- x
Hürriyet'den KPSS Seti 29 Kupona
64 Cevap13116 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1911 Mesaj
27 Ekim 2011; 0:18:46 

Hürriyet Gazetesi 29 kupona hem ön-lisans hem lisans mezunları için güzel bir kpss seti veriyor arkadaşlar. Karacan yayınlarından çıkmış set. Ben biriktirmeye başladım. 3 gün oldu. İhtiyacı olanlar kaçırmasın ne de olsa 29 kupon.

Detaylar:

Hürriyet gazetesi, ilk kuponunu 24 Ekim 2011 Pazartesi günü vereceği yeni kuponlu kampanyası ile, Karacan Akademi tarafından hazırlanan KPSS Hazırlık Setlerini okuyucularına hediye edecektir. Lisans ve Ön-lisans seçenekleri bulunan bu kampanyada, bütün KPSS adayları kendileri için uygun olan seti seçerek kupon biriktirmeye başlayabilirler.

Kupon biriktirmeye başlamak için son katılım tarihi 30 Ekim 2011′dir.

26 Ekim – 3 Kasım Tarihleri arasında kampanya için kayıt olabilirsiniz.

Hürriyet gazetesi kampanyasına SMS ile kayıt olmak için tıklayın.

Kampanya Detayları:

LİSE-ÖNLİSANS MEZUNLARI İÇİN KPSS HAZIRLIK SETİ:

Düzenleyen Yayınevi HÜRRİYET
Kupon Sayısı 21
Son Katılım 30.10.2011
Kampanya Bitiş Tarihi 19.11.2011
KPSS Hazırlık seti sizin için geliyor.
Son 9 yılın Lisans, Lise ve Ön lisans KPSS Şampiyonları Karacan Yayınları ile hazırlandı ve kazandı.
Lise ve Ön Lisans mezunları için 21 Kupona

LİSANS MEZUNLARI İÇİN KPSS HAZIRLIK SETİ:

Düzenleyen Yayınevi HÜRRİYET
Kupon Sayısı 29
Son Katılım 30.10.2011
Kampanya Bitiş Tarihi 27.11.2011
KPSS Hazırlık seti sizin için geliyor.
Son 9 yılın Lisans, Lise ve Ön lisans KPSS Şampiyonları Karacan Yayınları ile hazırlandı ve kazandı.
Üniversite mezunları için 29 Kupona

Bilgiler Alıntıdır

Kampanya Detaylarına Buradan Ulaşabilirsiniz

http://www.promosyongaz...-kpss-hazirlik-setleri/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carlitoss -- 27 Ekim 2011; 17:05:25 >

Air Traffic Controller

342 Mesaj
27 Ekim 2011; 0:21:38 

Hocam 3 gün önce haber versen kaçırmazdık. Ama şimdi 3 gün önceki gazeteyi nerden bulalım

1911 Mesaj
27 Ekim 2011; 0:33:56 

quote:

Orijinalden alıntı: kelaynak33

Hocam 3 gün önce haber versen kaçırmazdık. Ama şimdi 3 gün önceki gazeteyi nerden bulalım

Hocam devam ediyor. Yarından itibaren başlayabilirsin almaya. Ben kampanyanın detaylarını bekledim paylaşmak için. Yarından itibaren biriktirmeye başlayabilirsiniz

Air Traffic Controller

12018 Mesaj
27 Ekim 2011; 0:50:35 

bir kere 29 gazete al gene olur

1245 Mesaj
27 Ekim 2011; 0:52:51 

Daha önce hiç kupon biriktirmedim. 29 kuponun sonunda ürünü almak kolay ve hızlı mı acaba ?

1911 Mesaj
27 Ekim 2011; 1:50:37 

quote:

Orijinalden alıntı: ****.

Daha önce hiç kupon biriktirmedim. 29 kuponun sonunda ürünü almak kolay ve hızlı mı acaba ?

Tüm kuponlar bittikten 10 gün sonra alabiliyorsun. Ben Ankara Kolej şubesinden alıyorum. Bugüne kadar sıra bile beklemedim...

Air Traffic Controller

1611 Mesaj
27 Ekim 2011; 5:24:27 

tek günde 29 gazete alınca oluyor mu yoksa teker teker gazete mi alınacak acaba. teslimide öbür ay yapsak

502 Mesaj
27 Ekim 2011; 6:51:43 

quote:

Orijinalden alıntı: sioux

tek günde 29 gazete alınca oluyor mu yoksa teker teker gazete mi alınacak acaba. teslimide öbür ay yapsak

?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2781 Mesaj
27 Ekim 2011; 9:03:05 

ben 30 tlye MURATın kpss lisans kitabını aldım gazete okumuyorsanız eğer 29 gün gazete alıp sonrada dağıtımını beklemeyin derim.

502 Mesaj
27 Ekim 2011; 9:21:01 

quote:

Orijinalden alıntı: mikoli88

ben 30 tlye MURATın kpss lisans kitabını aldım gazete okumuyorsanız eğer 29 gün gazete alıp sonrada dağıtımını beklemeyin derim.

muratla karacanı hıc bır zaman aynı kefeye koymadım, karacanın her zaman daha agır basacagını bılıyodum cunku

17 Mesaj
27 Ekim 2011; 9:27:44 

ihtiyaç yayınları en iyisi

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_29199707/tm.htm][font="Trebuchet MS"]

2112 Mesaj
27 Ekim 2011; 9:30:49 

Bu senenin seti dimi?.İyi midir acaba alsak mı ki

161 Mesaj
27 Ekim 2011; 9:34:38 

quote:

Orijinalden alıntı: apulo

muratla karacanı hıc bır zaman aynı kefeye koymadım, karacanın her zaman daha agır basacagını bılıyodum cunku

Karacan lada İhtiyaç ı aynı kefeye koymam bende
Haberturk un 29 kupona İhtiyaç Yayınları 2012 Genel Kültür Genel Yetenek seti vardı. Daha dün aldım kuponları verip.
Hürriyet te tam Habertürk ün bitişine bu kampanyayı yapmış. İhtiyaç Yayınları için 29 gün kupon çilesini çektim ama Karacan için çekilir mi bilemem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildirimr -- 27 Ekim 2011; 9:35:46 >

Ey benim yetim gönlüm; bırak gamlı düşünmeyi. Sus ve sabret.
Gözyaşının hesabını Rabbim sorsun, sen hakkını helal et.

137 Mesaj
27 Ekim 2011; 10:01:43 

İyi bir kampanya kaçırmamak lazım

Bildiklerini anlat, ama aklı vermeye kalkma,Anlatılanları iyi dinle,ama hepsini doğru sanma.Sessiz kalmak,bir şey bilmediğin anlamına gelmez,Çok konuşmakta çok şey bildiğini göstermez.Herkesi kendine eşit gör,Her kim olursa olsun bir insanı küçümsemek akılsızlık,Çok büyük görmekte korkaklıktır.Cesaret akıldan gelirse cesarettir,Bilgisizlikten gelirse cehalettir.Hz. Mevlana~

2781 Mesaj
27 Ekim 2011; 10:44:15 

quote:

bana kalırsada murat bu sektorde acık ara onde.demek istediğim 30 gun kupon bırıktırıp sonrada verileceği gunu beklemektense gider 30 tlye istediğiniz yayını alabılırsınız bence.

1600 Mesaj
27 Ekim 2011; 12:13:49 

2010 kpss ye hazırlandığım dönemde karacan'ın dersanede öğrencilerine verdiği kitaplarda bile bir sürü eksik bilgi, soru anahtarlarında yanlışlıklar vardı. kuponla promosyon olarak verdiği kitaplar nasıl olur bilemem. bunları gözönünde bulundurun alırken. belki de düzeltmişlerdir, onu da bilemem. ben gördüğümü, yaşadığımı söylüyorum arkadaşlar. başarılar hepinize...

BUNCA ACIYI BOŞA ÇEKMEZ HİÇKİMSE
VE BUNCA ÖLÜMDEN KOLAY DÖNÜLMEZ,
BU KADAR SEVMEYİNCE...

1911 Mesaj
27 Ekim 2011; 12:19:31 

quote:

?

Oluyor tabi. Kuponları verdiğin yer tek tek alıp almadığına bakmaz. Sadece sayar geçer...

Air Traffic Controller

983 Mesaj
27 Ekim 2011; 12:20:38 

Sms le kayıt nasıl yaptıyoruz kuponları başkasına kestiriyorum da (:

O-kay!,i believe you.

190 Mesaj
27 Ekim 2011; 12:25:42 

quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

Oluyor tabi. Kuponları verdiğin yer tek tek alıp almadığına bakmaz. Sadece sayar geçer...

öyle olmuyor maalesef sayarken tarihlerinede bakıyor.

2112 Mesaj
27 Ekim 2011; 12:27:50 

quote:

ama şuan alamayız galiba yine 1 ayın sonunu beklememiz gerekicek dimii? O zaman toplu almanın mantığı yok.Bari günü gününe alalım da gündemi takip etmiş olalım

1911 Mesaj
27 Ekim 2011; 12:31:53 

quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

ama şuan alamayız galiba yine 1 ayın sonunu beklememiz gerekicek dimii? O zaman toplu almanın mantığı yok.Bari günü gününe alalım da gündemi takip etmiş olalım

Evet bende onu söylemek istiyorum işte. Alın gazete okuyun,gündemi takip edin. Sonunda da bedava KPSS setimiz olacak. Bugün gazetede 2 bin 250 sayfa, 11 kitap, konu anlatımlı - soru çözümlü diye belirtmişler...

Air Traffic Controller

1911 Mesaj
27 Ekim 2011; 12:37:09 

Uyarı: Arkadaşlar kupon biriktirecek arkadaşlar kayıtlarını en geç 3 Kasım Perşembe saat 16.00'ya kadar yapmalılar. Aksi takdirde gidip 29 gazete alsanız bile promosyon vermeyeceklerdir.

Air Traffic Controller

2112 Mesaj
27 Ekim 2011; 12:38:51 

quote:

Evet bende onu söylemek istiyorum işte. Alın gazete okuyun,gündemi takip edin. Sonunda da bedava KPSS setimiz olacak. Bugün gazetede 2 bin 250 sayfa, 11 kitap, konu anlatımlı - soru çözümlü diye belirtmişler...

Ben fen edebiyattan mezun olucam bu sene.Öğretmenlik düşünmüyorum.Bu set bana uyar mı?.Bazı setler eğitim bilimleri gibi kategorilendirilmiş.Acaba bu hangisi?

1911 Mesaj
27 Ekim 2011; 12:45:59 

quote:

Ben fen edebiyattan mezun olucam bu sene.Öğretmenlik düşünmüyorum.Bu set bana uyar mı?.Bazı setler eğitim bilimleri gibi kategorilendirilmiş.Acaba bu hangisi?

Uyar. Bu set öğretmenlik için değil genel kültür-genel yetenek seti. Türkçe,matematik,vatandaşlık,tarih gibi dersler var.

Air Traffic Controller

2112 Mesaj
27 Ekim 2011; 12:47:49 

quote:

Uyar. Bu set öğretmenlik için değil genel kültür-genel yetenek seti. Türkçe,matematik,vatandaşlık,tarih gibi dersler var.

o zaman sms kaydımı yapıp gidip ilk hürriyetimi almaya gidiyorum

502 Mesaj
27 Ekim 2011; 12:49:27 

sms kaydı nedir?

2112 Mesaj
27 Ekim 2011; 12:53:38 

quote:

sms kaydı nedir?

Pardon o adıma gerek yok galiba.Sms kaydı yapmak için tıklayın yazıyor ya.Oraya kaydolunca heralde hürriyet kuponlu kampayalardan haberdar ediyo seni.

2112 Mesaj
27 Ekim 2011; 13:00:28 

Ama bu cümle düşündürücü.Kafam karıştı şimdi kayıt olmak gerekiyor mu yoksa direk toplayıp gidip alabilir miyiz.Tarih de belirtilmiş gerekli olmasın yoksa?
26 Ekim – 3 Kasım Tarihleri arasında kampanya için kayıt olabilirsiniz.

Şu linktekileri okuyunca kayıt gerekli gibi sanki
http://www.promosyongaz...kampanya-sms-ile-kayit/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K4TL14M -- 27 Ekim 2011; 13:04:16 >

1245 Mesaj
27 Ekim 2011; 13:05:43 

Yeni Setler mi bilgi vermişmemiş arkadaşlar ?

502 Mesaj
27 Ekim 2011; 13:07:12 

@K4TL14M
bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

2112 Mesaj
27 Ekim 2011; 13:09:51 

Şimdi aradım hürriyeti.SMS kaydı yaptırmak mecburiymiş. Bu linkten kaydınızı yaptırın yoksa kuponlarınız boşa gidebilir. http://www.promosyongaz...kampanya-sms-ile-kayit/

728 Mesaj
27 Ekim 2011; 13:23:40 

az önce aldım gazeteyi yalnız istanbul için bayi kodlarını nerden bulacam bugun ankara için olanı vermişler.

2112 Mesaj
27 Ekim 2011; 13:26:36 

quote:

Orijinalden alıntı: justify34

az önce aldım gazeteyi yalnız istanbul için bayi kodlarını nerden bulacam bugun ankara için olanı vermişler.

üstte verdiğim linkte yazıyor.Yine de buyrun http://www.yaysat.com.t...d/hurriyet_sms_list.pdf
Ben de ilk gazetemi aldım.75 kuruş diye düşünüyodum 50 kuruşmuş.Düşündüğümden de ucuza gelecek.

728 Mesaj
27 Ekim 2011; 13:29:49 

quote:

üstte verdiğim linkte yazıyor.Yine de buyrun http://www.yaysat.com.t...d/hurriyet_sms_list.pdf
Ben de ilk gazetemi aldım.75 kuruş diye düşünüyodum 50 kuruşmuş.Düşündüğümden de ucuza gelecek.

teşekkürler dostum böyle gerçekten ucuza gelecek tek bi dersin soru bankası bile 15-20 tl den satılıyor biz bütün seti 20-25 arasına mal etmiş olacağız.

1911 Mesaj
27 Ekim 2011; 13:32:52 

Sms kaydı yapın beyler, bayiye gitmeye gerek yok. Ben dün gece yaptım. Arkadaşın verdiği yaysat listesinden bayinizi seçin , gazetedeki örnek mesaj gibi yazıp yollayın.

ÖRN: HURRIYET - ÜRÜN KODU - BAYİ KODU - AD - SOYAD (Aralarda boşluk olacak)

Lisans için ürün kodu: LISANS

Ön lisans için: LISE

3270 e gönderilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carlitoss -- 27 Ekim 2011; 13:35:34 >

Air Traffic Controller

309 Mesaj
27 Ekim 2011; 15:05:05 

bu set örneği gazete bayilerinde var mı acaba

Bin atın varsa bin dinlen, bir atın varsa in dinlen.
DELL XPS M1330 C2Duo T7500 2GB DDR2 250HDD Vista Notebook
Samsung 37D6000 Led Tv

448 Mesaj
27 Ekim 2011; 15:09:56 

ben hürriyete bu konuda daha önce mail atmıştım. Eksik gün için aynı gün 2 gazete alabilirsiniz demişlerdi. Ara ara eksiklerim oldu başka bir kampanyadayım alıyorum unuttuğum zaman ertesi gün 2 tane. Sorun çıkartmamaları lazım.

Aura#2127

34 Mesaj
27 Ekim 2011; 15:46:29 

http://www.adaletyayine...tum/ktpdty.asp?kid=2860

arkadaşlar bu kitabı da değerlendirebilirsiniz. sanırım bu da seri kitaplardan biri. diğerlerini bilmiyorum ama bu kitabı MYO öğrencilerinin elinde görüp inceleme fırsatım olmuştu. açık ve anlaşılır bir anlatımı vardı. umarım yararlı olur.

0 Mesaj
27 Ekim 2011; 16:13:04 

http://www.adaletyayine...tum/ktpdty.asp?kid=2860

arkadaşlar bu kitabı da değerlendirebilirsiniz. sanırım bu da seri kitaplardan biri. diğerlerini bilmiyorum ama bu kitabı MYO öğrencilerinin elinde görüp inceleme fırsatım olmuştu. açık ve anlaşılır bir anlatımı vardı. umarım yararlı olur.
...........................
adalet yayınevi dikkatimi çekiyor son zamanlarda benim de. ben de lise mezunu olarak gireceğim kısmetse sınava. fiyatı da uygun geldi diğer kitaplara göre. alsak mı ne yapsak beyler?

1911 Mesaj
27 Ekim 2011; 16:25:47 

Promosyondaki kitap bunlar olması lazım, araştırdım buldum :

http://karacankitap.com...ltur-genel-yetenek.html

Air Traffic Controller

1 Mesaj
27 Ekim 2011; 17:00:59 

Ürününüzü vaktinde ve sorunsuz alabilmeniz için kayıt yaptırmanız şarttır.

1. Mesajda " buraya tıklayınız" yazan yerde link yok.

Konu içeriği izinsiz olarak sitemizden alıntı yapılmıştır. Orjinal içerik ve soru sormak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz: http://www.promosyongaz...-kpss-hazirlik-setleri/

Ayrıca özel mesaj ile forumdan da soru sorabilirsiniz hem Hürriyet, hemde diğer bütün gazetelerin kampanyaları hakkında.

1911 Mesaj
27 Ekim 2011; 17:07:27 

quote:

Orijinalden alıntı: promosyongazetesi

Ürününüzü vaktinde ve sorunsuz alabilmeniz için kayıt yaptırmanız şarttır.

1. Mesajda " buraya tıklayınız" yazan yerde link yok.

Konu içeriği izinsiz olarak sitemizden alıntı yapılmıştır. Orjinal içerik ve soru sormak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz: http://www.promosyongaz...-kpss-hazirlik-setleri/

Ayrıca özel mesaj ile forumdan da soru sorabilirsiniz hem Hürriyet, hemde diğer bütün gazetelerin kampanyaları hakkında.

Evet kusura bakmayın düzenlemeyi yaptım.

Air Traffic Controller

1 Mesaj
27 Ekim 2011; 17:08:54 

Teşekkür ederiz düzenleme yapma inceliği gösterdiğiniz için Sayın carlitoss.

3692 Mesaj
27 Ekim 2011; 21:05:10 

kampanyaya yarından itibaren katılsak olur mu..
ilk kaçırdığımız kuponları nasıl bulacaz ki

1 Mesaj
27 Ekim 2011; 21:47:41 

30 Ekim tarihine kadar katılabilirsiniz. Bu tarihe kadar sürekli yeni fırsat kampanyalarının 1. kuponları verilecek. Yeni fırsat hakkında detaylı bilgiyede linkteki makaleden ulaşabilirsiniz: http://www.promosyongaz...-nedir-resimli-anlatim/

28 Mesaj
27 Ekim 2011; 21:59:49 

ankaradan toplayan var mı? ben başladım ama vazgeçersem yazık olmasın birine veririm belki

0 Mesaj
27 Ekim 2011; 23:52:35 

bende yaptım. Kuponunuz onaylandı diye mesaj geldi. Bayinin adresini vermişler. Hadi bakalım hayırlısı başlayak toplamaya

1911 Mesaj
28 Ekim 2011; 0:17:33 

quote:

Orijinalden alıntı: fatmank

ankaradan toplayan var mı? ben başladım ama vazgeçersem yazık olmasın birine veririm belki

Ben varım ama pedere söyledim her sabah alıyor

Air Traffic Controller

265 Mesaj
28 Ekim 2011; 2:54:36 

arkadaşlar ben bu fırsatı yenı gordum. 24 ekimde başlayan fırsattan ben bugun yani27 ekim itibarıyle kupon biriktirmeye başlasam aradaki 4 günlük kuıpon farkını nasıl kapatacağım???

91 Mesaj
28 Ekim 2011; 3:05:15 

anlayacaginiz dille yazayim, her gun 1. kupondan tekrar basliyor basladiginiz gunden itibaren 21 yada 29 kupon biriktirdiniz mi olay tamamdir.

218 Mesaj
28 Ekim 2011; 9:02:41 

quote:

Orijinalden alıntı: sioux

cevap için hangi simgeyi seçsem diye uzun uzun baktım ama bulamadım bulamadım

15 Mesaj
28 Ekim 2011; 12:21:10 

slm bu kampanya için kupon biriktirmek istiyorum ama gazetede bir türlü kuponu bulamadım kafayı yiyecem lütfen yardım edin kaçıncı sayfada bu kupon

2079 Mesaj
28 Ekim 2011; 12:52:24 

quote:

Orijinalden alıntı: yildirimr

Karacan lada İhtiyaç ı aynı kefeye koymam bende
Haberturk un 29 kupona İhtiyaç Yayınları 2012 Genel Kültür Genel Yetenek seti vardı. Daha dün aldım kuponları verip.
Hürriyet te tam Habertürk ün bitişine bu kampanyayı yapmış. İhtiyaç Yayınları için 29 gün kupon çilesini çektim ama Karacan için çekilir mi bilemem

yargı ve ihtiyaç benim gözümde beş para etmez.. karacan ve murat gayet başarılı bence.. hem aöfte hemde kpss'de..

1071'den BUGÜNE BU TOPRAKLAR BİZİM.. DÜN, BUGÜN, YARIN VE DAİMA!..

2112 Mesaj
28 Ekim 2011; 14:54:16 

quote:

Orijinalden alıntı: We

Sete ihtiyacı olan arkadaşlar;
kupon ile uğraşamam + kaliteli bir yayına ihtiyacım var diyorsanız alttaki linki incelemenizi öneririm.Yargının geniş konu anlatımlı çözümlü modüler seti.

http://resim.donanimhab..._/key_//tm.htm#53750168

Seninkiler 2010 bizim alacağımız 2012 sınavına ait.Yani genel kültür kısmı güncel olandan almış olacaz.

265 Mesaj
28 Ekim 2011; 21:29:36 

arkadaşlar bende yarından itibaren kupon biriktirmeyi düşünüyorum ama bu set konu anlatımlı mı yoksa soru bankası mı? bu sayfada verilen linklere baktım birde cep kitapçıkları var sankı! benim için onemlı olan soru bankası eger konu anlatımlı ıse boşa almayım bilenler yardımcı olabilirlerse sevinirim.

2112 Mesaj
28 Ekim 2011; 21:32:15 

quote:

Orijinalden alıntı: onzy

arkadaşlar bende yarından itibaren kupon biriktirmeyi düşünüyorum ama bu set konu anlatımlı mı yoksa soru bankası mı? bu sayfada verilen linklere baktım birde cep kitapçıkları var sankı! benim için onemlı olan soru bankası eger konu anlatımlı ıse boşa almayım bilenler yardımcı olabilirlerse sevinirim.

Emin değilim ama hem konu anlatımlı hem soru bankası vardır heralde.11 kitap varmış.11 tane konu anlatım olması düşük bir ihtimal.O kadar ders yok zaten.

976 Mesaj
2 Aralık 2011; 21:47:07 

Lisans mezunları için olan set 1 aralık 28 aralık tarihleri arasında dağıtılacak.Ben dün gidip aldım

2112 Mesaj
2 Aralık 2011; 22:15:06