Şimdi Ara

## Satılık Sıfır Vodafone Smart 858 Haftasonu ÖZEL FİYAT! ##

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
11.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Arkadaşlar MERHABA,

Bildiğiniz gibi Vodafone son günlerde faturalı hat kullanıcıları için yeni bir cihaz kampanyası yaptı. Kampanya kapsamında Vodafone smart cep telefonunu 24 ay tahahütle ayda 1 lira farkla hediye ediyor. Dileyenler aynı cihazı " Faturasız hatlara ise sadece 359 TL'ye, 12 ay boyunca her yöne 150 dakika, 150 SMS, 150 MB internet hediyesiyle... " tahahhüt ödemeden alabiliyor. Ben dileyen arkadaşlara bu telefonu vodafone'a tahahüt verip alabilirim. Cihazı hiç açmadan olduğu gibi faturası ile birlikte gönderebilirim.

Cihaz için istediğim fiyat 249 liradır.
    Takas teklifleri PM'den alabilirim. Kullanılmamış ürünlerle ancak takas imkanı vardır. Üzerine nakit para verebilirim.

Bu fiyata piyasada bu özelliklere telefon var mı ?

Telefonun teknik özellikleri aşağıdaki linktedir.

http://www.vodafone.com.tr/Cihazlar/Vodafone-Smart.php

CİHAZ ŞUAN ELİMDE, RENGİ BEYAZ. VODAFONE BAYİSİNİN YAPMIŞ OLDUĞU "HEDİYE PAKETİNİN İÇİNDE", ELİMİ SÜRMEDİĞİMİ göstermek için ben yaptırdım. Çünkü Vodafone Bayisi cihazı içindeki IMEI yapışkanları çıkarmak için önünüzde açıyor, bu nedenle jelatini çıkarılmış oluyor ama sonuç olarak bunu bayi Garanti için yapıyor, o nedenle cihaz sıfırdır.

Her şeyi hazır. Eğer cihazı beğenip almak isteyen ancak Vodafone'a tahahhüt vermek istemeyen arkadaşlar varsa benimle irtibata geçsinler..

Anlaşmamız halinde telefonu alıp olduğu gibi kargoya verebilirim veya cihazı İstanbul içi elden teslim edebilirim. İlgilenenler lütfen özel mesaj atsın..

İndirim vs. yoktur, Forumda bu cihaz için 260TL + isteyenler bulunmakta :)

Teşekkürler..

Not: Hatırlatmakta fayda var, bu cihaz icin olumlu/olumsuz bir cok kullanıcı olmayan, telefonu eline bile almamış kişilerin yorumları bulunmakta. Size tavsiyem, bu yorumlara çok kulak asmadan, bilgi için Youtube'dan cihazın video'larını seyretmeniz. Bu cihazda Multi Touch dahil olmak üzere bir çok özellik vardır, Rom değiştirerek ve telefonu güncelleyerek bir çok özelliğe sahip olabilirsiniz.

Önemli Not2: Diğer ilanlardaki ürünleri inceleyin, hepsi açılmıştır ve ROM değiştirme vs. bahanesiyle az/çok kullanılmış ürünlerdir.
    Ancak benim ürünüme parmak dahi değmemiştir. Sizler nasıl gidip herhangi bayiye alıyorsanız o şekildedir. Buna rağmen o kişilerle aynı fiyata satıyorum.

SADECE CUMA-CUMARTESİ GÜNÜ GEÇERLİ OLMAK ÜZERE FİYATI 229TL'dir.
    CUMA günü KADIKÖY'den CUMARTESİ Ataşehir Merkez'den elden teslim edilir.

Black_BlasterR

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kongor -- 24 Kasım 2011; 16:01:09 >

• Arkadaşlar MERHABA,

Vodafone 858 dokunmatik benim Cihaz için istediğim fiyat 220 liradır.

Bu fiyata piyasada bu özelliklere telefon var mı ?

telefonun teknik özellikleri aşağıdaki linktedir.

http://www.vodafone.com.tr/Cihazlar/Vodafone-Smart.php

CİHAZ ŞUAN ELİMDE, RENGİ SİYAH.

Her şeyi hazır. Eğer cihazı beğenip almak isteyen ancak Vodafone'a tahahhüt vermek istemeyen arkadaşlar varsa benimle irtibata geçsinler..

İstanbul içi elden teslim edebilirim. İlgilenenler lütfen özel mesaj atsın..

İndirim vs. yoktur, Forumda bu cihaz için 260TL + isteyenler bulunmakta :)

Teşekkürler..

Not: Hatırlatmakta fayda var, bu cihaz icin olumlu/olumsuz bir cok kullanıcı olmayan, telefonu eline bile almamış kişilerin yorumları bulunmakta. Size tavsiyem, bu yorumlara çok kulak asmadan, bilgi için Youtube'dan cihazın video'larını seyretmeniz. Bu cihazda Multi Touch dahil olmak üzere bir çok özellik vardır, Rom değiştirerek ve telefonu güncelleyerek bir çok özelliğe sahip olabilirsiniz.

Telefon dokunmatik olduğu için yazı yazmak benim için işkenceye döndü o yüzden satıyorum zaten 6700 telefonum vardı.Bunu 11 kasımda aldım 1 hafta kullandım sonra kutuya koydum öylece duruyor isteyen varsa satayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darknesss61 -- 11 Aralık 2011; 13:00:32 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.