Şimdi Ara

HTC ve Dropbox ortaklığı Android kullanıcılarına 5GB ücretsiz depolama alanı sunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • HTC ve Dropbox ortaklığı Android kullanıcılarına 5GB ücretsiz depolama alanı sunuyor

Kısa süre önce yaptığı Beats Audio ortaklığı ile tüketicilere Beats by Dr.Dre ses teknolojisini amiral gemisi modellerinde sunmaya başlayan HTC şimdi de bulut depolama servislerinden Dropbox ile işbirliğine gidiyor.

İkilinin dün yaptığı basın duyurusuna göre ortaklık gelişerek devam edecek. Ortaklığın bir ürünü olarak Dropbox uygulaması tüm HTC Android cihazlarında ön yüklü olarak gelecek ve 5GB depolama kapasitesi sunacak.

Dropbox üyelerine hali hazırda ücretsiz olarak 2GB depolama kapasitesi sunuyor. HTC kullanıcıları bilgisayar uygulamasında da yine aynı kotadan faydalanabilecek.

HTC bahse konu ortaklıktan hangi modellerin yararlanacağına ayrıntılı olarak değinmedi. Daha önce Android modeli satın almış müşterilerde ister istemez bir beklenti oluşmaya başladı.

Ancak tahminler Sense 3.5 arayüzü yüklü olarak satılacak tüm cihazların Dropbox uygulaması ön yüklü olarak geleceği yönünde. Şu anki amiral gemisi modeller veya daha önce satın alınmış modeller bu imkandan faydalanamayacak.  

• mevcut dropbox üyelerinin kotasini 5 gb'a çikarir mi ki acep?
  • htc çok cazip
  • apple'ın icloud una rakip olmak için yapılmış, güzel bir anlaşma.
  • olmadı eski müsterilerinide görmesi lazım
  • Bence eski müsterileri de faydalanacaktır. Ben 2 yıldır kullanıyorum daha mağdur ettği bir cihaz görmedim. HTC'ye yolunda başarılar.

Edit: Tabi çeşke çok sık cihaz çıkarmasa daha da iyi olacak ya...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dreampark -- 25 Ekim 2011; 17:12:50 >
  • desire s kullanicisiyim ve dun mail geldi bu durumla ilgili ve dedigine gore 1 yil boyunca 5.25 Gb olarak kullanicam alanimi.ah birde sense 3 gelseydi yemede yaninda yat...
  • dun bununla ilgili bir mail geldi ve dedigine gore 1 yil boyunca alanimi 5.25 Gb olarak kullanabilecekmisim.Ah birde sense 3 gelseydi tadindan yenmezdin HTC...
  • arkadaslar ben sensation kullanıcsıyım bnde sense 3.0 arayüz var bu uygulamayı kullanbilir miyim kullanabilrisem ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.