Şimdi Ara

golf 4 mü yoksa golf 5 mi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
22.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar golflere bakıyorum bu sıra golf 4 lermi daha tutuluyor ve sorunsuz yoksa golf 5 lermi daha sıkıntısız birde golf önerirmisiniz çok sıkıntı çıkartırmı br yakınıma alacağız ama pek bilgim yok motoruda lpg takılan mpi olacak ne dersiniz?

• İlla golf olacaksa tabi ki golf 5
  • Golf 4 daha eski olmasına rağmen daha güzel ve daha fazla tutuluyor diye biliyorum.Komşumda 2005 model 1.9 tdi pacific var.Süper araç.Fakat kasası eskidi ve üstüne 2. kasa çıkacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kagan12312 -- 26 Ekim 2011; 22:26:26 >
  • Sürüş keyfi olarak golf4 bence daha eğlenceli.

Çok daha kıvrak bir yapısı var.

Yeni kasa daha çok tutulur daha kolay satılır genel olarak. İnternet piyasasının 2lira altında almazsanız satarken zarar edersiniz . Suni bir etikete sahip olan en şişkin araç Golf.

Fiyata dikkat edin. Araç temizse golf4 çok iyidir. 1.6 hitler motoruyla LPG uygulanır ve keyifle binilir.

4 ay kullandım tam otomatik şanzıman. Tadı damağımda kaldı. LPG sıcak bakmadığımdan sattım.

Lpg ile çok güzel olur .

Golf 5 piyasası bir gıdım daha iyi yeni kasa diye. Ancak golf 4 epey hayranı bulunan bir kasa.

Şahsen 2004 model golf 5 'ten 2 bin daha ucuza aynı temizlikte aynı motorda golf 4 bulsam 4 alırdım. Ama aynı fiyat ise 5 alınmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kagan12312

Golf 4 daha eski olmasına rağmen daha güzel ve daha fazla tutuluyor diye biliyorum.Komşumda 2005 model 1.9 tdi pacific var.Süper araç.Fakat kasası eskidi ve üstüne 2. kasa çıkacak.
    Ya ne var bu golf IV de ben de kullandım 5 daha iyi bir araba ve daha yeni ayrıca da Golf IV te b sınıfı havası var bence küçücük görünüyor.5 in Şişik yapısı ve gösterge paneli kasası vs daha iyi ben golf 5 diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizkubi

Ya ne var bu golf IV de ben de kullandım 5 daha iyi bir araba ve daha yeni ayrıca da Golf IV te b sınıfı havası var bence küçücük görünüyor.5 in Şişik yapısı ve gösterge paneli kasası vs daha iyi ben golf 5 diyorum.

o may gaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: over and under

quote:

Orijinalden alıntı: denizkubi

o may gaş

Alıntıları Göster
    her zaman yenilikten yanayim ama mk4 lerin bence ayri 1 havasi daha dogrusu kalitesi var goruntu ic dizayn saglamlik vs.mk5 nedense bana daha kalitesiz hissi veriyor ozellikle ic mekan.ama sunu da soylemeden gecemiyecegim ic dosemesi sarkmayan mk4 golf gormedim desem yeridir

• quote:

Orijinalden alıntı: Shark`y

her zaman yenilikten yanayim ama mk4 lerin bence ayri 1 havasi daha dogrusu kalitesi var goruntu ic dizayn saglamlik vs.mk5 nedense bana daha kalitesiz hissi veriyor ozellikle ic mekan.ama sunu da soylemeden gecemiyecegim ic dosemesi sarkmayan mk4 golf gormedim desem yeridir

Alıntıları Göster
    kesinlikle golf 5 , golf 4 de iyi tabi sadece tipi eskidi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferad

Benim golf 4 ün iç döşemeleir ilk günkü gibiydi.

Torpido solmuştu bir tek başka yıpranması yoktu hemen hemen. 2004 modeldi.

Yalnız golf 5 in malzeme kalitesi hissi daha güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doğan.

quote:

Orijinalden alıntı: ferad

Benim golf 4 ün iç döşemeleir ilk günkü gibiydi.

Torpido solmuştu bir tek başka yıpranması yoktu hemen hemen. 2004 modeldi.

Yalnız golf 5 in malzeme kalitesi hissi daha güzel.

Alıntıları Göster
    yeni yenidir bence
    tabiki 5 doğru düzgün 4 kalmadıki piyasada
    5 her zaman daha spor daha yakışıklı daha şık gelmiştir gözüme
    sizin yerinizde olsam tercihim 5 olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Delgado

yeni yenidir bence
    tabiki 5 doğru düzgün 4 kalmadıki piyasada
    5 her zaman daha spor daha yakışıklı daha şık gelmiştir gözüme
    sizin yerinizde olsam tercihim 5 olur

Alıntıları Göster
    Golf V için 2006 üzeri tavsiye ederim, bende epey dolaşmıştım, 2004-2006' arası olan
    golf'lerin çoğunda özellikle cam kumandalarında soyulmalar vardı, mfd'ler yarım ekran
    ve direksiyondan kumanda yoktur (plus1-plus2 paketler hariç) 2006 sonrası olanlar daha
    iyi durumdaydı çoğunluğu, midline'dan itibaren digital klima, direksiyondan kumanda ve
    tam ekran yol bilgisayarı eklendi, ikinci elde donanıma göre fiyat farkı çok az olduğundan
    daha dolusu seçilebilir,

• quote:

Orijinalden alıntı: cemilkoc

Golf V için 2006 üzeri tavsiye ederim, bende epey dolaşmıştım, 2004-2006' arası olan
    golf'lerin çoğunda özellikle cam kumandalarında soyulmalar vardı, mfd'ler yarım ekran
    ve direksiyondan kumanda yoktur (plus1-plus2 paketler hariç) 2006 sonrası olanlar daha
    iyi durumdaydı çoğunluğu, midline'dan itibaren digital klima, direksiyondan kumanda ve
    tam ekran yol bilgisayarı eklendi, ikinci elde donanıma göre fiyat farkı çok az olduğundan
    daha dolusu seçilebilir,

Alıntıları Göster
    Ben bu ikilimde kalsam gerekirse bir kaç ay daha bekler para biriktirir kesinlikle Golf 5 alırım.

• quote:

Golf 4 daha eski olmasına rağmen daha güzel ve daha fazla tutuluyor diye biliyorum.Komşumda 2005 model 1.9 tdi pacific var.Süper araç.Fakat kasası eskidi ve üstüne 2. kasa çıkacak.

2005 model golf 4 yok. 2004e kadar üretimi yapıldı. golf 5 2004de piyasaya çıktı zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: speed_ylc

quote:

2005 model golf 4 yok. 2004e kadar üretimi yapıldı. golf 5 2004de piyasaya çıktı zaten.

Alıntıları Göster
    bence saçma bi soru olmuş tabiki 5 ... 4 çok çelimsiz biraz züürt işi duruyor 5 daha bi prestijli kaliteli duruyo sürüş keyfini bilemem ikisinide kullanmadım ama yakin fiyata alinabiliyorsa eski kasa almanin pek bir mantığı yok diye düşünüyorum herşeyin performans olmadigini anlarsiniz aldığınızda yol tutuşu teknoloji konfor donanim bunlarin daha önemli olduğunu anlayacaksiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-14B537748

bence saçma bi soru olmuş tabiki 5 ... 4 çok çelimsiz biraz züürt işi duruyor 5 daha bi prestijli kaliteli duruyo sürüş keyfini bilemem ikisinide kullanmadım ama yakin fiyata alinabiliyorsa eski kasa almanin pek bir mantığı yok diye düşünüyorum herşeyin performans olmadigini anlarsiniz aldığınızda yol tutuşu teknoloji konfor donanim bunlarin daha önemli olduğunu anlayacaksiniz

Alıntıları Göster
    resim koyun 4 hangisi 5 hangisi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-14B537748

Alıntıları Göster
    Golf IV küçük ve "eski" duruyor. Golf V ise tam tersi sanki yıllara meydan okuyor.
    Bir de o iç mekanda soyulma derdi olmasa off.

• quote:

Orijinalden alıntı: insomnia__

Golf IV küçük ve "eski" duruyor. Golf V ise tam tersi sanki yıllara meydan okuyor.
    Bir de o iç mekanda soyulma derdi olmasa off.

Alıntıları Göster
    Golf 4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -PoseidoN- -- 27 Ekim 2011; 2:09:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: -PoseidoN-

Golf 4

Alıntıları Göster
    Bende tam anlıyamadım tabiki Golf 5 alınır.Zaten fiyatlarıda aynı değil.Yıl olarkada daha yeni modeli almaz mı mantıklı insan Golf 5'de tam bagımsız süspansiyon kullanmaktadır ayrıca.

• quote:

Orijinalden alıntı: erdor

Bende tam anlıyamadım tabiki Golf 5 alınır.Zaten fiyatlarıda aynı değil.Yıl olarkada daha yeni modeli almaz mı mantıklı insan Golf 5'de tam bagımsız süspansiyon kullanmaktadır ayrıca.

Alıntıları Göster
    El insaf golf 4 ile 5 i kıyaslayıp nasıl 4 diyosunuz daha neler görecez allahım allahım

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatih211

El insaf golf 4 ile 5 i kıyaslayıp nasıl 4 diyosunuz daha neler görecez allahım allahım

Alıntıları Göster
    peki Golf 5 1.9 TDI'lar hakkında bilgi sahibi olanlar var mı? VW grubunun 1.9 TDI motorları hep sorunlu diye duymuştum yıllarca..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.