Şimdi Ara

Tasiş - Sirkeci / Fujifilm f50 150 TL - f100 150 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
264
Cevap
1
Favori
21.170
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• arkadaşlar f100 ler bitti mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: evren1514

arkadaşlar f100 ler bitti mi?

bitti.
  • F50fd'de çok iyi bir makinadır . Kaçırmayın bu fırsatı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

F50fd'de çok iyi bir makinadır . Kaçırmayın bu fırsatı

bundan bayağı vardı p.tesi baktığımda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

F50fd'de çok iyi bir makinadır . Kaçırmayın bu fırsatı

bundan bayağı vardı p.tesi baktığımda.

Şu an piyasada bulunan 800-900tl lik makinalardan bile çok daha iyidir foto kalitesinde .tek eksiği çogunluga göre hd video çekmemesidir
  • Yalnız bu makinaların Lityum-ion Pilleri gümrükte 2-3 yıl beklemekten güçlerinden bayağı kaybetmiş olabilir.. Piyasada bu FinePixF50 modelin orjinal pili ne kadar?
  • takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: frux

Yalnız bu makinaların Lityum-ion Pilleri gümrükte 2-3 yıl beklemekten güçlerinden bayağı kaybetmiş olabilir.. Piyasada bu FinePixF50 modelin orjinal pili ne kadar?

2-3 yıl beklediğini nasıl anladınız? fot. mak. üretim-satış dönemine göre tahmin mi yaptınız?
  • benimde alasım var daha önce alanlar pil durumu artıları eksileri hakkında bilgi verseler iyi olur.

f100 ile arasında çok fark var mı acaba ?
  • İlgilenen varsa erenkoy tasiste bgn grdum f50 ve f100 150 tl kutulu sonyler kodaklarda vardi
  • quote:

Orijinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe

quote:

Orijinalden alıntı: frux

Yalnız bu makinaların Lityum-ion Pilleri gümrükte 2-3 yıl beklemekten güçlerinden bayağı kaybetmiş olabilir.. Piyasada bu FinePixF50 modelin orjinal pili ne kadar?

2-3 yıl beklediğini nasıl anladınız? fot. mak. üretim-satış dönemine göre tahmin mi yaptınız?

Bu model 2007-2008 yıllarında üretildi sanıyorum.. 2010 yılında bile sıfırı piyasada az bulunuyordu.. Gümrükte minumum 1.5 yıl beklese bile batarya gücünden kaybetmiştir..

*Örneğin;ben ebay'dan 2008 üretimi ambalajlı sansa clip mp3 player satın almıştım; batarya 5-6 saat ancak dayanıyordu.. Aynı mp3 player'ı 2008'de ilk çıktığında da satın alıp, kullanmıştım..batarya 9-10 saat gidiyordu..

Ama F50'nin orjinal bataryası piyasada uygun fiyata bulunabiliyorsa sorun yok tabi..

• quote:

Orijinalden alıntı: serdar1457

İlgilenen varsa erenkoy tasiste bgn grdum f50 ve f100 150 tl kutulu sonyler kodaklarda vardi

Dostum kabaca yerini soyler misin?
    @frux,
    Tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TWiST_oF_FaCe -- 3 Kasım 2011; 0:40:26 >
  • quote:

quote:

İlgilenen varsa erenkoy tasiste bgn grdum f50 ve f100 150 tl kutulu sonyler kodaklarda vardi

@frux,
    Tesekkurler

http://www.tasis.gov.tr/yeni/index.htm

Nereden geleceksin dostum? Ona göre tarif yapayım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

quote:

quote:

@frux,
    Tesekkurler

Acikcasi adrese gore google map' ten bakarim ama yakininda merkezi neresi var bilen daha iyi anlatir diye sordum.

Kucukyalidayim. Tesekkurler dostum

• quote:

quote:

quote:

quote:

@frux,
    Tesekkurler

Acikcasi adrese gore google map' ten bakarim ama yakininda merkezi neresi var bilen daha iyi anlatir diye sordum.

Kucukyalidayim. Tesekkurler dostum

En kestirme yol bana göre...

Küçükyalı'dan otobüse binip Yenisahra durağında in (Optimum Outlet durağı)...
    Köprüden karşıya geç ve o duraktan da 19 T - 320 A -14 A otobüslerinden birine bin...13.Durak Çiftlik durağı...Orada ineceksin,zaten neredeyse dükkanın önünde...
    Otobüste Gümrüğü geçince ineceğim dersen herkes yardımcı olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D@rbeli M@tk@p -- 3 Kasım 2011; 1:04:50 >

• Aslinda araba var. Erenkoy gumrugu biliyorum. Onun icinde degildir herhalde. Gumrugun yeditepe univ giden yol tarafindami yoksa alt yol uzerinde mi bu tasis. Yolda rahatlikla goruluyor mu? Neyse cok ugrastirmayayim, oralarda sorarim.
    Tesekkurler tekrar
  • quote:

Aslinda araba var. Erenkoy gumrugu biliyorum. Onun icinde degildir herhalde. Gumrugun yeditepe univ giden yol tarafindami yoksa alt yol uzerinde mi bu tasis. Yolda rahatlikla goruluyor mu? Neyse cok ugrastirmayayim, oralarda sorarim.
    Tesekkurler tekrar

Araçla geleceksen daha kolay...Gümrüğün önünden Dudullu istikametine devam ediyorsun,ışıkları geçer geçmez sağda...Çok yakın yani...Gümrüğün içinde değil...Ayrı girişi var...
    Üniversite yolu değil...Aşağı yolda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D@rbeli M@tk@p -- 3 Kasım 2011; 1:11:40 >
  • quote:

quote:

Aslinda araba var. Erenkoy gumrugu biliyorum. Onun icinde degildir herhalde. Gumrugun yeditepe univ giden yol tarafindami yoksa alt yol uzerinde mi bu tasis. Yolda rahatlikla goruluyor mu? Neyse cok ugrastirmayayim, oralarda sorarim.
    Tesekkurler tekrar

Araçla geleceksen daha kolay...Gümrüğün önünden Dudullu istikametine devam ediyorsun,ışıkları geçer geçmez sağda...Çok yakın yani...Gümrüğün içinde değil...Ayrı girişi var...
    Üniversite yolu değil...Aşağı yolda...

Ok dostum, tam olarak anladim. Tesekkurler
  • Fujinin adam gibi kompakt ürettiği dönemden kalma makineler. video kaygısı olanlar hiç bulaşmasınlar.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.