Şimdi Ara

Özel Video: İşte Asus Rampage 4 Extreme ve beraberinde gelen yenilikler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
20.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Intel'in önümüzdeki ay içerisinde lanse etmeye hazırlandığı LGA2011 platformu kapsamında anakart üreticileri de X79 çipsetli yeni nesil anakartlarını sunacaklar. Intel'in Sandy Bridge-E kod adlı Core i7-3000 serisi işlemcileri için hazırlanan X79 çipsetli anakartların en iddialılarından biri olan, Asus'un yeni amiral gemisi Rampage IV Extreme'e yakından bakıyor, detayları ve yeni özellikleriyle ilgili bilgileri Asus Türkiye teknik sorumlusu Recep Kulan'dan alıyoruz.

• anakart süper Asus herzamanki gibi kalitesini konuşturmuş.

İnceleme için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DemirAtlı -- 25 Ekim 2011; 22:30:46 >
  • a200 veya yeni çıkaracağı bi ses yongası kullanırsa bluetooth wi-fi felan dahil olursa asus x79 anakart alıcam
  • adam Metin Uca'ya benziyor.
  • ah bir de ivy bridge ile sandy bridge-e nin karşılaştırmalı testleri çıksa çok iyi olacak
  • AMD sıvıazot ile 8 ghz yi göruyor :D intel Asus ile Birleşim hiçbir efor sarf etmeden 5,6 ghz yi göruyor eger bu soket2011 işlemcilerde - ısılardaki çalışma probleminide çözerseler hız aşırtmada İntel 10 ghz yi görur PARAM OLSADA BEN ALSAM :'C
  • Rampage 4 Extreme bomba gibi geliyor, çok iyi olmuş.
  • Tebrikler Recep basarılar dilerim.
    Intel yine yapacagını yapmıs yeni fan,yeni chipset,en az 1000-1200TL anakart fiyatı
  • Mükemmel bir anakart olmuş. Bakalım Gigabyte nasıl bir anakart üretecek buna karşı. Bir de şu rekabetten fiyatlar düşse de bizde kullanabilsek
  • Her işlemci serisi ile beraber 10 tane yeni chipset çıkarıyorlar zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: rtsbora

adam Metin Ucaya benziyor.

Recep Kulan forumun eski hız aşırtmacılarından 'hey' nickli arkadaşımızdır. Geldiği nokta itibariyle kendisini daha iyi mevkiilerde görmek dileğiyle tebrik ediyorum.
    :)
  • Asus'tan beklenen kaliteli bir ürün olmuş..
  • ben evga SR-2 gibi bir anakart bekliyorum Asus'tan Rampage IV kalitesinde.
  • RECEP KULAN DH den gitmiş :(
  • 1000TL DEN aşağı olmaz sanırım
  • cep telefonuyla çekilmiş herhalde. video kalitesi berbat
  • Londra'da bir Türk'ten başka konuşacak Asus yetkilisi yok muydu ? Recep Bey sanırım memleketimizde de bu detayları verebilirdi :) İlginç olmuş.
  • anakart üzerinde gelen bu küçük fanları oldum olası sevmedim eninde sonunda sorun çıkarıyorlar aynını bulmak değiştirmek vs gerçekten sıkıntı neden bunda ısrar ediyorlar anlamıyorum
  • Anakart harika da... Bakalım fiyat ne olacak.
  • Oraya gitmişken SEO'su ile görüşseymiş keşke altyazılı felan izlerdik .

İşin şakası bi yana gerçekten merak edilen bir takım teknolojileri tanımış olduk çok saolun. Fiyatına gelecek olursak şuanda şuan piyasadaki Rampage Extreme lerin fiyatın 1000 TL olduğunu düşünürsek ve 8 slot bellek yuvası 4 tane PCI-E 3.0 yuvası OC key aparatları vs hepsini bir kutuda hayal edince TR satış fiyatı 1200 TL civarı olacağını düşünüyorum. Alacaklara şimdiden hayırlı olsun
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.