Şimdi Ara

29 Ekim TEKNOSA Turuncu İndirim (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
13
Favori
44.371
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teknosanın da internet sitesi göçmüş, açılmıyor..
  • konu uçmuş..en sağlıklı bilgileri artık yarın bizzat gidenden alırız...
  • emekli56
    Teğmen

TEŞEKKÜR EDERİM
  • i5 işlmecili laptoplar ne kadar?
  • Yuh o kadar teknosa olan avm var bitanesinde bile kampanya yok. bahçeşehir akbatı avm, şansıma oraya şantiyeye gidecektim zaten uğrarım belki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andec

Yuh o kadar teknosa olan avm var bitanesinde bile kampanya yok. bahçeşehir akbatı avm, şansıma oraya şantiyeye gidecektim zaten uğrarım belki.

hangi şubelerde olduğunu nerden öğrendiniz?
  • gazetelerde insert e baktım forumda bu baslığın oldugunu bilseydim resim cekerdim
    yer trabzon forum
    saat 10da acılıyor anasını satim
  • quote:

Orijinalden alıntı: emekli56

Teknosa nın sitesinde bu Turuncu indirimi ile ilgili hiç bir bilgi yok.
    Turuncu yazıp arattım turuncu renkli bazı ürünler listelendi.

Aynen katılıyorum. Teknosanın sitesinde bu indirimle ilgili hiç bir bilgi yok. 29 ekimdeki %50 İndirim olayı doğru mu? Sadece insertlerde mi bu bilgi yer alıyor. Bu nasıl kampanya internet sitesinde hiç bir açıklama ve bilgi yok. Feyk mi bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: imperial crusader

gazetelerde insert e baktım forumda bu baslığın oldugunu bilseydim resim cekerdim
    yer trabzon forum
    saat 10da acılıyor anasını satim

Hocam ben Trabzon Forum a gittim sordum 8de açılacak dediler . Arka kapı açılacakmış .
  • Yarın vatanın bütün şubelerinde %25 indirim var. Ama fiyatları biraz fazla şişirmişler. Yalnız vatan samsung tvlerde 4 gözlük hediye veriyor, teknosa gibi 2 değil
  • takip...
  • İstanbul insertinde SAMSUNG 43D490 3D PLAZMA TV var...Fiyatı 1349 lira...Bu ürün nasıldır arkadaşlar? Bilen veya kullanan var ise yorumlarını,izlenimlerini bekliyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

İstanbul insertinde SAMSUNG 43D490 3D PLAZMA TV var...Fiyatı 1349 lira...Bu ürün nasıldır arkadaşlar? Bilen veya kullanan var ise yorumlarını,izlenimlerini bekliyorum...

Öyle bir üç boyutlu tv alacağına ben senin yerinde olsam doğru düzgün 2D tv alırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: edi1907

quote:

İstanbul insertinde SAMSUNG 43D490 3D PLAZMA TV var...Fiyatı 1349 lira...Bu ürün nasıldır arkadaşlar? Bilen veya kullanan var ise yorumlarını,izlenimlerini bekliyorum...

Öyle bir üç boyutlu tv alacağına ben senin yerinde olsam doğru düzgün 2D tv alırım

Ama görüntüyü 2D'ye çevirebiliyormuş...
  • bugün gazete almadım ve çanakkaledeyim .çanakkale de iki tane teknosa var ama indirim konusunda ve hangi ürünler var bilmiyorum.bilen varmı ?
  • harici disk indirimi bekliyorum bende takipteyim :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: edi1907

quote:

Ama görüntüyü 2D'ye çevirebiliyormuş...

Yani? 2D demek HD demek; 3d ye çevirmek demek sadece birazcık derinlik katıyor demek. Yani çok gereksiz bir sistem. Kesinlikle kullanmazsınız bu özelliği.
    Kaldı kı bu plazma...
    Siz hiç plazma kullandınız mı? Woswos arabaya benzer bunu kullanmak. 200 saat kısık renkte kullanacaksın. Yok 15-20 dakikada bir kanal değiştireceksin. Görüntü daha akıcı ve gerçekçidir ama ledlere göre daha mattır.
    Yine sizin karar vereceğiniz bir şey ama bana kalsa asla bu tvye yanaşmazdım.

Benim tavsiyem biraz daha sınırları zorlayarak ilk sayfadaki 120 ekran 47lv3550 1599 Tl'ye olacaktır. Fiyat ve görüntü çok daha memnun kalırsınız. 106 ekranlık plazma led tv ise 200 hz görüntü ile kesinlikle düşünülmesi gereken bir ürün bunların arasında

• Kataloğu görmek isteyenler için ;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi awakado -- 28 Ekim 2011; 17:55:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: scat_lift

5 taksit azmış, çok zorlar. İki cevap içinde teşekkürler...

5 taksit ama 3 de banka veriyor yani 8 taksit, ben de geçenki kampayısından tv aldım böyle olduğunu bilsem ne eder yapar 47'' tv alırdım.:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: awakado

Kataloğu görmek isteyenler için ;

Allah razı olsun
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.