Şimdi Ara

Uncharted 3'ün İnceleme Notları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
5.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Yılın en çok beklenen oyunlarından biri olan Uncharted 3: Drake's Deception'un  çıkışı için artık sadece sayılı günler kaldı. Nathan Drake'in yeni macerası için merak edilen inceleme puanları da yayınlanmaya başladı.

Hatırlarsanız oyunu ilk inceleme fırsatı bulan OPM oyuna 9.8 puan vermişti. Daha sonra ise İsveç Level dergisinden tam puan almıştı Nathan Drake. Oyunun ambargosunun kalkması ile birlikte diğer önemli siteler de incelemelerini yayınlamaya başladı.

Edge'den 9 puan almayı başaran Uncharted 3'e IGN Almanya'nın notu ise 9.5 olmuş. Diğer incelemeler yayınlandıkça güncellenecek olan inceleme listesine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Edge – 9
    Playmania (Spain) – 9.9
    OPM Spain – 9.8
    Power Unlimited – 94
    PS Mania – 4/5
    Level Magazine – 10 (Second opinion: 8/10)
    IGN Germany – 9.5
    JeuxVideo – 9
    PlayMagazine - 94
    Leven (İsveç) - 10/10

• iyi gozukuyo bide metacritic ve ign incelemelerini merak ediyorum zaten alicam efsane oyun bu bide bf3 fanboylari daha uncharted oynamadan bir TPS FPS yle karsilastirmasalar super olucak
  • Battlefield 3 seviyesinde puanlar almış, efsane bizi bekliyor. Pardon biz efsaneyi bekliyoruz
  • Dostum metacritic inceleme sitesi değil tüm incelemelerin ortalaması
  • IGN "10" verdi. Oyun Dünyasında yeni bir tarih yazılıyor. BF3 daha çıkmadan yalan oldu...
  • oha ! IGN 5 kategoride yaptığı incelemelerin tümüne 10 vererek 10/10 vermiş oyuna. kıyamet gibi bir oyun geliyor tanrıım !
  • IGN: UNcharted 3 10/10
  • bir xbox sahibi olarak önünde saygıyla eğiliyorum
    pscı arkadaslar bosverın batt.3ü filan :)
  • 8 puan nedir yahu :D....
    bence 9 genel puan bile az...
  • Eurogamer a güvenmiyorum artık Geow a da az vermişlerdi.
  • Eurogamer yine yaptı trollüğünü.
  • Eurogamer'daki elemanlar herhalde tüplü tv'de falan oynuyorlar oyunları.
  • benmi şanslıyım neyim ya 2-3 ay sonra gelecek ps3 oraya kadar umarım ps3 + uncharted 3 satışı olur olmassa ps3 le unchartedi ayrı alacaz ama olsun :D
  • VAY BE PC DE GORMEK ISTEDIGIM BIR BU OYUN BIRDE GEARS OF WAR 2 VE 3 PS3 SAHIPLERI SUPER BIR OYUNA DAHA KAVUSTU
  • prowent55 kardeşim ps3 slim + uncharted 3 bundle paket olarak da çıkacak galiba 3 kasımda çıkacak tı
  • Yemişim bf3 grafiğini uc3 verin bana!!!
  • Bi rüya görürsen belki alır
  • quote:

Orijinalden alıntı: SouthPark_Konsol delisi

prowent55 kardeşim ps3 slim + uncharted 3 bundle paket olarak da çıkacak galiba 3 kasımda çıkacak tı

Bu konular varken kaç kişi batman arkham cty haberine bakar ln!!
    senin oldugun tüm konularda 1 dakikada 10 + - verilyo .
    tek hesap kullan adam ol bi de bana adamlıktan bahsediyosun!!!
  • oha bune ?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.