- x
evde ki fareden nasıl kurtulurum?
39 Cevap9292 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
27 Ekim 2011; 19:56:47 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

acil yardım önerilerinizi bekliyorum. Evde iki tane (sanırım) fare vardı, birisini ben evde yok iken arkadaş çıkartmış diğeride mutfakt bir yerde ama bir türlü bulamadık. Büyük ihtimalle fırınnın içinde ama bir türlü çıkaramadık. Lanet olası hayvan bütün çekmecelerde gezinmiş ve pisliğini bırakmış. beni korkutan iki taneden fazla olması. gözüme uyku girmiyor fare evdeyken. Ne yapabilirim. profosyonel ilaçlama ne kadar ücret ister bu iş için

1892 Mesaj
27 Ekim 2011; 22:31:34 

kartona yapısgan sür yapıssın fare

Hayatı yakalamak için bugün ne yaptın?

325 Mesaj
27 Ekim 2011; 22:43:55 

Bir sokak kedisini misafir et 1-2 gün o halleder. Eczanelerde fare için yapılşkanlı ilaçlar var oları kullanabilirsiniz.10 lira civarında.

32 Mesaj
27 Ekim 2011; 23:29:38 

quote:

Orijinalden alıntı: hyuga84

acil yardım önerilerinizi bekliyorum. Evde iki tane (sanırım) fare vardı, birisini ben evde yok iken arkadaş çıkartmış diğeride mutfakt bir yerde ama bir türlü bulamadık. Büyük ihtimalle fırınnın içinde ama bir türlü çıkaramadık. Lanet olası hayvan bütün çekmecelerde gezinmiş ve pisliğini bırakmış. beni korkutan iki taneden fazla olması. gözüme uyku girmiyor fare evdeyken. Ne yapabilirim. profosyonel ilaçlama ne kadar ücret ister bu iş için

%100 çözüm, büyük bi kartona özel bi yapışkan sür, ortasına peynir koy kaç tane varsa hepsi ölür

71 Mesaj
28 Ekim 2011; 16:20:12 

bak bir de bu ürün var 300 metrekare alanda etkili

Fare Kovucu Cihaz

0

hayvancılık ekipmanları online satış sitesi : http://www.modernciftlik.com

1440 Mesaj
28 Ekim 2011; 17:06:54 

Kapan kur, üniversitede ev zemin kat olunca girmişti, kapanla hallettik. (yem olarak mısır, fındık kullanabilirsin)

Bir arkadaşım kendi evinde yapışkan kullandı ama kartona sürünce fare kartonu alıp götürmüş (büyüktü galiba) mukavvaya sürünce yakalamış.

110 Mesaj
28 Ekim 2011; 17:20:54 

Kapan falan hikaye. Un ile alçıyı karıştır bi kaba koy. Gece yer onu. Midesi alçı olacagı için genişler ve patlar. Bang! öldü

Uzaklaştırılmış
28 Ekim 2011; 21:01:11 

quote:

Orijinalden alıntı: Feyzullah05

Kapan falan hikaye. Un ile alçıyı karıştır bi kaba koy. Gece yer onu. Midesi alçı olacagı için genişler ve patlar. Bang! öldü

bu işe yarar mı ya

Uzaklaştırılmış
28 Ekim 2011; 21:03:26 

şu yapışkanı deniycem

110 Mesaj
28 Ekim 2011; 21:17:47 

quote:

bu işe yarar mı ya

gecen hafta apartmanda vardı denedım sonra ölüsünü attım çöpe. (2 gün sonra)

Uzaklaştırılmış
28 Ekim 2011; 21:38:55 

quote:

gecen hafta apartmanda vardı denedım sonra ölüsünü attım çöpe. (2 gün sonra)

hayvcan heralde fırının içinde yaşıyor. şimdi onu yiyip fırında ölmesi pek hoş olmaz..benim açımdan ama. yapışkandan sonra onmu denerim

110 Mesaj
28 Ekim 2011; 21:45:00 

quote:

hayvcan heralde fırının içinde yaşıyor. şimdi onu yiyip fırında ölmesi pek hoş olmaz..benim açımdan ama. yapışkandan sonra onmu denerim

Dışarıya koy kokudan gelır zaten. O geceden sonra pıt ölür zaten git at ölüsünü. Yada kediye ver yesin hayvancık.

1440 Mesaj
29 Ekim 2011; 8:35:19 

Oturduğum sitede evler müstakil olunca bir arkadaşın evine girdi, zehirli yem kullandı, 1 hafta sonra koku gelmeye başlayınca ölü fareyi alabilmek için mutfak dolaplarını söktürmek zorunda kaldı

quote:

110 Mesaj
29 Ekim 2011; 11:24:23 

quote:

Orijinalden alıntı: GreatWhite

Oturduğum sitede evler müstakil olunca bir arkadaşın evine girdi, zehirli yem kullandı, 1 hafta sonra koku gelmeye başlayınca ölü fareyi alabilmek için mutfak dolaplarını söktürmek zorunda kaldı

Yapacak birşey yok o zaman

172 Mesaj
29 Ekim 2011; 20:28:27 

quote:

Bizde de bağda sık oluyor ilaçlattık 2-3 kere işe yaramadı kapana kapılıyorlar ama şuana kadar sırf onunla yakaladık .
bi tane de cihaz almıştık dalgalar malgalar bişeyler yayıyor cızırtı mızırtıda hikaye kapan

405 Mesaj
29 Ekim 2011; 21:23:02 

quote:

fena fikir :D hiç denedin mi ??:))

iPhone 5 32 GB White //iPhone 3GS 16GB Black////iPhone 3G 16Gb Black //iPad 3 16GB + 4G White//MacbookPro i5//Fiat Linea 2011 1.6//Asus Laptop//Canon 550D

405 Mesaj
29 Ekim 2011; 21:27:16 

yapışkan kesin çözüm.

iPhone 5 32 GB White //iPhone 3GS 16GB Black////iPhone 3G 16Gb Black //iPad 3 16GB + 4G White//MacbookPro i5//Fiat Linea 2011 1.6//Asus Laptop//Canon 550D

110 Mesaj
29 Ekim 2011; 22:05:34 

quote:

Orijinalden alıntı: feCiaLem

fena fikir :D hiç denedin mi ??:))

Hocam bizzat denedim. Apartmandaki fareyi hakladım ! ve kediye muhteşem ziyafet verdim.

301 Mesaj
29 Ekim 2011; 22:20:48 

quote:

Hocam bizzat denedim. Apartmandaki fareyi hakladım ! ve kediye muhteşem ziyafet verdim.

Alçıyı yemiş fareyi bir kedinin yemesi sorun yaratmaz mı?

DH BİSİKLET KULÜBÜ
Tembellik Özgürlüktür
SDÜ EĞLENCE SAYFAMIZA BEKLERİZ

953 Mesaj
29 Ekim 2011; 22:27:04 

babaannemde vardı.bi gün o evde yokken biz kuzenimle bi işler çevirmiştik(çok meraklıyızdır böyle bo*luklara).bi karton üstüne mukavva koymuştuk sonrada şu yapışkanlar var fare yapışkanları işte ondan sürüp 2-3 tane yapmıştık(ev zaten 3 odalı eski bi evdi).Sonra en ortaya zehirli kaşar ve beyaz peynir koymuştuk.babaannem eve gelmiş işte sabah uyandığında çok fena bi koku duymuş işte sonra biz durumu anlattık kartonları çıkarınca oda ne!mutfaktaki kartonda 2 si susil olmak üzere 3 fare yapışmış.bence sende bi dene.

110 Mesaj
29 Ekim 2011; 23:06:30 

quote:

Orijinalden alıntı: tembelizm

Alçıyı yemiş fareyi bir kedinin yemesi sorun yaratmaz mı?

En son kedinin ağzında görmüştüm fareyi. Sonrası için bi fikrim yok. Evet sorunlu ama akıllı hayvandır anlar bazı şeyleri.

301 Mesaj
29 Ekim 2011; 23:09:30 

quote:

En son kedinin ağzında görmüştüm fareyi. Sonrası için bi fikrim yok. Evet sorunlu ama akıllı hayvandır anlar bazı şeyleri.

Kediye yedirmemek kesinlikle daha iyi olacaktır.

DH BİSİKLET KULÜBÜ
Tembellik Özgürlüktür
SDÜ EĞLENCE SAYFAMIZA BEKLERİZ

110 Mesaj
29 Ekim 2011; 23:13:48 

quote:

Orijinalden alıntı: tembelizm

Kediye yedirmemek kesinlikle daha iyi olacaktır.

Çöpe atsam elbet gider alır.

Uzaklaştırılmış
30 Ekim 2011; 14:50:01 

hala sorun devam ediyor. belediyeler ücretsiz olarak ilaçlıyorlarmış sanırım yarın öğrencez bakalım

543 Mesaj
30 Ekim 2011; 15:05:07 

Hocam fare fırının direk böreğin piştiği kısımdamı yoksa arasına falanmı girmiş ? Çek fırını içinden çıkıncada patlat kafasını sert bi cisimle.

Uzaklaştırılmış
30 Ekim 2011; 15:10:08 

quote:

Orijinalden alıntı: Fırtınam..

Hocam fare fırının direk böreğin piştiği kısımdamı yoksa arasına falanmı girmiş ? Çek fırını içinden çıkıncada patlat kafasını sert bi cisimle.

hayvanın nerede olduğunu tam bilmiyorum. tahmin yürüttüm fırında dır diye. Fırınıda çalıştırdım 1 saat ısıya falan dayanamaz diye ama. mutfakta buzdolbı fırın birde kanepe var herşeyi tersdüz ettik yine ortalıkta yok. yardım edin beyler. heryerede psiliği var kendisi yok

543 Mesaj
30 Ekim 2011; 15:14:24 

İlaçlama firması çağırcan hocam baska çaren yok. Genelde kapan,yapışkan felan işe yarardı bu fare hiç dışarı çıkmıyo heralde , fare öldükten sonra sizi sıkı bir mutfak temizliği bekliyor :)

Uzaklaştırılmış
30 Ekim 2011; 15:20:52 

quote:

Orijinalden alıntı: Fırtınam..

İlaçlama firması çağırcan hocam baska çaren yok. Genelde kapan,yapışkan felan işe yarardı bu fare hiç dışarı çıkmıyo heralde , fare öldükten sonra sizi sıkı bir mutfak temizliği bekliyor :)

ben şuanda mutfağı kullanmıyorum. ev arkadaşı nasıl bir mide varsa yemek falan yiyebiliyor. fare dışarı çıkıyorda nerede ne zaman çıkıyor anlamadım. dün çöp kovasına girmiş çöp poşetinden belli oluyordu ama nereye saklandı anlamadım. yokmu bu hayvanı yerinden çıkarmıak işçin bir yöntem

65 Mesaj
30 Ekim 2011; 21:47:14 

quote:

Orijinalden alıntı: warlock71

%100 çözüm, büyük bi kartona özel bi yapışkan sür, ortasına peynir koy kaç tane varsa hepsi ölür

tek çare ..kartonun ortsına peynir geçebileceği yerlere koy 2-3 krton..işlem tamam..olmez ama at dışarı

hocam onu gormen zor...gece cıkar piyasaya..kartonu koy.gece girme ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ben Aslında Yokum -- 30 Ekim 2011; 21:49:09 >

6679 Mesaj
31 Ekim 2011; 13:52:05 

kapınızın önünde bir sürü miyav diyen garip var. İkisini evinizde bir hafta misafir edin. İlgi ve ikramda kusur etmeyin. Güzelce karınlarını doyurun. Onlar gördükleri ikrama karşılık gerekeni yaparlar..Hemde bir hafta sayenizde rahat yaşamış olurlar..En basit ve temiz ve eziyetsiz çözüm...İki garibi sevindirin..Gel pisi pisisiii diyeceksiniz kapıyı açıp buyur edeceksiniz..

HİLE İLE İŞ GÖREN MİHNET İLE CAN VERİR,

NAMUSA HÜRMET EDEN NESLİNE ŞEREF VERİR....

Uzaklaştırılmış
31 Ekim 2011; 13:55:06 

benim bi arkadaş kapana sucuk koymuştu ve fare öbürküsü gün ruhunu teslim etti

ama burda dikkat çekilmesi gereken koyduğu sucuk da pınarın pahalı yani.fareye son anında bi kıyak geçmiş duyarlı adam

3 Mesaj
25 Ocak 2013; 15:46:50 

Kovucu cihazlar ı denemeni tavsiye ederim birkaç site önericem uygun olanları incele bence

www.haseredunyasi.com
www.hasereavcisi.com
www.farekov.com
www.kovucucihazlar.com
www.faktorel.com

2010 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Dignity
25 Ocak 2013; 16:24:54 

quote:

Orijinalden alıntı: hatfor

Kovucu cihazlar ı denemeni tavsiye ederim birkaç site önericem uygun olanları incele bence

www.haseredunyasi.com
www.hasereavcisi.com
www.farekov.com
www.kovucucihazlar.com
www.faktorel.com

kardeş sen önerene kadar fare mi kalmıştır

168 Mesaj
25 Ocak 2013; 16:36:39 

Fare her öğrenci evine giriyor mu yahu?
En alt katta olmasa da girer mi? Mesela 2. 3. katlara girebilir mi?

Ben hep sizin şarkınızı söyledim.
Saygı ve özlemle anıyoruz...

593 Mesaj
25 Ocak 2013; 18:02:04 

quote:

Orijinalden alıntı: Menanty

arac ve gerecler
keskin on onbes tane jilet
guclu yapistirici
fare yemi (peynir sucuk vs.)

yapilmasi gerekenler
mutfagin balkona acilan kapisi vs varsa kapatilir mutfalta gorulen fare kacis yerleri kapatilir.geceye yakin mutfagin giris kapisi kapatilir ve yapistirici ile jiletler kapiyla yere dik sekilde yapistirilir.jiletleri koyduktan sonra jilet arka kismina yem konur.sonrasi kırt.babamin aslerlik arkadasi yapmis.ertesi gun fare 5 parcaya ayrilmis vaziyette

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

55 Mesaj
26 Ocak 2013; 12:28:27 

0

Alfa Romeo Guiletta - Canon EOS 5D Mark II - Sony PlayStation 3 - Asus ROG G30

Uzaklaştırılmış
7 gün cezanın,
2 gün 6 sa. 38 dk. kadarı kaldı.
26 Ocak 2013; 12:57:29 

metal fare kapanı

Uzaklaştırılmış
26 Ocak 2013; 13:04:06 

quote:

Orijinalden alıntı: warlock71

+1 denendi kanitlandi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1777 Mesaj
26 Ocak 2013; 13:22:07 

Ben kebap şişi ile şişlemiştim derisi kalındır zor girer şiş iyiçe bileylemenizi tavsiye ederim.

Bu Hesap Iki Kisiliktir.

85 Mesaj
26 Ocak 2013; 13:30:02 

hiç masrafa girme abi ..

ben köy çocuğuyum; bizde kedi var anneannemlerde kedi var -hiç fare yok-, kediyi evde bi-iki gün misafir et onlar topuklar zaten ..kedinin kokusunu alsın yeter .. sadece kediyi eve al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Benim Adım Jeodezi -- 26 Ocak 2013; 13:30:47 >

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı Özel » evde ki fareden nasıl kurtulurum?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.340