar malgalar bişeyler yayıyor cızırtı mızırtıda hikaye kapan
  • quote:

fena fikir :D hiç denedin mi ??:))
  • yapışkan kesin çözüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: feCiaLem

quote:

Hocam bizzat denedim. Apartmandaki fareyi hakladım ! ve kediye muhteşem ziyafet verdim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: feCiaLem

quote:

Hocam bizzat denedim. Apartmandaki fareyi hakladım ! ve kediye muhteşem ziyafet verdim.

Alçıyı yemiş fareyi bir kedinin yemesi sorun yaratmaz mı?
  • babaannemde vardı.bi gün o evde yokken biz kuzenimle bi işler çevirmiştik(çok meraklıyızdır böyle bo*luklara).bi karton üstüne mukavva koymuştuk sonrada şu yapışkanlar var fare yapışkanları işte ondan sürüp 2-3 tane yapmıştık(ev zaten 3 odalı eski bi evdi).Sonra en ortaya zehirli kaşar ve beyaz peynir koymuştuk.babaannem eve gelmiş işte sabah uyandığında çok fena bi koku duymuş işte sonra biz durumu anlattık kartonları çıkarınca oda ne!mutfaktaki kartonda 2 si susil olmak üzere 3 fare yapışmış.bence sende bi dene.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.