Şimdi Ara

๑۩۞۩๑||--->3DMARK06 --- Download Link'i Geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
0
Favori
9.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Populer ekran kartı test programı olan 3DMARK'ın yeni versiyonunun çıkmasına 1 ay'dan az kaldı.
    Görüşlerinimizi Burda Paylaşalım

-HDR rendering. (Yüksek Dinamik Işıklandırma taraması; normal ışık yansımalarına nazaran çok daha fazla polygon kullanılarak gerçeğe en yakın aydınlatma-yansıtma sistemi, grafikerlerin kullandıkları sistem.)
    -Complex HDR post processing. (Karmaşık Yüksek Dinamik Işıklandırma taraması; görüntü çiftleşmesi yani ani hareketlerde motion blur benzeri cismin arkasında cizgilerden silüetinin oluşturulması işlemleri)
    -Dynamic soft shadows for all objects. (Bütün nesneler için dinamik gölge yumuşatmaları; gölgelere anti-aliasing uygulanmış gibi gerçeğe çok yakın gölge efektleri)
    -Water shader with HDR refraction, HDR reflection, depth fog and Gerstner wave functions. (HDR ile desteklenmiş yenileme, yansıma, sis derinliği ve Gerstner dalga fonksiyonlu su efektleri)
    -Heterogeneous fog. (Heterojen sis; gerçekte olduğu gibi yer yer azalan-basıklaşan sis görünümü)
    -Atmospheric light scattering. (Atmosferik ışık hüzmeleri)
    -Realistic sky model with cloud blending. (Gerçekçi gökyüzü ve bulut modellemesi)
    -Strauss lighting model for most materials. (Her nesne için çok detaylı ışık modellemesi)
    -Subsurface scattering shader for some objects. (Bazı nesneler için altyüzeyden aydınlatma işlemi)
    -Texture & normal map sizes: 1024 x 1024 to 2048 x 2048. (1024x1024 pikselden 2048x2048 piksele kadar doku desteği)
    -Approximately 5.4 million triangles and 8.8 million vertices. (Bir sahnede yaklaşık 5.4 milyon üçgen ve 8.8 milyon çizgi içeren bölümler)

3DMARK 06 İNDİRMEK İÇİN TIKLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZiveR -- 18 Ocak 2006 17:13:53 >

• Görüntüler süper görünüyor. Bakalım bu kaç puan alacağız.
  • hayırlısı.........
  • puanlarımız daha da düşcek deesenize!
  • İmzamdaki sistemle 1000 puan zor alırım herhalde. 3D Mark2005 te öyle olmuştu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZİW®O

Populer ekran kartı test programı olan 3DMARK'ın yeni versiyonunun çıkmasına 1 ay'dan az kaldı.
    Görüşlerinimizi Burda Paylaşalım

efektler gittikçe şahane oluyor yaw galiba matrix yolu gözüküyor

• ben 2005 te oc ile 1500 puan zor aldım..
    bunu yüklersem 1 fps yi geçmez tüm testler..
    baksanıza gerçek görüntü gibi yapmışlar
  • quote:

Originally Posted by HKEPC @ Techday 2005
    Last but not least, a live demo of the upcoming 3DMark2006. This test is certainly longer than the current GT3 of 3DMark05 with much HDR effects in it. Even with a pair of 7800GTX in SLI, the average frame rate is a mere 11.2 fps.

Ben bu testi yapmam
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZİW®O

quote:

Originally Posted by HKEPC @ Techday 2005
    Last but not least, a live demo of the upcoming 3DMark2006. This test is certainly longer than the current GT3 of 3DMark05 with much HDR effects in it. Even with a pair of 7800GTX in SLI, the average frame rate is a mere 11.2 fps.

Ben bu testi yapmam

sende yapamıyosan

• Oh my god bu test gelince 9500 pro mu naparım bilmem
  • quote:

Orjinalden alıntı: fx57

puanlarımız daha da düşcek deesenize!

+1
  • gelen gideni aratır derler
  • 2005 te FX in başana gelenler 2006 7800 serisinin başına gelirse. O zaman fiyatlar yarı yarıya düşer. Bunu düşünmek bile istemiyorum.
  • 3dmark iyice sapıttı
    ne bıcım test olucak oyle
    sırf goruntu baska bısey yok

doom3 un fınal yaratıgından bır sahneye koy 10 tane bakalım hangı kart hepsını aynı anda hareket ettırebılıyor
    al sana en baba vga testi

doom1 ı bılen bılır

onun bır modunu bulmustum
    bır sahnede tam 1000lerce yaratık var oyunda 5 dk zor ılerlıyorsun
    sonra oyun donuyor 6600gt ile
  • yandık desenize 3d "06 yaktı çıramızı bakalık helebi çıksında.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: mustafayaman

2005 te FX in başana gelenler 2006 7800 serisinin başına gelirse. O zaman fiyatlar yarı yarıya düşer. Bunu düşünmek bile istemiyorum.

Fx gibi olmaz herhalde

Gerçi üstte ZİW®O'nun verdiği yazıda 3. testte 7800gtx slı ortalama 11.2 kare/sn alıyor demiş. Bilemiyorum Şimdi bu durumda tek 7800gtx 6-7 kare/sn mi alacak.6600gt de herhalde 2 kare civarı alır Neyse uydurdum bunları. Çıkınca göreceğiz.

Acaba 9800pro kaç alır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 14 Ocak 2006 17:16:35 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Tuğer

quote:

Orjinalden alıntı: mustafayaman

2005 te FX in başana gelenler 2006 7800 serisinin başına gelirse. O zaman fiyatlar yarı yarıya düşer. Bunu düşünmek bile istemiyorum.

Fx gibi olmaz herhalde

Gerçi üstte ZİW®O'nun verdiği yazıda 3. testte 7800gtx slı ortalama 11.2 kare/sn alıyor demiş. Bilemiyorum Şimdi bu durumda tek 7800gtx 6-7 kare/sn mi alacak.6600gt de herhalde 2 kare civarı alır Neyse uydurdum bunları. Çıkınca göreceğiz.

Acaba 9800pro kaç alır

1,5fps alır herhalde

• 9550'de çalışacak mı hdr testleri? Gerçi çalışsa bile pek hareketli görüntüye benzemez
  • oo dalgamı geçiyon 9550 yi o/c yaptıkmı 3,5 fps bile verir
  • 05 de 283 puan almıştım bunda 20 puan falan alırız inşallah Hatta açarsa iydir
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.