- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
kalp çevresinde sol göğüste hafif ağrı
11 Cevap6138 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

510 Mesaj
27 Ekim 2011; 18:56:39 

19 yaşındayım son 4-5 gündür sol göğüsümde kalp yakınlarında sipleme demeyeyimde hafif kasılmamı desem ufak taşlarla vuruluyormuş gibi günde 2-3 defa geceleri genellikle olan hafif ( rahatsız edici olarak sadece psikolejik tarafı var biraz hastalık hastalığı durumuda var bende ) lar oluyor doktora gitmeye hem üşeniyorum hemde korkuyorum böyle bir şekilde doktora giden kişiler varsa bilgilendirsin lütfen.
not:ağrılarla birlikte herhangi bir bulantı kusma , sol kolda ağrı , baş dönmesi olmuyor ama sadece kısmer derin nefes aldığımda bir sipleme oluyor.

510 Mesaj
28 Ekim 2011; 12:09:06 

510 Mesaj
29 Ekim 2011; 10:38:27 

575 Mesaj
29 Ekim 2011; 12:02:47 

genelde 17-22 yaş aralarında ergenlik çağında gögüs kafesi genişlemesi ile oluyor o bendede 2 ay önce böyle bir ağrı vardı benimki batıyor gibiydi nefes alınca ilk sağ tarafta başladı sonra orta taraflardada olmaya başlayınca doktora gittim tetkik yaptı film çekti ama çok şukur birşeyim yokmuş ergenlik zamanı gelişimden dolayı pek kafana takma yani

300 Mesaj
31 Ekim 2011; 0:34:56 

uzun süredir yaklaşık 7-8 yıldır kalbimin üzerinde dönemsel olarak batma hissi yaşıyorum.iki defa kalp doktoruna gittim kas ağrısı benzeri şeyler söylendi.Tabi emin olmak için bi görünmek lazım.

510 Mesaj
9 Aralık 2011; 13:39:43 

up up

510 Mesaj
9 Aralık 2011; 19:01:13 

up up up

9 Mesaj
9 Aralık 2011; 21:07:53 

quote:

Orijinalden alıntı: Destny

genelde 17-22 yaş aralarında ergenlik çağında gögüs kafesi genişlemesi ile oluyor o bendede 2 ay önce böyle bir ağrı vardı benimki batıyor gibiydi nefes alınca ilk sağ tarafta başladı sonra orta taraflardada olmaya başlayınca doktora gittim tetkik yaptı film çekti ama çok şukur birşeyim yokmuş ergenlik zamanı gelişimden dolayı pek kafana takma yani

neye dayanarak sallıyosun arkadaşım. doktara gitmeden bilemezsin kardeşim. kalp bölgesi önemlidir bi görün derim

Cahillerle tartışmaya girmeyin, Ben hiç kazanamadım..

575 Mesaj
9 Aralık 2011; 21:10:37 

quote:

Orijinalden alıntı: haliljo06

neye dayanarak sallıyosun arkadaşım. doktara gitmeden bilemezsin kardeşim. kalp bölgesi önemlidir bi görün derim

Arkadaşım birşeye dayanarak sallamıyorum sadece bana olanı ve doktorun bana söylediğini aktarıyorum ? Ergenlik çağında hiçmi göğsünde ağrı,acıma olmadı ? Ben arkadaşı bılgılendırme acısından soyluyorum dıkkate alır yada almaz ama bende gogsumde agrı oldugunda doktora gıtmıstım bu arkadasında gıtmesınde yarar var

741 Mesaj
10 Aralık 2011; 10:02:16 

kalp agrımaz.kalp sıkıntısı dinlenme halinde olmaz.yürürken ,koşarken , fiziksel perfosmans sergilerken kalbinizde sıkıntı perfonmansınızda azalma nefessiz kalma zor nefes alma dudaklarda morarma vb durumlar varsa durum acildir.sizin durumunuzla ilgili kardiyolojiye gidilebilir.ancak ben anlattıklarınızdan mide ile ilgili olabilecegini dusundum.mide sıkıntısı için de illa mide de rahatsızlık olması gerekmez.stresli durumlar mideye vurabilir.mide agrısıda kalp hastalıklarını taklit edebilir.bence iyi bir dahiliyeciye gidin.kalbinizde bir sıkıntı var ise kardiyalojiye yonlendirir.mide ile ise tedavi eder.kardiyolojiye gidince.kalbinizde bir sey yok deyip dahiliyeye yonlendirmiyorlar.

geçmişler ola.

-aloe vera distribütörü-

http://forum.donanimhaber.com/store.asp?mem=716912

0 Mesaj
10 Kasım 2014; 17:01:04 

aynen benimkide oluyur ama sağ tarafa oluyur doktora gittim bişey gözükmedi psikratiye gettim anksiiye bozukuluk dedi

Bu mesajda bahsedilenler: goncerivoo

65 Mesaj
10 Kasım 2014; 23:41:42 

bendede oluyordu 2 3 gun devam etti sonrada gecti gitti.nefes almaktan korkuyordum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

a new transition ...
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Sağlıklı Yaşam » kalp çevresinde sol göğüste hafif ağrı
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.320