Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note'un reklamı yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
12.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  
    Güney Kore'nin teknoloji devlerinden Samsung'un, tabletler ile akıllı telefonlar arasındaki boşluğu doldurarak farklı bir konsept oluşturan modeli Galaxy Note'un reklamı yayınlandı. Reklamda akıllı cihazın, 5.3-inç boyutundaki ve 800 x 1280 piksel çözünürlüğündeki dokunmatik Super AMOLED ekranı ön plana çıkarılmaya çalışılmış.

Galaxy Note'un teknik özelliklerini merak edenler için bir kez daha gündeme getirecek olursak, 1.4 GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli işlemciden ve 1 GB RAM'den güç alan akıllı cihaz, Google'ın mobil işletim sistemi Android'in Gingerbread versiyonuyla geliyor. 16 GB / 32 GB dahili flash bellek seçeneklerine yer verilen Galaxy Note, TouchWiz arayüzü, 32 GB'a kadar microSD kart desteği, dört band GSM şebekesi ve HSPA (HSDPA: 21 Mbps, HSUPA: 5.76 Mbps) alt yapısı desteği, 3.5 mm kulaklık girişi, Wi-Fi 802.11n, Bluetooth 3.0, GPS, 8 MP kamera, LED flaş, otomatik odaklama, 2 MP ön kamera, Full HD video kaydı ve 2500 mAh'lik bataryayı bünyesinde barındırıyor.

• Ne zaman satılmaya başlanacak acaba. Bence iPhone'dan daha fazla satış oranına erişecek.
  • Bu alınır işte :)
  • şimdiye kadar piyasaya çıkan en mükemmel cihaz
  • Fiyatı umarım normal telefonlardan fazla olmaz hatta daha aşagısı olur :D Ama bir telefon alcak olsam cok kararsızım Galaxy note, Galaxy Nexus, Motorola Droid Razr ve belki HTC vigor. En ucuz olanı heralde benim olacak :D Martta sony de cift çekirdekli çıkaracakmış onu beklersek....
  • @ariescusjr;

Bu cihaz yanında sürekli tablet taşımak istemeyen ve 4.3 ve civarı ekranlı telefonlar da kendine küçük gelenler için. kullananlar söylüyorlar. bir süre kullandıktan sonra 4.3 ün falan küçük geldiğini. bir çantanız olmadığı sürece 10.1, 9, 8.9, 7 vs. ekranlı tablet taşımak güç. ama bu biraz daha taşınabilir bence. ki ceket cebinde falan gayet rahat taşınır.

apayrı bir segment oldu kendisi...
  • onu cepte taşımak imkansız :D
  • çok iyi yav reklam
  • 4.65" ten fazlası biraz büyük oluyor...
  • cebine güvenen alır arkadaş :)
  • acaba türkiye ye ne zaman gelir
  • Hayırlısıyla bir Türkiye'ye geldiğini görsek paraya kıyacam ama ingilterede 1 kasım da bir şirket satışa başlamış ya nasip
  • ekran çözünürlüğü ve kalitesi süperdir ama ben korkarım açıkçası bir düşürsem aklım gider ekran patladı mı acaba diye dikkatli kullanmaya mecbur kalacak bunu alanlar
  • heyacanla bekliyoruz fiyatini
  • bu yıllık teknolojiye ayırdığım parayı tükettim. seneye bu aylar yeni bi telefon bakmaya başlarım.
  • galaxy note özellikleri ile mükemmel bir hibrit model olmuş şayet 5.3 çok büyük olduğundan dolayı tercihimi google samsung nexus s den kullanacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.A.R.B.E.C.i

cebine güvenen alır arkadaş :)

çok ince :))
  • Cok buyuk ve kaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • incelik guzel.
  • Açıkçası cihaz zaten telefon segmentinde yer almıyor bana kalırsa tablet ile telefon segmentinin ortasında yer almış bir tabletin yapabildiklerini yapabiliyorsunuz ekran güzel +kalemide mevcut ismide note zaten hani telefon olarak ekran büyük ama tablet olarak olaya bakarsanızda harkulade olmuş denilebilir.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.