Şimdi Ara

29 Ekim TEKNOSA Turuncu İndirim (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
13
Favori
44.371
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Koskoca mağazaya 4 tane getirmişler şaka gibi. 550 liraya hemen hemen aynı özellikler Samsung netbooktan vardı ama o kadar vermeyi düşünmedim. İnternette de bittiyse vay benim halime. :D Hayırlısı olsun ne diyelim.
  • anladığıma göre indirimli nasıl bi indirimse
  • 1-2 ürün dışında indirimli ürün varsa haber verin. Piyasanın bile üzerinde indirimli dedikleri ürünler.
  • ps3 alacagım ama versiyonu kaç bilmiyorum örenebilme şansımız varmı
  • Teknosanın sitesine yazdığım mesajı aynen aktarıyorum.MAĞAZA ADANA CARREFOURSA EXTRA

29/10/2011 TARİHİNDE TURUNCU İNDİRİM ADI ALTINDA YAYINLADIĞINZ KATALOĞA İSTİNADEN BİR GÜN ÖNCEDEN MAĞAZAYA GİTTİM. MAĞAZA GÖREVLİSİ PACKERD BELL MARKA NETBOOK (349 TL) UN STOK ADEDİNİN 10 OLDUĞUNU SÖYLEDİ.BİR GÜN SONRA SAAT 6.15' TEN 8.00 'E KADAR BEKLEDİM. 07.45 'TE STOĞUN 3 TANE OLDUĞUNU SÖYLEDİLER.TOPLAM 8 MAĞAZA İÇİN 80 TANE OLAN STOKTAN ADANA'YA 3 TANE GELMESİ DOĞRUYSA İÇLER ACISI. BEN BUNA İHTİMAL VERMİYORUM.BUNU İFADE ETTİĞİMDE MÜŞTERİ TEMSİLCİSİNİ ARAMAMI SÖYLEDİLER.ARADIM MESAJ BIRAKIN DİYOR.BIRAKTIM AMA BİR SONUÇ ALACAĞIMI DÜŞÜNMÜYORUM.BEN İNSANLARI SAATLERCE KAPIDA BEKLETİP -SAAT 2'DEN BERİ BEKLEYEN VARMIŞ-SIRADAKİ İNSANLARIN FOTOĞRAFLARINI ÇEKİP ENAYİ YERİNE KOYAN ZİHNİYETTEN ŞİKAYETÇİYİM.BUNU DA HER YERDE SÖYLEYECEĞİM.İNTERNETTE HER TÜRLÜ FORM SİTESİNDE YAZACAĞIM.ŞİKAYET VAR' A TEKNOSA BAŞLIĞI ALTINA BİR MESAJ DA BEN EKLEYECEĞİM.NEYİ Mİ DEĞİŞTİRİR? BELKİ HİÇBİR ŞEY AMA ELİMDEN BU KADARI GELİYOR.

• netbook dısında alınacak bişi yokmus anlasılan.cep tellerin fiyatı dusmemiş.
  • cevahirden ps3 aldım sonunda. 11 tane ayırmışlar, zaten toplamda 110 tane diye demişti forumda bir arkadaş. 10 mağazaya bölüştürmüşler aynı sayıda. 10.sunu ben aldım son anda :)
    bu arada medeni insanlar gibi sıra falan yaptılar, saat 8de 10 kişi 10 kişi aldılar içeriye, şaşırdım. bilseydim sıra olacağını daha erken giderdim..simit sarayında oturup beklemiştim öyle :) neyse aldık bi sorun çıkmadan
  • LG Opt. Black 899 TL. Bu fiyata alınabilir mi sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: toxteth

cevahirden ps3 aldım sonunda. 11 tane ayırmışlar, zaten toplamda 110 tane diye demişti forumda bir arkadaş. 10 mağazaya bölüştürmüşler aynı sayıda. 10.sunu ben aldım son anda :)
    bu arada medeni insanlar gibi sıra falan yaptılar, saat 8de 10 kişi 10 kişi aldılar içeriye, şaşırdım. bilseydim sıra olacağını daha erken giderdim..simit sarayında oturup beklemiştim öyle :) neyse aldık bi sorun çıkmadan

Nekadara aldın? Ve daha kalmadı sanırım
  • cevahir'de 8. sıradaydım, sorunsuz olarak p.bell netbook'u aldım. makine şık görünüyor ama arkadaşların dediği gibi malzeme kalitesi tartışılır. yanında bonus olarak vınn modem + 4 GB internet verdiler. durum bundan ibaret.
  • şimdi cevahir teknosadan geliyorum. netbook ve ps bitti hemen. diğer ürünleri de inceledim ki ben led alıcaktım fakat fiyatlar ne yazık ki o kadar iyi değil. tv alacaklar düşünmesin bence.
  • Bahçeşehir Teknosa Extra dan şimdi geldim.. sabah 8:10 da ordaydım milleti dizmişler ipgibi kuyruğa 10'arlı guruplarla içeri alıyorlar.. Sonra biraz bağırıp çağırınca herkezi aldılar herkez dediğim 40-50 kişi oldu mağazanın içinde.. Yani para ile rezil olmanın yeni yolu bu teknomarket kuyrukları.. Sonrasında içerde biraz gezindim ki fiyatı ii olan sadece 1 TL lik kulaklık gerçi onunda markası ıvırzıvır bişeydi sanırım. Onu dahi almadan çıktım. Teknosaya kocaman bir
  • Hafiza kartlarinda indirim yokmu web sitesinde gorunmuyor.. nasil indirim bu bi netbook la indirim mi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar1457 -- 29 Ekim 2011; 9:35:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hrvster

LG Opt. Black 899 TL. Bu fiyata alınabilir mi sizce?

onceki indirimde kaca dusmustu bu tel?
  • Teknosa acaba bu fiyatları koyarken çok düşünüyor mu ? Ortalıkta indirim falan yok. Tamamen indirim adıyla bindirim yapıyorlar.
  • 42lw570s in uydu alıcısı diseqc motor u çeviriyo mu acaba ? birde dvb-s2 (HD ve SD) yayınları gösteriyor mu? teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jovi -- 29 Ekim 2011; 9:52:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: texmo

quote:

onceki indirimde kaca dusmustu bu tel?

799 tlye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sammy...

quote:

Orijinalden alıntı: toxteth

cevahirden ps3 aldım sonunda. 11 tane ayırmışlar, zaten toplamda 110 tane diye demişti forumda bir arkadaş. 10 mağazaya bölüştürmüşler aynı sayıda. 10.sunu ben aldım son anda :)

Nekadara aldın? Ve daha kalmadı sanırım

599 tl. ps3 160 gb + dead rising 2 + f1 2010

evet kalmadı tabi..benden sonraki eleman sonuncuyu aldı
  • Bende 9,90lık usb gamepad aldım denedim az önce bu fiyata iyi ürün aklında olan varsa alsın bence denizli'de daha 30-40 adet vardı.
  • quote:

vatanda 813 tlydi sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.