Şimdi Ara

Windows XP yarın 10 yaşına giriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
1
Favori
9.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Geçtiğimiz günlerde en çok satan işletim sistemi unvanını Windows 7'ye devreden Windows XP yarın 10 yaşına giriyor. Microsoft tarafından Whistler kod adıya geliştirilen işletim sistemi, 24 Ağustos 2001 tarihinde üretime girmiş olmasına rağmen resmi lansmanı 25 Ekim'de gerçekleştirilmiş ve bu tarih belgelere işletim sisteminin resmi doğum tarihi olarak geçmişti

Son yayınlanan Hizmet Paketi 3 ile Nisan 2014 tarihine kadar Microsoft'tan destek görecek olan işletim sistemi çıkışını takip eden 4. yılında 400 milyon lisansa ulaşırken, aynı başarıya Windows 7 işletim sisteminin ulaşması ise sadece iki yıl sürmüştü. Windows XP, Microsoft tarihinin en başarılı işletim sistemlerinden biri olmayı başarırken, yazılım dünyasının son dönemdeki meraklı bekleyişi ise çok sayıda radikal güncelleme içerecek olan Windows 8 üzerine devam ediyor. 

• Doğum günü kutlu olsun hala kalbimizde
  • Zaman ne çabuk geçiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zenci Forvet -- 24 Ekim 2011; 21:51:28 >
  • Bir 10 yılı daha görür mü orası mechul.

Yok yok, hala xp ye takılanlar olduktan sonra bu millette kesin olur.
  • internet cafeler halen xp
  • MS SP3 çıkarmayacaktı. 2014'e kadar destek vermesi bile çok fazla. Bence çok destek verildi bu işletim sistemine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Millennium

Bir 10 yılı daha görür mü orası mechul.

Yok yok, hala xp ye takılanlar olduktan sonra bu millette kesin olur.

tabi hepimizin bilgisayarında geforce gtx 460 ekran kartları intel i7 işlemciler 8 gb kingston bilmem kaç mhz ram ler var da biz geçmiyoruz yinede xp efsanedir candır canandır bırakılmayacak sonsuza dek yaşatılacakdır
  • valla windows 7 varken ve windows 8 de yoldayken kimse xp de kalmaz.10 yıllık xp anca 10yıllık pcde kullanılır bu saaaten sonra :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SystemApps -- 24 Ekim 2011; 21:56:23 >
  • Vay be duygulandım
  • Bu konuyu xp işletim sistemimden okuyorum
  • Doğum günü kutlu olsun ama artık kullanılmaması lazım mazide güzel anlılarımızla hatırlayalım onu
  • ben hala kullanıyorum lan
  • duygulandım la 98 den xp ye geçişimi hatırladım
  • Kim ne derse desin XP

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay be zaman su gibi akmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarpuzAbi

internet cafeler halen xp

onlar dandik cafe dir biz de cafe işletiyoruz nerdeyse 2 yıldır 7 kullanıyoruz
  • benim kuzenim 2 yıl öncesinde kadar windows millenium kullanıyordu zaten pc de müzelikti
    eski sistemleri kullanan o kadar çok kişi var ki.. mesela ben hala xp pro
  • HOLLEY İYİKİ DOĞDUN İKSPİİİ
  • Vay anasini 10 yil olmus..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deep Dream

MS SP3 çıkarmayacaktı. 2014'e kadar destek vermesi bile çok fazla. Bence çok destek verildi bu işletim sistemine.

herkesin seninki gibi pcsi yok
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.