Şimdi Ara

Opel corsa Lastik seçimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
10.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2000 model Opel corsa 1.4 GLS sahibiyim.Aracıma lastik alacağım ama ne alsam kararsız kaldım.Boyutu 165 /70/13 olmalı kesinlikle.Eğer 185 in rahatsız etmeyeceğini bilsem bridgestone turanza er 300 alacaktım.

Neyse, aklımda şu an fazla model yok eğer siz bir model önerirseniz onu da araştırırım.Yalnız michellin olmassa sevinirim.

*Toyo 350 (Az çok bilgi sahibiyim marka hakkında ancak model olarak nasıldır bilemiyorum kullanan varsa görüşlerini dinlemek isterim.)

*Achilles Platinum 7 (Benim gerçekten en çok merak ettiğim markalardan biri duymadım ancak deseni çok şık. Bu lastik hakkında ne düşünüyorsunuz ?)

*Continental ContiEcoContact 3

*Lassa Atracta

*Sanırım good year ın bu boyutta lastiği yok 165/70/13 var eğer bir problem olmaz derseniz ve kayda değer bir lastik varsa incelemek isterim.

*Bridgestone B250 Bunun da boyutu 165/70/13

*Hankook K715

*Pirelli Cinturato P4

Arkadaşlar bir de nokian markasını forumlarda çok duyuyorum benim aracıma uygun nokian marka bir lastik söylerseneniz sevinirim.

Az önce buldum 2 tane

Nokian W+ boyutu 165/70/13

Nokian WR G2 boyutu 165/70/13

Herkese teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legolas246 -- 21 Mart 2012; 16:30:17 >

• Arkadaşlar bir de şu sitede lastik incelemeleri bulunuyor.Ben almak istedeğim tüm lastiklere baktım. http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Toyo/350.htm

Toyo 350 in puanı inanılmaz.Site güvenilir midir ?
  • onlar kullanıcı puanlarıdır, gerçek testlerwww.adac.de sitesinde var en güvenilir sitelerden biridir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erakcora

onlar kullanıcı puanlarıdır, gerçek testlerwww.adac.de sitesinde var en güvenilir sitelerden biridir.

Hocam verdiğin site almanca.Bende hiç âlmenja. Yardımcı olursan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeKSandDoRT

http://www.praktiker.com.tr/oto-lastikleri/155-70r13-75t-ceat-spider-3+1/239294

Hocam praktiker da hiç istediğim boyutta lastik bulunmamakta.Birde ceat spider iyi midir?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.