Şimdi Ara

Heather McElhatton-Şahane Hatalar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22
Cevap
0
Favori
972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu kitabı okumaya normal bir kitap gibi birinci sayfadan başlayın. İlk bölümün sonunda, önünüze bir yol ayrımı çıkacak. Kararınızı verin ve ilgili bölüme gidin. Her bölümün sonunda seçimlerinizle kaderinizi kontrol etmeye devam edeceksiniz. Kitabı okurken bazen hiç beklemediğiniz bir yere ulaşacak, bazen de kendinizi daha önce olduğunuz yerde bulacaksınız. Hayatın size neler hazırladığını asla bilemezsiniz. Ama bunu biliyorsunuz, iyilikler her zaman ödüllendirilmiyor ve bazen hatalı kararlar, şahane olayların başlangıcı olabiliyor. Her yolculuğun sonunda başa dönüp tekrar başlayın, unutmayın, herkes ikinci bir şansı hak eder. Yuzlerce farklı hayat sizi bekliyor. İyi şanslar.
    "Tıpkı hayatın kendisi gibi, ne zaman ne olacağını asla tahmin edemeyeceğiniz, dopdolu bir kitap."
    Forbes
    "Uyuşturucu, tecavüz, patlama, sevgi, aşk, huzur. Duygulu anlatım, kapkara mizah."
    Publishers Weekly
    "Raydan çıkmaya hazır mısınız?"
    NY Times
    "Başroldesiniz, hakkını verin."
    Newsweek

Yazar:Heather McElhatton
    Çevirmen:Dilek Belirgen Cenkçiler

Sayfa Sayısı: 640
    Dili: Türkçe
    Yayınevi: A.P.R.I.L

------------------------------------------

Okuyanların yorumlarını alalım.Ben de vizelerden sonra okumayı düşünüyorum. Konusu gayet hoşuma gitti..

• Arka kapak gerçekten ilgi çekici. April yayınevi ise kapakta güzeldir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Klavyelist

Arka kapak gerçekten ilgi çekici. April yayınevi ise kapakta güzeldir.
    yukarı çıksın
  • quote:

Orijinalden alıntı: yurtik

yukarı çıksın

Alıntıları Göster
    ilginç.. bu hafta alıcam kısmetse.
  • Gecen forumda bununla ilgili konusmustuk. Hikayeyi bizim yonlerdigimiz 640 sayfalik bir roman. Sizce de alinmamizlik yapilabilir mi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.B.V.

Gecen forumda bununla ilgili konusmustuk. Hikayeyi bizim yonlerdigimiz 640 sayfalik bir roman. Sizce de alinmamizlik yapilabilir mi :)

Alıp okumak için sabırsızlıkla vizelerin bitmesini bekliyorum :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: K.B.V.

Gecen forumda bununla ilgili konusmustuk. Hikayeyi bizim yonlerdigimiz 640 sayfalik bir roman. Sizce de alinmamizlik yapilabilir mi :)

Alıp okumak için sabırsızlıkla vizelerin bitmesini bekliyorum :D

Alıntıları Göster
    ben aldım. genel olarak beğendim ama bölümler oldukça kısa tutulmuş. gerçi kısa tutularak bile 640 sayfa olduğu için birşey diyemiyorum. tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: gungor96

ben aldım. genel olarak beğendim ama bölümler oldukça kısa tutulmuş. gerçi kısa tutularak bile 640 sayfa olduğu için birşey diyemiyorum. tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    O kadar çok kitap oldu ki listede bunu da ekleyelim bakalım. Güzele benziyor. Okuyanlar fikirlerini yazarsa bizim için daha iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: AnitabLake

O kadar çok kitap oldu ki listede bunu da ekleyelim bakalım. Güzele benziyor. Okuyanlar fikirlerini yazarsa bizim için daha iyi olur.

Alıntıları Göster
    Var mı okuyan :)
  • quote:

ben. :) sorularınızı alabilirim.
  • quote:

quote:

Soru değilde genel olarak kitap, yazar hakkında bilgiler verirseniz güzel olur :)
  • quote:

quote:

her yolun sonunda ölümle mi bitiyor ? tek merak etiğim bu kitap evde yatıyor başlamadan bitirmem gerekenler var geçen arkadaşla muhabbet edince hemen öldüm ben dedi garibime gitti :D ölüp en başa dönmüş ? bi sorum daha var kaç tane olasılık ile okunabiliyor.
  • Birçok olay karşısında seçeneklerimiz var ama toplam kaç olasılığımız olduğunu hesaplamadım, akşam hesaplayıp yazarım. Arkadaşınızın dediğine gelince, kitap lise mezuniyetinden başlıyo. İlk önce hayatımızı ve geleceğimizi şekillendiriyoruz. Daha sonra birçok olay yaşayoruz ve tabiki en sonunda ôlüyoruz. Tabi duruma göre gençken de ölebiliriz. Mesela ben ilk denememde hüzünlü bir gençlikten sonra mutlu bir emeklilik dönemi geçirip 102 yaşında ölmüştüm. Daha sonra 30 lu yaşlarda bir cinayete kurban gittim. Umarım yardımci olabilmişimdir. :)
  • quote:

Birçok olay karşısında seçeneklerimiz var ama toplam kaç olasılığımız olduğunu hesaplamadım, akşam hesaplayıp yazarım. Arkadaşınızın dediğine gelince, kitap lise mezuniyetinden başlıyo. İlk önce hayatımızı ve geleceğimizi şekillendiriyoruz. Daha sonra birçok olay yaşayoruz ve tabiki en sonunda ôlüyoruz. Tabi duruma göre gençken de ölebiliriz. Mesela ben ilk denememde hüzünlü bir gençlikten sonra mutlu bir emeklilik dönemi geçirip 102 yaşında ölmüştüm. Daha sonra 30 lu yaşlarda bir cinayete kurban gittim. Umarım yardımci olabilmişimdir. :)

102 yaşında öldüğünde kaç sayfa okudun peki dostum ? akşama bekliyorum olasılıkları :) iyi günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

quote:

Birçok olay karşısında seçeneklerimiz var ama toplam kaç olasılığımız olduğunu hesaplamadım, akşam hesaplayıp yazarım. Arkadaşınızın dediğine gelince, kitap lise mezuniyetinden başlıyo. İlk önce hayatımızı ve geleceğimizi şekillendiriyoruz. Daha sonra birçok olay yaşayoruz ve tabiki en sonunda ôlüyoruz. Tabi duruma göre gençken de ölebiliriz. Mesela ben ilk denememde hüzünlü bir gençlikten sonra mutlu bir emeklilik dönemi geçirip 102 yaşında ölmüştüm. Daha sonra 30 lu yaşlarda bir cinayete kurban gittim. Umarım yardımci olabilmişimdir. :)

102 yaşında öldüğünde kaç sayfa okudun peki dostum ? akşama bekliyorum olasılıkları :) iyi günler.

Yine tam olarak bilmemekle beraber, 25-30 sayfa anca okumuşumdur.

• quote:

quote:

quote:

bu kadar kısa tutması beni üzdü açıkcası,bugün kitabı tavsiye edip bi arkadaş daha beni arada 3 kere öldüm diyor. :D

• quote:

quote:

quote:

quote:

bu kadar kısa tutması beni üzdü açıkcası,bugün kitabı tavsiye edip bi arkadaş daha beni arada 3 kere öldüm diyor. :D

Alıntıları Göster
    Ders veren, düşündüren, güldüren, üzen bi kitap. Her duyguyu yaşıyosunuz, ilkindeki tüm hikayeleri bitirememe rağmen gittim ikinci kitap Talih Kuşu'nu aldım. Konu oradan güzel bi şekilde devam ediyor. Aldığıma ve okuduğuma pişman değilim, sık sık açar okurum.

• Hayatımda az kötü kitap okumuşumdur. Bu da öyle bir şey. Bu kadar fazla son olmasa güzel olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Klavyelist

Hayatımda az kötü kitap okumuşumdur. Bu da öyle bir şey. Bu kadar fazla son olmasa güzel olurdu.
    Ben okudum şöylem söyleyeyim tam bir hayal kırıklığı ve bizim kültürden çok uzak
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Ben okudum şöylem söyleyeyim tam bir hayal kırıklığı ve bizim kültürden çok uzak

Alıntıları Göster
    Alıpta paranıza yazık etmeyin.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.