Şimdi Ara

IZLEMEK ICIN TAVSIYE EDILEN YABANCI DİZİLER..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
1
Favori
215.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ILK DEFA GIRDIM BU BOLUME ... YABANCI DIZILERI TAKIP EDIYORUM BOL BOL BEN KENDI IZLEDIKLERIMI TAVSIYE EDIM BENIM SOLEDIKLERIM DISINDA YADA BANA KATILANLARDA YORUMLARINI YADA TAVSIYELERINI EKLESIN...

THE O.C >>>>AMERIKA VAROŞLARINDAN CIKAN BIR COCUGUN AMERIKAN JET SOSYETESI ICINE DUSTUGU BIR DIZI MUTLAKA BULUN SEYREDIN (BUKADAR BASIT DEGIL KONUSU KISACA GECTIM )

THE 4400>>>>DUNYA DISINDAN HIZLA GELEN METEOR VE YILDIZ KARISIMI BIR KUTLE DUNYAYA YAKLASTIKCA YAVASLAR VE BIRDEN PUFFF DIYE PATLAR ORTAYA 4400 TANE INSAN CIKAR VE OLAYLAR BASLAR... ( 4400 KISIDE 1900 LU SENELERDEN BASLAMAK UZERE FARKLI TARIHLERDE KACIRILMISTIR VE HIC YASLANMADAN BU ZAMANDA SERBEST BIRAKILMISTIR )

LOST>>>>BIR UCAGIN ISSIZ BIR ADAYA DUSMESI VE ADADAKI ILGINC VE GIZEMLI OLAYLARIN BASLAMASI VE ILERLEMESI ( HER KARAKTER ICIN AYRI BI HAYAT VE DIZI BOYUNCA O HAYATLARDAN SIK SIK ANLATIMLAR ORNEK MISAL JACK KARAKTERININ DOKTOR OLMASI VE DOKTORLUKTA YASADIGI OLAYLAR GIBI AMA COK COK FARLI BI SENARYO VE MUTLAKA TAVSIYE EDERIM)

THE 24>>>>GENEL OLARAK CASUSLUK VE DERIN DEVLET (AMERIKA ICIN) DONEN OLAYLAR ORNEK MISAL AJANLARIN AJANLARI SATMASI DIS OLAYLAR....

DESPERATE HOUSE WIFES>>>>ISMINDENDE BELLI OLDUGU GIBI CARESIZ EV KADINLARI BIRGUN SANSA IZLEDIM ENTERESAN GELDI SORA BUTUN BOLUMLERI CEKTIM.. 4 TANE KADIN KARAKTER AYRI AYRI HAYATLAR VE KADINLARIN BIRBIRLERINI KISKANMALARINDAN TUTUN GOSTEREBILCEGI TUM TEPKILER HAREKETLER ( BEN GULEREK SEYREDIYORUM AMA CIDDIYE ALANLAR VAR BU DIZIYI )

EGER BANA FAVORI ILK 3 UN DERSENIZ...

1)O.C

2)LOST

3)4400 DERIM...

O.C NEDEN DERSENIZ ORDAKI RYAN KARAKTERI BIZIM TURK INSANIN HAREKETLERINI ICERIYO YADA BANA OLE GELIYO SEYREDEN ANLAR...

DAHA SAYMADIGIM BIR SURU DIZI VAR EGER BASKA DIZILERI TAKIP EDEN VARSA BENIM YAPTIGIM GIBI KISA KONU OZETI YAPSIN AMA COK KISA OLSUN HERKEZ EN AZINDAN NEYLE ILGILI OLDUGUNU ANLAR BELI DEGISIKLIK OLSUN DIYE CEKIP IZLEMEYE BASLAR...

BU ARADA DIZILERIN TORRENT OLARAK CEKILDIGI BISAYFA VAR AMA YASAK OLDUGU ICIN SIMDIDEN PM DEN VE BURDAN ISTEMEZSENIZ SEVINIRIM...

HERKEZE KOLAY GELSIN GECMIS BAYRAMI MUBAREK OLSUN...

EDİT: BU ARADA NEKADAR BASI NEKADAR SONU DERSENIZ HANI SEZON VE BOLUM BAKIMINDAN...

O.C 3UNCU SEZON BOLUM 11 BUGUN CIKTI...

LOST 2INCI SEZON BOLUM 10 DUN CIKTI...

4400 2INCI SEZON BOLUM 12 DE DURDU DAHA SORASI CIKTIMI GORMEDIM AMA EN SON 2INCI SEZON BOLUM 12...

DESPERATE HOUSE WIFES 2INCI SEZON BOLUM 11 DE...

24 DIZI ICIN ELIMDE 3 SEZON VAR SUAN GERISINI TAKIP EDEMEDIM...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abcdefxxx -- 14 Ocak 2006 5:32:47 >
  • [scrubs] ı unutmayalımmmmmm
  • Coupling dicem ama şu anda vizyonda değil.
    yine de isteyen dvd'lerini bulabilir ya da indirilebilir. seyrettiğim en komik dizi desem yeridir.
  • One Tree Hill arkadaşım...Oc gibi daha komplike daha fazla genç var ve son dönemde arka planda kalmış gibi gözüksede basketbol var...Şiddetle tavsiye ederim...zaten aşağılarda topic'î de var...Birçok seveni var yani..

Two and a half men-gülmek için Charlie Sheenn bire birdir..
    Scrubs-bombadır..
    Without a trace-ilk kez dün izledim öncekileri kaçırdığım için çok üzgünüm..
    My name is Earl başlayacak...-yılın komedisi imiş..
    .............
    .............
    .......................
  • bizde ne çanak anten ne kablo tv var bi sepet antenle izlemeye çalışıyom
    benim en beğendiğim topic te açmıştım CSI (kanıt peşinde) her cumartesi trt-1 de genelde 22.30 da başlıyor
    konusu işlenen cinayetleri aydınlatmak ve kanıttan sanığa gitmek gibi bir hedef gerçekten sürükleyici bir dizi tavsiye ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: sexai

One Tree Hill arkadaşım...Oc gibi daha komplike daha fazla genç var ve son dönemde arka planda kalmış gibi gözüksede basketbol var...Şiddetle tavsiye ederim...zaten aşağılarda topic'î de var...Birçok seveni var yani..

Scrubs-bombadır..
    .............
    .............
    .......................

bunlara ek olarak;

Smallville - Clark Kent (Superman) in lise yılları
    Las Vegas - kumarhanedeki olaylarla ilgili
    South Park - büyüklere çizgi film
    ER - acil servis, doktorların hikayesi
    Buffy - vampir avcısı
    Carnivale - iyiyle kötünün amansız mücadelesi
    Rome - Roma İmparatorluğu'yla ilgili
    Nip/Tuck - bu da estetik cerrahların başrolde olduğu bi dizi
    6 Feet Under - ölümlere farklı bi bakış açısı
    Gilmore Girls - küçük bi kasabada yaşayan anne-kızın hikayesi

yukardakiler cnbc-e'de yayınlanıyo şuanda, bi de yayınlanmayan eskilerden şunlar ve izlediklerim;

Into the West
    Coupling
    CSI: NY
    Angel
    24
    Cold Case
    Boston Public
    Joey
    The 4400
    Alias
    Oz
    Roswell
    Taken
    Two Guys and a Girl
    The Practice
    Tru Calling
    That ‘70s Show
    Dawson’s Creek

oha amma çokmuş be buarada lost'u çok merak ediyorum, en iyi yeni dizi seçilmişti sanırım geçen sene emmy'de yada golden globe'da tam hatırlamıyorum, bi de en iyi drama seçilmişti heralde, cnbc-e alsa da izlesek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r7brtpires -- 14 Ocak 2006 16:08:50 >
  • x files (ÇOK GÜSEL DİZİ)
    according to jim
    smallville
    KANIT PEŞİNDE
  • quote:

Orjinalden alıntı: landon

quote:

Orjinalden alıntı: sexai

One Tree Hill arkadaşım...Oc gibi daha komplike daha fazla genç var ve son dönemde arka planda kalmış gibi gözüksede basketbol var...Şiddetle tavsiye ederim...zaten aşağılarda topic'î de var...Birçok seveni var yani..

Scrubs-bombadır..
    .............
    .............
    .......................

bunlara ek olarak;

Smallville - Clark Kent (Superman) in lise yılları
    Las Vegas - kumarhanedeki olaylarla ilgili
    South Park - büyüklere çizgi film
    ER - acil servis, doktorların hikayesi
    Buffy - vampir avcısı
    Carnivale - iyiyle kötünün amansız mücadelesi
    Rome - Roma İmparatorluğu'yla ilgili
    Nip/Tuck - bu da estetik cerrahların başrolde olduğu bi dizi
    6 Feet Under - ölümlere farklı bi bakış açısı
    Gilmore Girls - küçük bi kasabada yaşayan anne-kızın hikayesi

yukardakiler cnbc-e'de yayınlanıyo şuanda, bi de yayınlanmayan eskilerden şunlar ve izlediklerim;

Into the West
    Coupling
    CSI: NY
    Angel
    24
    Cold Case
    Boston Public
    Joey
    The 4400
    Alias
    Oz
    Roswell
    Taken
    Two Guys and a Girl
    The Practice
    Tru Calling
    That ‘70s Show
    Dawson’s Creek

oha amma çokmuş be buarada lost'u çok merak ediyorum, en iyi yeni dizi seçilmişti sanırım geçen sene emmy'de yada golden globe'da tam hatırlamıyorum, bi de en iyi drama seçilmişti heralde, cnbc-e alsa da izlesek

vayy anaamm vaaayyyy neler neler yazıvermiş...

Two guys a girl and a pizza place...Dawson's Creek'ler..Joey !!..Coupling'ler ...Boston Public'ler mi dersin....canımm benimmm...neler neler....
    Cnbc topiği açmak şart oldu bence...cok dağınığız napsak yaaa....
    CNBC-e dizilerini bir yere toparlasak mı acep?? NE dersiniz... ??
    dawson's yaaa....
  • lostu mutlaka seyredın mutalaka ama...
  • Coupling'in 4-5 bölümünü seyretme imkanı buldm, gerçekten harika bir diziymiş..
    Bizim burda CNBC-E de yok izleyemiyorz hiçbir diziyi
  • nip tuck always
  • Coupling efsanedir yaaa...Sonra onun Amerikan versiyonu çıktı ama İngiltere 'li olan ilk versiyon süpper komikti...SArah,James,Jefff.....(Jeff adamım benim yaaa )

Süper bi olaydı......
    CNBC-e yok mu??? Aman Allah'ım hayali bile kötü...
    quote:

Orjinalden alıntı: WoraZ

Coupling'in 4-5 bölümünü seyretme imkanı buldm, gerçekten harika bir diziymiş..
    Bizim burda CNBC-E de yok izleyemiyorz hiçbir diziyi
  • LOST
  • X-files, Las Vegas, Simpsons, South Park ve Joey, hepsi çok iyi diziler...
  • Kanıt peşinde müthiş bir dizi bence
  • bu yasıma kadar izlediğim en güzel yabancı dizi sex and the city dir
  • Felicity aha buraya yazıyorum bu diziye dikkat . şu anda digiturkte sinek gençlik kanalında oynuyor.
  • smallville
    south park
    the simpsons
    rome
    scrubs
    ER
    one tree hill
    buffy the vampire slayer
    Desperate housewives
  • cnbce deki hemen hemen bütün diziler güsel..
  • Cnbc-e nin bütün dizileri güzel ama cheersi takip ediyorum harika espiriler oluyor....Keşke bizimde böyle kaliteli dizilerimiz olsa Allahtan bi avrupa yakası varda kurtarıyor biraz durumu....Belalı baldızı izleyen varmı ya puahhahahaahhahaahaaaa..Tam rezillik bu belalı baldız dizisi...Yahu kim güler onların esprilerine?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.