Şimdi Ara

Nvidia'dan Battlefield 3 odaklı yeni sürücü güncellemeleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
11.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Nvidia bugün yaptığı açıklamayla WHQL sertifikalı yeni ekran kartı sürücüleri GeForce 285.58 (for Windows XP) ve  285.62 (Windows 7/Vista)'i yayınladığını duyurdu. 

GeForce 6, 7, 8, 9, 100, 200, 300, 400 ve 500 serisi ekran kartlarına ve ION serisi çipsete entegre grafik çözümlerine destek sunan yeni sürücüler aynı zamanda v9.11.06.21 sürüm numaralı PhysX yazılımını da içeriyorlar. Yeni sürücülerin detayları şu şekilde; 

- Battlefield 3, RAGE ve Batman: Arkham City oyunları için arttırılmış uyumluluk ve performans.

- İnternet tarayıcısının kullanımı esnasında ara sıra ortaya çıkan sürücü zaman aşımı sorunun giderilmesi.

Nvidia tarafından Battlefield 3 için tavsiye edilen yeni sürücü güncellemeleri için adres; http://www.geforce.com/Drivers

• beklenildiği üzere gelen güncellemeler :)
  • Biraz geç geliyor ama sağlam olsa bari Nvidia sürücüleri güncelledikçe güncel sorunlar çıkarıyor bazen ama sağolsun adamlar ilgileniyor en azından.
  • Şu Rage'deki (azda olsa halen devam eden) kaplama sorununu sıfıra indirir umarım, oyun zevkini resmen baltalıyor bu durum...
  • Nvidia sürücü anlamında her zaman kullanıcısını memnun ediyor.Amd cephesin den de böyle atılımlar beklemedeyiz.Rage'de amd 6950 hala kaplamalarda sorun yaşıyorum ve oyunu çok iğrenç gösteriyor.
  • Çok şükür beni delirten "sürücü yanıt vermeyi kesti" hatası düzeltilmiş.
  • Ragedeki kaplama sorunu nvidia da da var amd de de var sadece amd ye özel olan bişey değil.
  • @aydogdu
    ati bu hamleyi yapali bir hafta oldu (AMD Cat 11.10 Preview 3 (8.901.2 October 16))
    Rage oyununa gelirsek nvidia ve ati de bu oyunda sorunlu ama sorun oyunu yapan firmada,kotu port yapmislar.oyun zaten konsol oyunu.
    @cagataykoroglu
    o sorun genelde overclock la alakalidir.yada fazla overclock yapmissin yada bellekler arizali
  • Güzeeeeeel. Böyle devam NVIDIA.
  • hadi yine iyisiniz. BF3 için performans artışı geldi.
  • Hocam Nvidia'dan şaşmıyacaksın yahu adamlar hatasını bile biliyor bir zamanlar Ati adamı korkutuyor pat arızalanıyor bazen görüntü bozuklukları bazen sonuçta insan aldığı şeyden memnun olmak ister.
  • iniyor.. umarım crysis 2 error yoktur bundada.. BF 3 oynayacaz ama bunla.

edit: batman arkham city 18 kasımda değilmi?.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 24 Ekim 2011; 16:47:30 >
  • anında indirdim.. nvidia' nın kendi sitesinden indirme çok uzun sürüyordu 2dk da indi server da güncellemişler
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagataykoroglu

Çok şükür beni delirten sürücü yanıt vermeyi kesti hatası düzeltilmiş.

Sayın cagataykoroglu hangi model kart kullanıyorsunuz acaba bende de aynı hatayı veriyorda...
  • zaman zaman firefoxtayken sürücü çalışmayı durdurdu hatası alıyordum ve ekran kararıyordu umarım bu sorunu kökten halletmişlerdir.. daha önemlisi battlefield için optimize etmiş olmaları tabiki :)
  • işte bu yüzden yancı oyunlara para vermiyorum biz zaten ekran kartına verdiğimiz paraları onlar oyunlara sponsor olarak ödüyorlar ;)
  • **** bakalım
  • 285.62 diye geçiyor haberde sayı hatası var
  • pardon ben windows 7 ye göre söylemişim
  • Ohh be. Şu zaman aşımı sorunu bende oluyordu. Hemen alayım ben.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.